[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez bax20 w 19 Gru 2011, 00:50

Naprawdę masz dziwny punkt widzenia Smoq, z tego co mi wiadomo to modderzy robią modyfikacje dla ludzi a nie dla siebie. Bo jaki był by sens siedzieć nad modem z pół roku i robić go wyłącznie dla siebie ? no ale może ja się nie znam... Zresztą w twojej modyfikacji "The Faction War" nawet chyba pytałeś ludzi jaki model by jeszcze chcieli, więc wychodzi na to że pierdo*isz głupoty za przeproszeniem...
Intel Core i5 6300HQ 2300MHz | 12GB DDR4 2400Mhz | Nvidia GeForce GTX 960M 4GB | Kubuntu 19.04
Awatar użytkownika
bax20
Stalker

Posty: 132
Dołączenie: 30 Lis 2009, 21:07
Ostatnio był: 15 Lip 2024, 21:56
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 24

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez adin w 19 Gru 2011, 08:21

Te screeny są zabójcze, tyle w temacie.
W wasze napinki nie będę się w ogóle mieszał :|
Image
Awatar użytkownika
adin
Ekspert

Posty: 711
Dołączenie: 14 Sty 2007, 01:58
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 22:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 28

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez smoq2 w 19 Gru 2011, 10:47

@ Kowek - I wyszło jak dużo emocji wiąże ze sobą temat o LA. Ciągle nie do końca rozumiem co znaczy "troll" ale jeżeli można porównać znaczenie tego słowa do prowokacji, to uważam, że jak na początkującego w tej dziedzinie wyszło całkiem dobrze. W końcu patrz jak się pobudziłeś. :) A Soviet co krzyczy "LA nie będzie!" pierwszy widły podniósł. No pomyślcie chłopaki, czy mogłem mówić serio? Przeczytajcie drugi post o modderach jeszcze raz na głos i dodajcie do intonacji trochę zaczepności. Przekaz powinien trafić. :E
Ostatnio edytowany przez smoq2, 19 Gru 2011, 13:13, edytowano w sumie 1 raz
ImageImage

Za ten post smoq2 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive nismoztune, Fender.
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 19 Gru 2011, 12:02

Nie wypijam kozaka bo wolę napisać... Pierd0lisz farmazony milordzie... Modderzy robią grę pod siebie a producenci pod graczy? Buhahaha to żeś mnie chłopie teraz przepięknie rozbawił. Każda gra, ale to KAŻDA zrobiona jest dla kasy i w dupie mają czy ci się to będzie podobało czy nie. Fanowskie strony nieraz organizują różne ankiety, petycje (NFS World) aby powstawały różne ciekawe rzeczy i co? Kasa kasa kasa... Jedynie brać modderska nie bierze za takie rzeczy nic pomijając spotykane darowizny i zawsze jest to produkcja (o ile dobra produkcja) lepsza o minimum 25% od oryginału a czasem aż 75%...

Dziękuję.
:

Aleś mnie facet wku*wił
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez smoq2 w 19 Gru 2011, 13:12

Przecież napisałem, że robiłem sobie jaja. Po co się jeszcze pieklisz?
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 19 Gru 2011, 14:05

To po uj prowokujesz i po uj piszesz pierdoły by potem forum zawalać śmieciami w stylu "żartowałem (hyhyh i mam posta do przodu jak nie dwa)". Poza tym ja się nie pieklę tylko ci pisze że smęcisz bo to z modderami i producentami było świetnym materiałem na kabaret...

Przykład:
- Hej EA dodajcie Suprę! Please!
- Tak! Dziś prezentujemy wam to o co prosiliście. Prawdziwe sportowe auto a dokładnie Toyotę Suprę! Czy potrafisz poddać się tak olbrzymiej mocy?

Taaa... 2700SB czyli jakieś 23.50 złotych za auto które przyjeżdża na końcu na metę (przegrywa ze słabszymi autami z reguły i to darmowymi za IGC)...

Takich próśb to ja pamiętam od fiksa... O GT i CCX też prosili i oto są! (tylko jak to jeździ i ile kosztuje) Zagraj i zastanów się co piszesz o deweloperach... Modderzy zawsze dają coś z sensem i przede wszystkim odzwierciedlają realizm na tyle ile dają rady a nie pchają ci do głowy bredni że ta czy ta broń jest najlepsza bo mu tak pasuje... Sam modując ustawiałem tak by to coś nie było za tanie ani za drogie ani nie najlepsze jeśli w realu tak nie jest.

PS: Sorry za przykłady z NFS ale tam jest najwięcej zawodów na deweloperach. Poza tym wielu z was wie jak to jest z produkcjami gdzie się obiecuje cudeńka, wianuszki, miód i orzeszki a dostajemy po kieszeni bo kupujemy zazwyczaj coś niedokończonego i niespełnionego... Mody natomiast pozwalają grą tak się cieszyć że aż trzeba odpocząć bo od bajerów i długości rozgrywki się aż nudzi nieraz. I to lubię bo gdyby nie mody to w Stalkera by człowiek tak długo nie grał (ostatnio mi kumpel mówi że minęły 4 lata a ja dalej przy nim trwam :D).
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive smoq2.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 19 Gru 2011, 16:45

Akurat w przypadku Sovieta wiadomo, że robi sobie jaja. Co do Ciebie - nie zdziwiłbym się, gdyby to było na poważnie, w końcu jesteś taki zaje*isty i w ogóle, czego ty nie potrafisz, och ach, wielbcie mnie i całujcie w dupkę, a jak padnie krytyka, to idę z forum. Akurat z Twojego posta z "Brutusem" nie można wyczytać ironii, a jak można, sorry, humanistą nie jestem.

Osobiście w LA mam już troszkę wbite, bo ile można czekać. Jeśli chodzi o moje emocje, co do tego moda, to spadły o dość duży procent. Ale liczę, że chłopaki z dez0wave mnie jeszcze jakoś bardziej zachęcą, tak jak w 2009 roku.

A djcycu znowu narzeka i leje wodę. :E
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez paintball_0 w 19 Gru 2011, 18:50

Przy okazji dyskusji o moderach, userach, modach i trollowaniu przypomniał mi się pewien cytat z Pratchetta:

Ludzie niezależni potrzebują innych ludzi, żeby móc im pokazać jak bardzo są niezależni.

Dostrzegacie tutaj pewną analogię? ;) Ciekawostką jest również fakt, że moderzy mają zadziwiającą tendencję do tracenia cierpliwości, kiedy gracze przestają chwalić, a zaczynają wysuwać żądania...

:

LA wyjdzie. ;)

Za ten post paintball_0 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Fender.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez jaro16 w 19 Gru 2011, 18:58

@Paintball
TY też byś się wkurzył jakbyś coś robił przez parę miesięcy, a potem ktoś Ci powie że to jest do dupy :E
A co do screenów to zajefajne textury
Awatar użytkownika
jaro16
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 28 Lut 2011, 17:28
Ostatnio był: 19 Lis 2023, 14:16
Miejscowość: Ciechanów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 12

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez paintball_0 w 19 Gru 2011, 19:08

jaro16, wszystko zależy od tego, czy po "to jest do dupy" autor komentarza dodał "ponieważ" i co najmniej jedno konstruktywne zdanie. ;) Jeśli nie, to czy naprawdę trzeba się kimś takim przejmować?
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Soviet w 19 Gru 2011, 19:11

Ale modderów przecież nie interesuje jak userzy daną rzecz odbiorą :E.

Ale wracajmy już do tematu, czyli do zachwycania się nad LA.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image

Za ten post Soviet otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive paintball_0.
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez impulse_101 w 19 Gru 2011, 19:15

Coś mi się wydaje ze smoq2 to robienie "dla siebie" napisał w sensie według wlanej koncepcji co jest prawdą, moderzy realizują swoje pomysły bo mogą sobie na to pozwolić. Nie mają nad uchem wydawcy i nie muszą robić moda pod publikę tak żeby na siebie zarobił. Myślę ze ekipa LA liczy się z opinia i sugestiami ale jeśli się uprą bo taka jest ich wizja zony to wydadzą moda z wstawkami hokus-pokus jaką prezentował film.

Uwagi moderatora:

To jest ostatni post na ten temat. Jeszcze Terminus może się wypowiedzić, żeby jego było na wierzchu, ale koniec offtopa. - Soviet
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość