[Pytanie] Problem z Monitorem : |

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

[Pytanie] Problem z Monitorem : |

Postprzez Idane w 13 Gru 2011, 15:32

Witam .!
Jestem strasznie ciemny [ szukałem po googlach , nie znalałem . Nie zjedzcie mnie ] bo nie umiem czegoś zrobić .

Kupiłem nowy Monitor [ LG M2550 ] z tunerem TV i nie mam pojęcia , jak móc oglądać tą przeklętą telewizje :facepalm:
Problem jest bardzo komiczny , ale na prawdę nie wiem jak . Jakiś kabel ? Jeśli tak , to dlaczego nie dodali tego do kompletu skoro [ o mój boże ! ] postarali się o baterie do Pilota ?
Za pomoc , stawiam : :wódka:


ps. Ktoś wykopał mój temat co do Egzoszkieletu . Mieliście rację , na Skadowsku :p
Mroczni stalkerzy „Grzech” – to uzombifikowana grupa stalkerów. Niegdyś członkowie tego ugrupowania byli religijnymi fanatykami, którzy wierzyli w boską istotę Strefy, ostatnie odkupienie ludzkości. Mają konflikt ze wszystkimi grupami – atakują każdego. Ubrani są w ciemne płaszcze z silnie nasuniętymi kapturami, tak że nie widać osoby. Jeżeli ściągnie kaptur, to otworzy sie łysa głowa z krwawymi dziurami, wyrwanych oczu.
Awatar użytkownika
Idane
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 09 Gru 2011, 04:01
Ostatnio był: 30 Sty 2012, 22:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Pytanie] Problem z Monitorem : |

Postprzez włocho94 w 13 Gru 2011, 15:52

Z tyłu masz wejście antenowe i powinieneś podłączyć antenę siatkową aby móc oglądać telewizje jak to już zrobiłeś to powinieneś przełączyć z trybu monitor na TV i rozpocząć wyszukiwanie kanałów telewizyjnych czyli tzw autoprogramowanie

P.S. jak mieszkasz w bloku to podłączasz zbiorczą

Za ten post włocho94 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Idane.
Awatar użytkownika
włocho94
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 13 Lis 2009, 15:56
Ostatnio był: 01 Paź 2023, 16:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 5

Re: [Pytanie] Problem z Monitorem : |

Postprzez impulse_101 w 13 Gru 2011, 16:07

Właśnie widzę ze skąpo w necie o tym modelu. Potrzebujesz anteny do DVB-T, najlepiej kierunkowej zewnętrznej. Koszt około 100zł. Zobacz gdzie znajduje się najbliższy nadajnik cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T i skieruj antenę w tamta stronę.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: [Pytanie] Problem z Monitorem : |

Postprzez Idane w 13 Gru 2011, 18:27

Czyli tylko i wyłączenie przez Antenę za około 100zł ?
Mroczni stalkerzy „Grzech” – to uzombifikowana grupa stalkerów. Niegdyś członkowie tego ugrupowania byli religijnymi fanatykami, którzy wierzyli w boską istotę Strefy, ostatnie odkupienie ludzkości. Mają konflikt ze wszystkimi grupami – atakują każdego. Ubrani są w ciemne płaszcze z silnie nasuniętymi kapturami, tak że nie widać osoby. Jeżeli ściągnie kaptur, to otworzy sie łysa głowa z krwawymi dziurami, wyrwanych oczu.
Awatar użytkownika
Idane
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 09 Gru 2011, 04:01
Ostatnio był: 30 Sty 2012, 22:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [Pytanie] Problem z Monitorem : |

Postprzez kubekpop w 13 Gru 2011, 18:53

Tak, i powinieneś odbierać telewizję w cyfrowej jakości.

Za ten post kubekpop otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Idane.
Awatar użytkownika
kubekpop
Przewodnik

Posty: 956
Dołączenie: 05 Sty 2011, 20:56
Ostatnio był: 05 Lut 2020, 11:37
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 160

Re: [Pytanie] Problem z Monitorem : |

Postprzez apg2312 w 13 Gru 2011, 19:01

Powinna wystarczyć zwykła antena, lub kablówka. Przynajmniej tak zrozumiałem z opisu na stronie LG. Oczywiście, jeśli ten monitor w ogóle ma wejście antenowe.
Kod: Zaznacz wszystko
Monitor posiada wiele funkcji, a niewątpliwym jego atutem jest obsługa telewizji analogowej i cyfrowej w formatach: MPEG4, DVBC, DVBT, FHD i wielu innych

http://www.lg.com/pl/sprzet-komputerowy/monitory/LG-z-tunerem-tv-M2550D-PZ.jsp
I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?
Awatar użytkownika
apg2312
Tropiciel

Posty: 322
Dołączenie: 28 Wrz 2009, 21:41
Ostatnio był: 18 Wrz 2019, 08:49
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: [Pytanie] Problem z Monitorem : |

Postprzez Idane w 14 Gru 2011, 00:13

Powiem tak .
Mam w domu dekoder [ N ] .
Podłączyć do niego nie ma jak , do anteny to samo .
Po 1 primo : Tona kabli
po 2 Primo : brak wolnych wejsć :E

Czyli ... Nowa Antena ;S . No dobra , wielkie dzięki ;d
Mroczni stalkerzy „Grzech” – to uzombifikowana grupa stalkerów. Niegdyś członkowie tego ugrupowania byli religijnymi fanatykami, którzy wierzyli w boską istotę Strefy, ostatnie odkupienie ludzkości. Mają konflikt ze wszystkimi grupami – atakują każdego. Ubrani są w ciemne płaszcze z silnie nasuniętymi kapturami, tak że nie widać osoby. Jeżeli ściągnie kaptur, to otworzy sie łysa głowa z krwawymi dziurami, wyrwanych oczu.
Awatar użytkownika
Idane
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 09 Gru 2011, 04:01
Ostatnio był: 30 Sty 2012, 22:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [Pytanie] Problem z Monitorem : |

Postprzez kubekpop w 14 Gru 2011, 08:30

Ale jaki masz dekoder i czy masz w domu kablówkę/coś innego z TV? Ten dekoder nie ma wyjścia HDMI?
Awatar użytkownika
kubekpop
Przewodnik

Posty: 956
Dołączenie: 05 Sty 2011, 20:56
Ostatnio był: 05 Lut 2020, 11:37
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 160

Re: [Pytanie] Problem z Monitorem : |

Postprzez Idane w 19 Gru 2011, 02:50

Dekoder ma wejście HDMI . Ale jest używany przez Telewizor . ;S
Dekoder Od N . Dokładnie , nie wiem jaki .
Mroczni stalkerzy „Grzech” – to uzombifikowana grupa stalkerów. Niegdyś członkowie tego ugrupowania byli religijnymi fanatykami, którzy wierzyli w boską istotę Strefy, ostatnie odkupienie ludzkości. Mają konflikt ze wszystkimi grupami – atakują każdego. Ubrani są w ciemne płaszcze z silnie nasuniętymi kapturami, tak że nie widać osoby. Jeżeli ściągnie kaptur, to otworzy sie łysa głowa z krwawymi dziurami, wyrwanych oczu.
Awatar użytkownika
Idane
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 09 Gru 2011, 04:01
Ostatnio był: 30 Sty 2012, 22:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości