[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez atikabubu w 13 Gru 2011, 21:31

Nie boi. ;)
Sam jak zwiedzałem laby w LA po raz pierwszy, to miałem niezłego pietra. Raz że laborki są w większości przebudowane na wzór alph, to jeszcze różne zjawiska towarzyszące eksploracji potrafią skutecznie zjeżyć nam włosy na karku. :]
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane

Za ten post atikabubu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Alchemik.
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez vandr w 13 Gru 2011, 22:18

Dawać mi to LA dzisiaj za godzinę.

Łukasz, masz jakieś nowe wieści z obozu Dezowave? Nad czym teraz konkretnie trwają prace? Fabuła?
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Cromm Cruac w 14 Gru 2011, 00:02

A macie:

I tak w końcu to ktoś znajdzie.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 14 Gru 2011, 00:25

A ja mam pytanie... CO TO KU*WA JEST? Jakiś żart? Pytam poważnie.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive djcycu.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 14 Gru 2011, 00:31

Yyyyy... Co to jest? Bo tak samo jak rosjanie pod filmikiem na YT powiem że to hu*nia...

Ja rozumiem że to Świadomość Z i wgl ale mi to zaśmierdziało teraz jakimś dennym Wolfensteinem 2009 "2"...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez bax20 w 14 Gru 2011, 01:33

Wut Da Fuck is that !? hahahaha czy to żart czy to na poważnie ? :E
Intel Core i5 6300HQ 2300MHz | 12GB DDR4 2400Mhz | Nvidia GeForce GTX 960M 4GB | Kubuntu 19.04
Awatar użytkownika
bax20
Stalker

Posty: 132
Dołączenie: 30 Lis 2009, 21:07
Ostatnio był: 15 Lip 2024, 21:56
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 24

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kondiash w 14 Gru 2011, 15:43

Film zrobił się prywatny... ciekawe czy to faktycznie jakiś kiepski żart...
Zręczne ręczne kwające plusem
Awatar użytkownika
Kondiash
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 13 Gru 2011, 20:01
Ostatnio był: 05 Mar 2015, 16:13
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 8

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Cromm Cruac w 14 Gru 2011, 17:34

Filmik rzeczywiście zniknął ale żartem nie był. Loxotron się 'lekko' pospieszył wrzucając ten filmik do sieci. To co widzieliście to była bardzo wczesna wersja pewnego wydarzenia w grze. Jak napisał Dez na jednym z ruskich forów:
It was planned as paralell story, currently it mostly presentates what else can be done in game. It's actually part of an other ending of the game... if you help someone, and start to research about some secret organisation, than this can happen too in game. It's not hard to implement, but we will think it over if its really needed or not. The basic story is also there, so no need to worry we ruined anything, we just added "some extra" for those, who want something strange to see

Tłumaczenie:

To było planowane jako równoległa opowieść. Obecnie prezentuje to co jeszcze może być zrobione w grze. Właściwie jest to część jednego z zakończeń gry... Jeśli pomożesz komuś i rozpoczniesz śledztwo na temat pewnej sekretnej organizacji to może to zdarzyć się w grze. Nie jest to trudne do zaimplementowania ale zastanowimy się, czy jest to w ogóle potrzebne czy nie. Podstawowy scenariusz jest tu także więc nie ma się co martwić, że wszystko popsuliśmy. Po prostu dodaliśmy coś 'extra' dla tych, którzy chcą zobaczyć coś dziwnego.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 14 Gru 2011, 18:02

To już nawet nie jest dziwne a głupie... Jak zobaczyłem te wszystkie symbole i ten jeden zdaje się główny który przypomina mi symbol Boga (moment z "ciszą") to... Z deczka smaki mi uciekły.Nie dlatego że było to dla mnie jakieś obraźliwe (bo nie było) ale po prostu to jakoś odebrało powagę tego co miało być i wcisnęło mi w myśli to czego się obawiałem już dużo wcześniej. Czego takiego? Zagrajcie w PS lub przypomnijcie sobie fabułę a zobaczycie co tak bardzo mnie zmartwiło...

Oby jednak ta głupia jak pewnie większość z nas uznała scenka okazała się rzeczywiście jakąś mocną rzeczą bo póki co ze Stalkera na siłę tym pomysłem zrobić można czary jakieś... A niezbyt się to spodoba każdemu kto widział wszystkie odsłony + mody z przyziemnymi fabułami.

Irytuje i trapi mnie też to że w opisie filmiku pisało że tak będzie wyglądał początek...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive nismoztune.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez meJKu w 14 Gru 2011, 18:11

Może jednak ktoś zrobił mirror tego filmiku, bo 4/5 użytkowników nie ma teraz pojęcia o czym wy gadacie ; )
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:40
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez raczejtak w 14 Gru 2011, 18:14

Mwah mwah mwah, strollowani przez Deza rzucają hejtami :D
A mnie się spodobało. Cały czas rzucacie pomysłami odnośnie tego co się w Zonie wyprawia- ano, to też może się wyprawiać (tutaj tylko pozostaje problem wciśnięcia tego w odpowiednią część fabuły).
Alternatywa bracie, jest lepsza niż ciągle te same gacie (tako rzecze poeta)
Poza tym, czy "chcę być bogaty" albo "chcę pokoju na świecie" nie było równie pretensjonalnym i porąbanym pomysłem? :>


Nawiasem mówiąc, już widze miny niektórych graczy, którzy będą hejtować w monitor wuteefami i oemgami niedowierzając, co ich właśnie spotkało.
ZONA bracie, ŻONA

Za ten post raczejtak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
raczejtak
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 07 Wrz 2010, 16:35
Ostatnio był: 06 Gru 2014, 16:15
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 8

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 14 Gru 2011, 20:08

Pierd0licie hipolicie... ZONA? Czyś ty grał w podstawkę? Tam chodziło o eksperymenty na ludziach i zwierzętach co doprowadziło do odkrycia innej nie znanej jeszcze dla nich wcześniej sfery informacyjnej...

Alternatywa? Taaa alternatywą do tego co Dez pokazał teraz jest Wiedźmin i mu podobne rzeczy... Ja w czary się w zonie nie chcę bawić. To co pokazali to na jakąś sektę wskazywało i owy koleś miał spełnić żądania jakiegoś mistrza? Rozumiem że owy koleś przyjął się pewnie do frakcji grzech... A jeśli nie to najwidoczniej był to Striełok we wdzianku jakie widać było zawsze na filmikach.

Ogólnie nie hejtujemy tylko żeśmy się "leciutko" rozczarowali bo z początku miało być mega, ooo, super a teraz zobaczyliśmy to... Myślałem że LA to będzie stary dobry SoC jaki miał wyjść bez udziwnień jak w NS... Że będziemy zwiedzali laboratoria które były pomieszczeniami kryjącymi w miarę znośne fikcyjne eksperymenty... A ja tu teraz widzę taki pie*dolnik że w końcu ktoś tam wymyśli że mutanty atakują na rozkaz tych dziwnych słupków którymi pewnie sterują ludzie...

To nie hejterstwo... To rozczarowanie... Kowek nie raz miał mi za złe marudzenie ale myślę że tym razem mnie poprze co do tego bo jak wcześniej wspomniałem MAMY inne alternatywy by grać w czary...

Co do "chcę być bogaty, kontrolować ludzi i rządzić światem" to... Nagadali chłopu głupot o spełniaczu, polazł, rzekł życzenie i mu przyłożyli porządnie falami w taki sposób że zobaczył wszystko tak jakby się spełniało (a się nie spełniało). W rzeczywistości chyba wiesz że było inaczej.

PS:
:

Kocham te stare śmierdzące już i kwitnące wszelaką kiłą gacie... Nie chcę ubierać nowych.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości