Spawnowanie za pomocą ACDC

Re: Spawnowanie za pomocą ACDC

Postprzez Spyrok w 27 Wrz 2011, 14:55

Ok pomogło

Wszystko okazuje się działa- ale o dziwo tylko dla pliku all.spawn w wersji 1.0006. Chciałem użyć pliku all.spawn (czystego) z wersji 1.0000- czyli tej bez żadnego patcha (muszę, bo komputer kiepsko odtwarza na 1.0006).

Niestety nie znalazłem w internecie acdc pod tak to nazwę "czystą grę". Która wersja acdc rozpakuje mi poprawnie all.spawn z gry bez żadnego patcha ?????


No jeszcze drugie pytanie- bo komenda w pliku compile.bat mówi, że należy spakować wszystkie LTX, a mnie pojawia się jeden bin, który się raczej nie wkleja i stąd nowy spawn jest mniejszy niż stary (rozmiarowo). Jak to zmienić ?
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: Spawnowanie za pomocą ACDC

Postprzez utak3r w 27 Wrz 2011, 18:34

Żaden. Wersja 1.0000 praktycznie nie działa, nie ma sensu. Jedyne sensowne wersje to 1.0004 i 1.0005.
Natomiast, co będzie pakowane, mówi nam all.ltx.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Spawnowanie za pomocą ACDC

Postprzez Spyrok w 27 Wrz 2011, 20:10

To trochę kiepsko. A wiesz może, czy zmodyfikowany spawn z 1.0006 ,lub innych będzie działał na "gołej grze" bez żadnego patcha?- bo wtedy sobie zrobię i wkleję.
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

Re: Spawnowanie za pomocą ACDC

Postprzez utak3r w 27 Wrz 2011, 20:44

Nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Spawnowanie za pomocą ACDC

Postprzez Spyrok w 27 Wrz 2011, 21:38

No to bardzo kiepsko. Jest gorzej niż myślałem. Czy jest jakiś program do spawnowania tak aby spawny działały w niespatchowanej grze ?
Wiem, że acdc jest dobry, ale skoro nie działa na 0000 to muszę poszukać innego. :+: :+: :+:
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

Re: Spawnowanie za pomocą ACDC

Postprzez The Witcher w 27 Wrz 2011, 21:51

Lepiej patcha poszukaj...
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 10:39
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Re: Spawnowanie za pomocą ACDC

Postprzez utak3r w 27 Wrz 2011, 23:44

Nie ma, nikt się nie zajmuje modowaniem gry, która nie działa. Zainstaluj żesz 1.0004...
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Spawnowanie za pomocą ACDC

Postprzez Spyrok w 28 Wrz 2011, 13:52

The Witcher napisał(a):Lepiej patcha poszukaj...

No przecież mówiłem, że na patchach mi się komputer niebotycznie tnie. :D
utak3r napisał(a):Nie ma, nikt się nie zajmuje modowaniem gry, która nie działa. Zainstaluj żesz 1.0004...

Hmm- moim zdaniem ona najlepiej działa jak nie ma patchów- bo patche nie poprawiły żadnych kluczowych bugów- jeszcze dodały nowe i przy tym procesor się męczy od nich.
-np:
- podczas jedzenia chleba bezpośrednio z plecaka zabitego stalkera, lub chociażby analogiczne używanie apteczki prosto z ciała zabitego powoduje bugtrap
- nie poprawiono błędu z nibypsami w czerwonym lesie- dalej mi się bugowało
- na prypeci ciągle (jak miałem patche) wywalało mnie do pulpitu.
- no i jeszcze (to chyba najgorsze) prawie 60% stalkerów zamiast celować mi w głowę zaczyna celować gdzieś w bok (totalne pomieszanie w ich głowach :D )
- ponadto zmniejszyły częstotliwość schowków, powielanie zawartości, zmniejszyły ilości spawnów stalkerów, itd i zona jest jakaś "łysa" wraz z nimi.

Dobra, ale nie mam pisać o bugach- bo to nie ten temat- jak dla mnie ta pierwsza gra bez patchów była najlepsza (po tych patchach zawsze coś mi nie pasuje i chodzi źle)

Tak czy inaczej dzięki za informację. (trochę kiepskawo dla mnie, że wszystko jest uzależnione od tych patchów)

PS- bo dla mnie to tak jakby wziąść sobie z ogrodu najlepszy owoc- gruszkę (naszą gruszką jest tu modyfikacja i wprowadzanie spawnów ciekawych mutantów), a potem okazuje się że jest zgniła (bo patche dodają mnóstwo dziadostwa, którego bym w grze nie chciał)

:+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+:

No a teraz apropo modyfikacji acdc na wersji 1.0006. Wkleiłem spawn kota do pliku escape.alife i utworzyłem plik new.spawn, który potem zamieniłem na all.spawn. Jak wczytałem nową grę to wyrzucił mnie bugtrap, w którym pisało

"cant open section_name = cat_weak, więc ja już nic nie rozumiem. Jaka ma być nazwa tej sekcji ?

Uwagi moderatora:

Daj jeszcze 11 apteczek to może Ci pomożemy. - Wheeljack
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

Re: Spawnowanie za pomocą ACDC

Postprzez The Witcher w 28 Wrz 2011, 15:40

Co to za rewelacje? Gra oryginalna?
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 10:39
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Re: Spawnowanie za pomocą ACDC

Postprzez Spyrok w 28 Wrz 2011, 15:44

Oryginalna... :!: :idea: Tylko co ma oryginalność gry do spawn section cat weak ??? Nic nie rozumiem.
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

Re: Spawnowanie za pomocą ACDC

Postprzez utak3r w 28 Wrz 2011, 21:00

New game po zmianie pliku all.spawn, a nie load.
Dodatkowo, nie pomieszałeś przypadkiem wersji plików? Gra burzy się o brak ltxów.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Spawnowanie za pomocą ACDC

Postprzez Spyrok w 28 Wrz 2011, 22:39

Dlaczego new.spawn jest mniejszy niż all.spawn (ma mniejszy rozmiar w baytach) ?
Mam wersję 1.0006, a acdc ściągniętę prosto z linku, który dał Freeman.
A nową grę zawsze wybierałem.
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Tutoriale

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości