[Tajne Ścieżki 2]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez jalkavaki w 21 Sie 2011, 08:10

Musisz się pokręcić trochę, aż trafisz na miejsce z którego skrypt otworzy ścieżkę. Takie coś już było jak szedłeś z Jantaru do Leśnika.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Reklamy Google

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez slawnyok w 21 Sie 2011, 22:09

trochę cierpliwości w łażeniu i się znalazło przejście najpierw dostałem wiadomość Nowa Droga i widoczne obok zaznaczone przejście było na krawędzi drogi dzięki..
slawnyok
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 07 Lip 2010, 08:52
Ostatnio był: 07 Gru 2013, 19:33
Miejscowość: Gdynia
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez stalker51 w 25 Sie 2011, 20:39

Mam ogromną prośbę dla kogoś kto gra na TT2.
Grałem w tego moda już jakiś czas temu ale z niego zrezygnowałem, lecz teraz chcę do niego powrócić. I tu moja prośba, czy ktoś mógł by podesłać mi save'a z momentu kiedy znajduje nas mervin w autobusie? Był bym niezmiernie wdzięczny ponieważ nie chcę mi się znowu przechodzić czegoś co już kiedy robiłem.
Za pomoc serdeczne dzięki i oczywiście kozak.
(Może być z trochę późniejszego momentu)
I like me beat fast and my bas get low.


Airsoft ForEv'a <3
Awatar użytkownika
stalker51
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 31 Lip 2009, 13:30
Ostatnio był: 27 Sty 2014, 17:25
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 6

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez jalkavaki w 25 Sie 2011, 22:14

Podaj na PW maila. Jutro poszukam i wyślę.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez kocur21 w 31 Sie 2011, 14:42

Można zapodać jakiegoś screna, z tym "Tajnym przejściem" z dziczy na Yantar, chodzę tam po poboczach i pośrodku drogi i nawet pobiegłem poza mapę, po prostu mam już wszystko co trzeba jeśli chodzi o ciąg fabularny ale ta ścieżka za cholere nie pokazuje mi się i tu.Plisssssssssssssssssssss
I'm online always. Really, if you do not believe, check!
Intel I5 4460 (4 x 3.2 Ghz), DDR4 16 GB, GeForce GTX 1660 OC 6G, 4 x 1 TB , zasilacz 500 W
Awatar użytkownika
kocur21
Stalker

Posty: 100
Dołączenie: 02 Sie 2010, 12:37
Ostatnio był: 15 Sie 2024, 05:59
Miejscowość: Zadupie/Podświat/Żagań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Baron w 31 Sie 2011, 20:07

Baron
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 11:21
Ostatnio był: 01 Cze 2020, 23:05
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez jalkavaki w 01 Wrz 2011, 08:07

Trzeba pochodzić na prawo od drogi, gdzieś w krzakach.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez kocur21 w 02 Wrz 2011, 13:13

Wczoraj połaziłem sobie w poszukiwaniach tej "ukrytej scieżki" i nic, utknełem w fabule nie idzie gra od 3 dni do przodu, zaczynam tracić cierpliwość do tego moda. Pierwszych UŚ nie ukończyłem z powodu błędów i idiotycznych rozwiązań twórcy które tylko przeszkadzały i nie umożliwiały zaliczenia nie których zadań:
- złożenie miniguna, jeżeli jedną z części mieli bandyci atakujący powinność to jest to awykonalne bo jej tam nie było.
- skrytka siemienckiego jak tylko znalazłem 4 i 8 część pobiegłem od razu do kabla.

Nie ukończyłem UŚ, teraz wziąłem się za UŚ2 i mam to samo wrażenie że jest to ta sam chryja tylko inaczej podana do stołu. Jest troszeczkę lepiej jeśli chodzi opis zadań np:
- znalezienie broni dla kniazia w mrocznej dolinie, teraz już wiem gdzie ją dokładnie szukać
- znalezienie narzędzi dla piekarza, szukać koło jakiegoś złomu na bagnie, nie można było tak zrobić w UŚ ?

Ale inne zadania nadal kuleją i kwiczą. Nie lubię kiedy gra/mod robi z gracza kretyna a ta modyfikacja robi to cały czas np. zadanie dla piekarza kiedy ten pajac zleca nam przyczołgania dla siebie 5 worków mąki i oznajmia nam że tu nie daleko jest ukryta ścieżka ale znaleść ją to ja muszę SE SAM, skoro prosi mnie o pomoc pajac to niech nie utrudnia mi zadania i powie GDZIE dokładnie jest to cholerne przejście. A na koniec przygody z tym modem jeszcze ta przykra niespodzianka z tym #$%^@ przejściem na yantar, jak nie znajde dzisiaj tej #$%%^@ ścieżki to następny mój post będzie tylko i wyłącznie o tym aby nasr*ć na tego moda jak najbardziej się da.
I'm online always. Really, if you do not believe, check!
Intel I5 4460 (4 x 3.2 Ghz), DDR4 16 GB, GeForce GTX 1660 OC 6G, 4 x 1 TB , zasilacz 500 W

Za ten post kocur21 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
kocur21
Stalker

Posty: 100
Dołączenie: 02 Sie 2010, 12:37
Ostatnio był: 15 Sie 2024, 05:59
Miejscowość: Zadupie/Podświat/Żagań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez smok61 w 02 Wrz 2011, 13:55

Całą winę zrzucasz na moda i jego autorów, a może powinieneś spojrzeć bliżej. Może to ty jesteś za słaby w te klocki. Może powinieneś zagrać w łatwiejsze mody, a najlepiej w samą podstawkę. Poznać lepiej grę i dopiero potem brać się za trudniejsze mody do których bez wątpienia zaliczają się UŚ i TŚ2. Nie uważam się za eksperta, ale mody te ukończyłem po dwa razy, wykonując wszystkie zadania (za drugim razem).
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez kocur21 w 02 Wrz 2011, 20:13

Hm na tego śmiesznego posta wyżej odpowiem dopiero w poniedziałek (rozbawiłeś mnie naprawdę) a teraz udostępnię wam mojego save, jak ktoś się czuje na tyle odważny to niech próbuje bo ja wymiękam, najbliższy jest ten z baru, udostępniam tagże świeżutki gameplay swojej produkcji.

http://www.youtube.com/watch?v=brGj33ur ... ideo_title
http://wyslijto.pl/files/pre_download/4f9a6l1z8u

Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić?!
I'm online always. Really, if you do not believe, check!
Intel I5 4460 (4 x 3.2 Ghz), DDR4 16 GB, GeForce GTX 1660 OC 6G, 4 x 1 TB , zasilacz 500 W
Awatar użytkownika
kocur21
Stalker

Posty: 100
Dołączenie: 02 Sie 2010, 12:37
Ostatnio był: 15 Sie 2024, 05:59
Miejscowość: Zadupie/Podświat/Żagań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez jalkavaki w 02 Wrz 2011, 20:47

Daj na PW swojego maila to ci wyślę save z odnalezioną drogą nad Jantar (znalezienie zajęło mi minutę).
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez smok61 w 02 Wrz 2011, 21:58

Tak samo jak Jalkavaki nie miałem najmniejszego problemu ze znalezieniem tej drogi. Screen na dowód.Image
Popatrz na mapkę i pokręć się koło tego miejsca gdzie stoję, a szczególnie koło tego krzaczora na lewo, a przejście się otworzy.
Image
Tutaj lepiej widać.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt08 oraz 2 gości