Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez Yogi Killah w 25 Sie 2011, 18:14

Jak w temacie. Wiem, było tego dużo. Ale nie było jasno powiedziane co komu dac, kogo wydac itp. A da się to zrobic. Kto zna odpowiedź?
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika. Jeśli należysz do pozostałych 11% - wklej to do podpisu
Image Piszę poprawnie po polsku.
Image
Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.
Albert Einstein
Awatar użytkownika
Yogi Killah
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 25 Lip 2008, 18:06
Ostatnio był: 03 Paź 2014, 21:16
Miejscowość: Kielce i okolica/Zona
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez Domianos w 25 Sie 2011, 18:18

1. WŁÓCZĘGA W WOLNOŚCI - Pójdź z wujkiem Jarem na Zombie. Wtedy wolność będziesz miał na zielono i będziesz mógł zwerbować włóczęgę do anarchistów
2. OBROŃCA RÓWNOWAGI - dajesz wszystkie PDA związane z frakcjami Sowie, a Flinta wydajesz Stalkerom
3. Werbunek Włóczęgi - Musisz zagadać z dowódcą anarchistów
Awatar użytkownika
Domianos
Łowca

Posty: 407
Dołączenie: 23 Lis 2009, 22:32
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 18:16
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 28

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez Yogi Killah w 25 Sie 2011, 18:29

1. Poszedłem. Tylko Wujek jest zielony. Nawet jak posłałem Zielonych jako ochronę do bunkra to i tak są żółci :/
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika. Jeśli należysz do pozostałych 11% - wklej to do podpisu
Image Piszę poprawnie po polsku.
Image
Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.
Albert Einstein
Awatar użytkownika
Yogi Killah
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 25 Lip 2008, 18:06
Ostatnio był: 03 Paź 2014, 21:16
Miejscowość: Kielce i okolica/Zona
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez PMG w 25 Sie 2011, 18:35

Żeby zdobyć zaufanie Wolności musisz dać Lokiemu PDA Morgana :wink: . Szybciej z tego co wiem się nie da.

Dalej już kolega wytłumaczył...
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 15:05
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez Yogi Killah w 25 Sie 2011, 18:39

Nie będzie to kolidowało z Obrońcą czasem? Z innej beczki - w Kamieniołomach nie miałem tego wafla którego porzucił Sroka. Też głupie...
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika. Jeśli należysz do pozostałych 11% - wklej to do podpisu
Image Piszę poprawnie po polsku.
Image
Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.
Albert Einstein
Awatar użytkownika
Yogi Killah
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 25 Lip 2008, 18:06
Ostatnio był: 03 Paź 2014, 21:16
Miejscowość: Kielce i okolica/Zona
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez PMG w 25 Sie 2011, 18:41

Niestety, będzie kolidowało. Albo jedno, albo drugie. A co do tego "wafla", to najpierw musisz powiedzieć Goncie, że będziesz szukać Sroki, potem dopiero pojawi się Flint i Drzazga (chyba).
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 15:05
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez Rumcajs93 w 25 Sie 2011, 18:56

Może go za późno szukałeś.
Ja przechodząc grę po raz -enty najpierw wykonywałem tylko linie fabularną - nie brałem żadnych pobocznych zadań, no chyba że już musiałem (Spłata długu Wano, anormalna roślina dla Oziorskiego). Wtedy gdy z głównej linii fabularnej została mi tylko ewakuacja, wróciłem do Zatonu i już nie mogłem wykonać dla Sowy misji z najemnikach w Zakładzie Utylizacji Odpadów, najemnicy z magazynów podstacji też się zmyli, no i jeszcze kilku questów wśród których było pomszczenie Drzazgi.
Ja Tu Tylko Sprzątam
:

Swierzbią Paluszki. Co ??
Awatar użytkownika
Rumcajs93
Łowca

Posty: 514
Dołączenie: 22 Lip 2011, 19:32
Ostatnio był: 19 Lut 2023, 12:57
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 86

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez Yogi Killah w 25 Sie 2011, 19:21

Drzazga to małe piwo, bo on się ma niby pojawiac przy pierwszej wizycie w Kamieniołomach. Problem leży w pogodzeniu osiagnięcia i Monolitan. A co do Twojej uwagi Rumcajs, to Najemników trzeba rozwalic przed wyprawą do Prypeci, a lepiej to przed wyprawą po dokumenty w Jupiterze dla jajogłowych.
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika. Jeśli należysz do pozostałych 11% - wklej to do podpisu
Image Piszę poprawnie po polsku.
Image
Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.
Albert Einstein
Awatar użytkownika
Yogi Killah
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 25 Lip 2008, 18:06
Ostatnio był: 03 Paź 2014, 21:16
Miejscowość: Kielce i okolica/Zona
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez Gabriel w 26 Sie 2011, 13:55

Jeśli się nie mylę,tego się nie da pogodzić bo niektóre osiągnięcia zdobywasz kosztem innych. Tak gdzieś czytałem na tym forum ale dla przykładu Przyjaciel Wolności blokuje Przyjaciela Powinności a Szef blokuje Jednego z Nas więc prawdopodobnie się nie da.
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez Pijawol w 26 Sie 2011, 14:40

Już to pisałem w innym temacie - nie da się. :-/
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Wczoraj, 19:26
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez Gabriel w 26 Sie 2011, 14:42

No, właśnie ty to pisałeś. Więc temat chyba do zamknięcia, może ma ktoś jeszcze jakieś sugestie?
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: Obrońca równowagi + Włóczęga w ekipie - jak to pogodzic?

Postprzez Yogi Killah w 26 Sie 2011, 15:30

To może jak osiągnąc zakończenie z pogodzeniem frakcji i Włóczęgą? Włóczęga wiadomo musi przezyc wycieczkę.
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika. Jeśli należysz do pozostałych 11% - wklej to do podpisu
Image Piszę poprawnie po polsku.
Image
Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.
Albert Einstein
Awatar użytkownika
Yogi Killah
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 25 Lip 2008, 18:06
Ostatnio był: 03 Paź 2014, 21:16
Miejscowość: Kielce i okolica/Zona
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 10 gości