Czy da się zabić sułtana?

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Czy da się zabić sułtana?

Postprzez Mrukler-myśliwy w 23 Sie 2011, 16:15

Czy da się zabić sułtana? lub co zrobić żeby odszedł z zony na koniec?
Jestem Najemnikiem. Tylko ten jest moim wrogiem, który przeszkadza mi w robocie.
Awatar użytkownika
Mrukler-myśliwy
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 18 Cze 2011, 11:03
Ostatnio był: 08 Wrz 2011, 18:21
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Czy da się zabić sułtana?

Postprzez Universal w 23 Sie 2011, 16:22

Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Czy da się zabić sułtana?

Postprzez Gabriel w 23 Sie 2011, 16:24

Zabijaj armie bandytów, setki syfiarzy ale Sułtan będzie tam siedział i już. On jest potrzebny do zakończenia gry tak jak Brodacz. A na Skadowsku wyjmować broni nie można więc nie. Chyba że zrobisz coś, nie wiem, że można wyjmować broń w potencjalnie bezpiecznych miejscach np. ów Skadowsk. Wtedy tylko pociągnięcie z karabinu i już. Może jest jakiś mod na to albo można to samemu zrobić ale ja się na tym nie znam.
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: Czy da się zabić sułtana?

Postprzez kolokolo98 w 23 Sie 2011, 16:34

Gabriel, jest taki mod - Władca Zony. Ale jak wejdziesz do środka ze spluwą i będziesz strzelał do kogo się da to nadal będzie stał, bo to są postacie kluczowe i nie można ich zabić. Więc Sułtana też nie da się w żaden sposób zabić. Po prostu trza postępować jak w linku co dał Universal i dla przywódcy bandytów zakończeniu źle się skończy :wink: .
Ostatnio edytowany przez kolokolo98 23 Sie 2011, 17:29, edytowano w sumie 2 razy
Image
"Today I didn't even have to use my AK
I gotta say it was a good day"
Awatar użytkownika
kolokolo98
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 08 Mar 2011, 18:34
Ostatnio był: 22 Kwi 2018, 18:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Re: Czy da się zabić sułtana?

Postprzez Gabriel w 23 Sie 2011, 16:40

Ale ja widziałem na YouTube jak ktoś zabijał ważne osoby takim modem np. Sacharowa, teraz znaleźć nie mogę ale to w Clear Sky. Ale pewnie w CoP też się da chyba że próbowałeś - tego podważyć już nie mogę i masz tu rację.
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: Czy da się zabić sułtana?

Postprzez Szpagin w 23 Sie 2011, 17:27

Sacharowa w SoC dało się zabić, wystarczyło rzucać granatami po dachu. Nie mam pojęcia, czy odpalanie granatu za ścianą, pod którą stoi, da jakiś efekt.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Czy da się zabić sułtana?

Postprzez Gabriel w 23 Sie 2011, 17:31

No! Jak się tam dało to i tu powinno, wiele się nie pozmieniało to czemu i tu się nie miałoby nie zmienić. Może z RPG bo ma daleki zasięg i dobrą przenikalność - kiedyś uszkodziłem kilku stalkerów trafiając w ścianę koło Wołchowa, a na Skadowsku ściana jeszcze cieńsza to może się uda.
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: Czy da się zabić sułtana?

Postprzez Woland w 23 Sie 2011, 17:34

Wątpliwe. Jeśli z władcą zony nie zabijesz go to RPG nie da rady raczej.
Poza tym jeśli zrobisz coś jakiemuś stalkerowi to się na Ciebie obrażą i nie wpuszczą na Skadowsk (ale nie wiem czy to chwilowo czy na stałe)
A ściana nie ma nic do tego- milimetrowa ścianka może być wytrzymalsza od bunkra Sacharowa :wink:
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Czy da się zabić sułtana?

Postprzez Gabriel w 23 Sie 2011, 17:35

Mnie zabili jak schroniłem się za milimetrową ścianką, ale jak uważasz. To chyba temat do zamknięcia, albo może ktoś ma jakieś sugestie?
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: Czy da się zabić sułtana?

Postprzez kolokolo98 w 23 Sie 2011, 17:36

@Gabriel, już próbowałem.
@Szpagin, nie da.
CoP to nie CS i SoC. Można na niego wywalić 20 pocisków z RPG a i tak będzie żył. To dlatego bazy w Zewie są "zamknięte" (nie da się wejść do środka z spluwą w ręku).Po za tym Wołchow to nie Skadowsk. W np. CS w Kordonie to można rozwalić pilnującego wejścia i zrobić masakrę. No chyba, że jest jakiś specjalny mod pozwalający zabijać kluczowe postacie.
PS.
Wyjątkiem są Torba i Grizli w Janowie - da się ich zabić, a przynajmniej u mnie :).
Image
"Today I didn't even have to use my AK
I gotta say it was a good day"
Awatar użytkownika
kolokolo98
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 08 Mar 2011, 18:34
Ostatnio był: 22 Kwi 2018, 18:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Re: Czy da się zabić sułtana?

Postprzez Greyeeh w 23 Sie 2011, 18:27

gabriel14619 napisał(a):No! Jak się tam dało to i tu powinno, wiele się nie pozmieniało to czemu i tu się nie miałoby nie zmienić. Może z RPG bo ma daleki zasięg i dobrą przenikalność - kiedyś uszkodziłem kilku stalkerów trafiając w ścianę koło Wołchowa, a na Skadowsku ściana jeszcze cieńsza to może się uda.


Da się w taki sposób zabić każdego, tylko nie Sowy, Brodacza, oraz Sułtana. O dziwo można zabić Wstrząsa i pół-martwego Kraba.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Czy da się zabić sułtana?

Postprzez Gabriel w 24 Sie 2011, 09:52

No to Mrukler sprawa załatwiona - nie da się i nic nie zrobisz. Mówią niet i już, nie da się go zabić. I przepraszam za pytanko w tym temacie, ale Greyeeh, da się zabić Kardana albo Żwawego?
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 2 gości