Gry MMO

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Gry MMO

Postprzez Wojas21 w 22 Sie 2011, 22:14

To zależy od gustu... Sam grałem kiedyś w Metina, wbiłem chyba 30 level (tylko dlatego że koledzy w to grali) i dałem sobie spokój, Cholernie monotonna... No ale jak już napisałem wszystko zależy od gustu.

---

Gulid Wars 2

http://www.gram.pl/art_9g7eJO1_Guild_Wa ... okazu.html

Trochę spóźnione. Twórcy zapowiadają grę epicką, ale ta pewność siebie może ich zgubić... dobra, nie będę krakał.
Na razie wygląda to całkiem nieźle, ale poczekam na więcej informacji.
Awatar użytkownika
Wojas21
Tropiciel

Posty: 245
Dołączenie: 25 Cze 2010, 22:54
Ostatnio był: 01 Sty 2018, 22:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 63

Reklamy Google

Re: Gry MMO

Postprzez Tajemniczy w 22 Sie 2011, 22:17

Dla mnie każde MMO to tylko odmóżdżacz dla no-life'ów siedzących przed komputerem na klozetach z górnopłukiem aby lepiej sięgnąć do spłuczki, a gra w nie nie jest grą tylko zbieraniem yangów, golda, euro, rubli(niepotrzebne skreślić) na super zbroję lub miecz aby popisać się przed innym. Niezależnie czy będzie miało grafikę Tibii czy Crysisa służy tylko temu aby zabierać ludziom czas. Mój brat gra w Metin2 i pow 40lvl gra staje się męką. Czeka tylko na jakieś misję od NPC aby tylko nie bić expa i dzieci neo będących większością graczy. Dla mnie te gry nie mają żadnego uroku są nudne i monotonne i służą odmóżdżaniu ludzi i robieniu z nich tępych istotek żyjącym logowaniem się do gry i eventami.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Gry MMO

Postprzez Wojas21 w 22 Sie 2011, 22:27

:arrowu: :arrowu:

Wyróżnijmy dwa rodzaje graczy MMO:
Pierwsza grupa to osoby które zatraciły się w wirtualnym świecie, są potocznie nazywani no-life'ami, dziećmi neostrady, czyli ludźmi żyjącymi tylko i wyłącznie grami.
Druga grupa(mniejsza) to osoby które znają umiar i często mają inne zajęcia niż napierdzielanie w swoją ulubioną grę.

Wszytko zależy od umiaru i zdrowego rozsądku.
No i są również gusta (o nich się nie dykutuje więc krótko), mnie również nie spodobał się Metin 2, wolę zagrać w WoW'a lub Warhammer'a Online, no ale co z tego?
Awatar użytkownika
Wojas21
Tropiciel

Posty: 245
Dołączenie: 25 Cze 2010, 22:54
Ostatnio był: 01 Sty 2018, 22:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 63

Re: Gry MMO

Postprzez Greyeeh w 23 Sie 2011, 10:08

@Tajemniczy
Każda gra odmóżdża na swój sposób i każda jest stworzona dla ludzi siedzących przed komputerem, nie koniecznie na "tronie". Po za tym głupio krytykować gry MMO co parę postów, oraz w prawie każdym nowym temacie.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Gry MMO

Postprzez Tajemniczy w 23 Sie 2011, 17:58

@ Greyeeh
Ale dla mnie te gry odmóżdżają z tej przyczyny, że ludzie siedzą przed nimi cały czas i zaciera im się granica między rzeczywistością a gra, nierzadko popełniają samobójstwa gdy ich postać zostanie przypadkowo usunięta lub zbanowana. Teraz taka ciekawostka- kilka lat temu w Stanach pewna kobieta rozwiodła się ze swoim mężem, gdyż ten usunął jej drogie konto w Wow-ie. Więc te gry powodują też rozpady najmniejszych komórek społecznych :D .
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Gry MMO

Postprzez Greyeeh w 23 Sie 2011, 18:21

Jeśli ktoś popełnia samobójstwo z powodu gry, to równie dobrze mógłby popełnić samobójstwo z byle jakiego powodu, np. zniszczenia się ulubione garnka, jeśli za bardzo interesuje się gastronomią. To jest kwestia psychiki danego człowieka, nie koniecznie gry. Każda gra potrafi uzależnić, tyle, że zależy to od gustu.
A jeśli ktoś rozwodzi się przez rzeczy wirtualne, takie, które nie istnieją, to jest mi go wielce żal, a byłem małżonkowi wielce współczuje - powinien w ogóle nie brać z kimś ślubu skoro go za dobrze nie zna i nie wie, że przyszłą żonka jest uzależniona od gier lub ma skłonności do tego.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Gry MMO

Postprzez k4r00 w 01 Wrz 2011, 20:05

Może ktoś będzie wiedział... Mam pytanie odnośnie Mythosa. Gdy wpisuję login, hasło, wybieram serw, gra łączy przez chwilę, po czym wywala komunikat o niemożności połączenia, bo coś tam coś tam. I uj.
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: Gry MMO

Postprzez CONAN w 06 Wrz 2011, 16:22

Siem
Ja gram w mythosa , może masz coś z klijetem , zainstaluj od nowa , spatchuje sie i bedzie smigać :D
Pozdro !

Uwagi moderatora:

klijetem? :D. A w ogóle to jest post marzenia dla Wheela (te soczyste przecinki!). - Soviet
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Towarzysz do Gry

Postprzez CONAN w 02 Lis 2011, 18:07

Sorry z góry za troszkę głupi temat ;) ale do rzeczy
P.S-moi znajomi już nie grają , kontakty z gry wygasły więc pytam ;)



Planuje wrócić do Metin2 (serwer globalny) i tu pytanie i czy ktoś chciał by pograć razem od początku ?
O odpowiedzi proszę w temacie ;P

:wódka: <-for all ;p
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Re: Towarzysz do Gry

Postprzez Adamus966 w 02 Lis 2011, 22:38

Jak naprawią mi kompa (gdzieś koło grudnia teraz ,pisze ze starego laptopa na którym nie działa nawet cs 1.6)
To może z tobą zagram .
Awatar użytkownika
Adamus966
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 19 Sty 2011, 22:10
Ostatnio był: 22 Lis 2012, 16:01
Miejscowość: Jejkowice
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: -1

Re: Gry MMO

Postprzez CONAN w 03 Lis 2011, 15:36

okej ;)

To jak coś pisz na GG które masz na moim profilu na forum ;)

PEACE !
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Eligium: Wybraniec

Postprzez CONAN w 21 Gru 2011, 17:44

Eligium to produkcja MMORPG osadzona w realiach fantasy. Działa ona na zasadach free-to-play, czyli pozwala na rozgrywkę bez uiszczania żadnych opłat, aczkolwiek oferuje system mikrotransakcji, gdzie za realną walutę możemy zakupić szereg dodatków. Jej dystrybucją zajmuje się firma Frogster, odpowiedzialna również za popularne Runes of Magic.

Gra pozwala nam na wcielenie się w tytułowego Wybrańca, przed którym stanęło niezwykle trudne zadanie uratowania świata od zagłady. Krainie Eligium grozi bowiem inwazja demonów i bez pomocy ze strony naszego bohatera zostanie ona wystawiona na pastwę żądnych destrukcji piekielnych istot.

Eligium w przeciwieństwie do większości darmowych tytułów MMORPG, duży nacisk kładzie nie tylko na zwiedzanie podziemi i liczne walki, ale także na rozwiązywanie questów. Tych ostatnich – głównych i pobocznych – według twórców jest ponad 3000. Tytuł oferuje pięć grywalnych kombinacji różnych ras i klas, a także rozbudowane możliwości rozwoju naszej postaci. Wraz z postępami w zabawie możemy wybierać dla naszego herosa nowe specjalizacje, a także ulepszać przedmioty zgromadzone w ekwipunku. Rozgrywkę urozmaica rozbudowany system gildii i liczne możliwości starć PvP.

Podczas zabawy towarzyszą nam chowańce i wierzchowce, które wspomogą nas w walce i przeniosą nadmiar ekwipunku. Dla najbardziej ambitnych graczy twórcy przygotowali również rozbudowany system rankingowy i dziesiątki statystyk, które podsumują nasze poczynania w świecie Eligium. Sama kraina jest zupełnie otwarta – podczas nieskrępowanych wędrówek natkniemy się na całą plejadę miejsc doskonale znanych z innych gier MMORPG utrzymanych w stylistyce fantasy, takich jak góry, lochy czy lasy.

Całość została wykonana w grafice 3D, która – choć odbiegająca od współczesnych standardów – wzorem konkurencji jest barwna i bardzo plastyczna, dzięki czemu łatwiej wytrzyma próbę czasu.

Myślę że warto bedzie zagrać :D

Screeny

:

Image
Image
Image
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image

Za ten post CONAN otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pijawol.
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości