S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Gabriel w 23 Sie 2011, 10:22

Szczypior zgadzam się z tobą. A miało być CryEngine 3 ale jakoś to mało widać, to już niektóre gry z tamtego roku mają lepszą grafę niż to co oni zapowiadają. Wygląda mi to na mocno podkręcony X-Ray albo jakieś dziecko tego silniku. Nie wiem co o tym myśleć - czy oni schodzą powoli na psy, czy to dopiero w produkcji.
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Afrose w 23 Sie 2011, 13:30

Przecież napisał, że to LIPA..... Czytać wszystkie posty.

EDIT :arrowd:
Ale "ati" napisał, że ten film nie jest o stalkerze 2 !!!
Ostatnio edytowany przez Afrose 23 Sie 2011, 17:55, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
Afrose
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 04 Lis 2010, 16:10
Ostatnio był: 16 Lip 2019, 18:35
Miejscowość: Stacja "PROSPEKT MIRA"
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 54

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez szczypiorofix w 23 Sie 2011, 16:40

Eleventh napisał(a):P.S Nie miejcie mi za złe jeśli to jakaś lipa jest. Znalazłem więc pomyślałem, że tutaj wstawię.

Gwoli ścisłości to dokładnie znaczy, że autor nie twierdzi że to jest lipa, tylko że JEŚLI to jakaś lipa. I wcale się nie czepiam czepiającego ;)
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Szpagin w 23 Sie 2011, 17:40

Kolejny dzień, kolejny fake-trailer Stalkera 2. To się robi trochę nudne. Fani tak bardzo chcą zobaczyć jakiekolwiek materiały, że sami je robią...

@gabriel, nikt nie twierdził, że gra powstanie na CryEngine 3. Twórcy to zdementowali dawno temu.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Gabriel w 23 Sie 2011, 17:57

To sorry, ja dawno newsów nie widziałem i wiesz. Pewnie ich nie stać albo poszukują czegoś jeszcze lepszego. Ile może taki silnik graficzny kosztować - z 5 milionów dolarów? No dobra, 2,5 miliona. Ale patrz ile osób kupiło stalka. Pewnie stać ich tylko chcą to przed nami ukryć, tak żeby nikt nie widział i nie gadał - suprice ma być w dniu premiery pewnie. Będziemy czekać jak inni na Diablo III...
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez szczypiorofix w 23 Sie 2011, 18:08

Obyśmy nie czekali (ODPUKAĆ!) jak na Duke Nukem Forever... bo tego nikt nie zniesie.
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez paintball_0 w 23 Sie 2011, 20:50

Powiem wam tak. VALVe robi Ep3 (który prawdopodobnie przechrzci na Half- Life 3) od niepamiętnych czasów i do tej pory nie ujawnili NIC. Czy ktoś z was wątpi, że kontynuacja przygód Freemana w końcu się pojawi? No właśnie.

GSC robi Stalkera 2 od kiedy? Prawdopodobnie od zakończenia CoP albo i jeszcze wcześniej. Na własnym silniku i we własnym tempie. Nie pokazują nam NIC z tego samego powodu, dla którego VALVe nie pokazuje nam nic. Bo nie chcą być pożarci żywcem przez fanów, którzy doskonale pamiętają obietnice odnośnie wcześniejszych części serii i którzy z dziką rozkoszą od dnia premiery części kolejnej zaczną ich rozliczać z tego co obiecali a nie znalazło się w finalnej grze.

Tak to jest, jak się zaczyna o grze trąbić na 3 lata przed premierą, pokazuje wszystkie karty bo coś przez te 3 lata muszą pokazywać, żeby utrzymać Hype, a potem wywala połowę contentu bo albo nie ma pomysłów jak to logicznie wstawić do gry, albo przerasta ich wizja własnego dzieła i muszą coś wywalić bo nie podołają. Tak było z DNF, którego zapowiadano, obiecywano, pokazywano gameplaye i screeny. Po latach zapewnień ludziom się po prostu znudziło, że gra jest na językach a nie ma jej na twardych dyskach. ;)

Dlatego tez nie dostajemy nic. I nie spodziewałbym się niczego aż do przyszłorocznych E3. I to co najmniej, bo gra pewnie wyjdzie w grudniu 2013.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez szczypiorofix w 23 Sie 2011, 22:46

Obyś miał rację. że GSC kieruje się strategią VALVe i miejmy nadzieję, że skok S.T.A.L.K.E.R. -> S.T.A.L.K.E.R. 2 będzie taki jak z genialnego Half-Life w jeszcze lepszy Half-Life 2. Bicie piany też nie wszystkim wychodzi na dobre. Jak przypomną mi się te wczesne screeny Duke Nukem Forever sprzed paru ładnych lat to aż żal tyłek ściska, że czekając tyle lat na Księcia dostaliśmy w końcu coś co powinno powalić jakieś 3-4 lata temu a nie teraz. Graficznie wygląda ładnie ale jeśli chodzi o samą rozgrywkę to wygląda to w moim odczuciu strasznie sztucznie i plastikowo. Diablo III też należy do wiecznie wyczekanych gier. Oby nie przydarzyło się to z Stalkerem. Mi osobiście nie przeszkadza brak jakichkolwiek przecieków z produkcji gry. Przeczekam do E3 :)
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Szpagin w 23 Sie 2011, 23:08

Ja raczej oczekiwałbym pierwszych informacji na KRI, Igromirze czy innych tego typu targach - dotychczasowe odsłony sprzedawały się głównie na Wschodzie.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Afrose w 24 Sie 2011, 11:46

A ten filmik??? Chyba też lipa :(

Awatar użytkownika
Afrose
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 04 Lis 2010, 16:10
Ostatnio był: 16 Lip 2019, 18:35
Miejscowość: Stacja "PROSPEKT MIRA"
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 54

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Eleventh w 24 Sie 2011, 13:40

Ten filmik jest już bardzo długo w sieci. Widziałem go już parę miesięcy temu. Poza tym jest to kolejny FAKE. Pomimo sprawia wrażenie obiecujące... Niestety.
MSI B75A-G43, Intel Core i5 3350P @3,30 GHz, GeForce GTX 660 Ti Asus 2GB @1100 Mhz, Patriot 8GB 1333MHz DDR3 CL9, Seagate 1TB SATAIII 7200RPM, Corsair VS 550W ATX 80 PLUS 120mm.
Awatar użytkownika
Eleventh
Tropiciel

Posty: 202
Dołączenie: 15 Cze 2011, 16:07
Ostatnio był: 18 Lis 2020, 12:05
Miejscowość: Opalenica
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 77

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez impulse_101 w 24 Sie 2011, 14:55

Oprawa graficzna jest bez problemu możliwa do zrealizowania, 80% efektu to jest ten dynamiczny blur/depth of field (jakby ktoś mógł przypomnieć nazwę?) oraz tekstury HD, nadchodzące metro będzie częściowo korzystać z tych dobrodziejstw ale myślę ze pisząc nowy engine mogliby wykorzystać to w 100% tak żeby uzyskać efekt z tego fake'a.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 7 gości