[SZUKAM]mod na nowe bronie

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM]mod na nowe bronie

Postprzez wajs94 w 13 Sie 2011, 09:38

Siema,
Poszukuje moda który by dodawał tylko i wyłącznie nowe bronie. Szukałem ale znalazłem tylko taki który ma w sobie wpieprzone OL

wajs94
Wygnany z Zony

Posty: 134
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 17 Cze 2012, 13:35
Miejscowość: Radom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 32

Reklamy Google

Re: [SZUKAM]mod na nowe bronie

Postprzez Adrenalin2k w 13 Sie 2011, 09:42

Forum > Modyfikacje > Modyfikacje Gotowe > Cien Czarnobyla > Lista modyfikacji :facepalm:
Tam patrzyłes ? ...że nie mam co robic to prosze, oto Arsenal Mod viewtopic.php?f=49&t=4400
Future is now. Resistance is here.
Awatar użytkownika
Adrenalin2k
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 27 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 08:29
Miejscowość: Land of Free
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 16

Re: [SZUKAM]mod na nowe bronie

Postprzez wajs94 w 13 Sie 2011, 10:09

Ta patrzyłem. Jest po rusku ale to szczegół. A będzie on współpracować z L.U.R.K?

wajs94
Wygnany z Zony

Posty: 134
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 17 Cze 2012, 13:35
Miejscowość: Radom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 32

Re: [SZUKAM]mod na nowe bronie

Postprzez Adrenalin2k w 13 Sie 2011, 14:15

Jesli chcesz grac z modem L.U.R.K to z tego co mi wiadomo sam ten mod dodaje juz wiele broni i własciwie dość dużo jest powycinane własnie z Arsenala plus pukawki powycinane z innych modów wiec niewiem czy jest sens łączyc te dwa mody, ale jesli koniecznie chcesz to najlepiej zapytaj w temacie LURK'a albo Arsenala tam ci powiedzą :D
Future is now. Resistance is here.
Awatar użytkownika
Adrenalin2k
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 27 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 08:29
Miejscowość: Land of Free
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 16


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości