Gry MMO

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

SHAIYA

Postprzez CONAN w 09 Sie 2011, 22:39

Kolejne prezętowane przeze mnie MMORPG :D

SHAIYA

Info :
Shaiya to gra z gatunku MMORPG, oferująca wszystkim graczom darmową rozrywkę oraz możliwość kupowania potężnych przedmiotów premium w specjalnym, wbudowanym sklepie.

Shaiya to gra z gatunku MMORPG, oferująca wszystkim graczom darmową rozrywkę (powszechnie dostępny klient i brak miesięcznego abonamentu) oraz możliwość kupowania potężnych przedmiotów premium w specjalnym, wbudowanym sklepie (tzw. Item Mall, w którym płacimy pośrednio korzystając z prawdziwych pieniędzy). Wydawcą programu jest firma Aeria Games, mająca już na koncie wiele działających na tej samej zasadzie gier MMO (m. in. Dream of Mirror, Project Torque czy Last Chaos).

Tłem fabularnym Shaiya jest dosyć standardowa dla tego typu produkcji walka dobra ze złem. Bogini Etain, która stworzyła świat Teos i zamieszkujące go trzy inteligentne rasy (Smoków, Nordein i Dumainas), została po wielu latach zgładzona przez swych zbuntowanych podwładnych. Po śmierci jej dusza rozerwała się na dwie części, zaś stworzona przez nią kraina nagle znalazła się bez opieki. Pozostali bogowie zapragnęli przejąć kontrolę nad Teos, tworząc armie monstrów i wysyłając je na podbój bezpańskiego świata. Po wielu latach starć zdziesiątkowane smoki postanowiły ukryć się przed światem, zaś krainą Teos zaopiekowały się dwie, nowe boginki – Światła i Ciemności. Pozostali przy życiu przedstawiciele rasy Dumianas podzielili się na dwie grupy, każda wyznająca inną opiekunkę. Różnice poglądów zaowocowały oczywiście wewnętrznymi konfliktami oraz stopniową utratą pierwotnej tożsamości. Z czasem obie strony ukuły własne pakty i sojusze. Szlachetne i praworządne Elfy zjednoczył się z młodą i szybko rozwijającą się rasą Ludzi, wspólnie tworząc Sojusz Światła (Alliance of Light), zaś podstępni i porywczy przedstawiciele ludu Vail (bardzo mocno przypominający mroczne elfy) dogadali się z resztkami ludu Nordein, rasą Deatheaters, a następnie założyli Unię Furii (Union of Fury). Jak się łatwo domyślić, te dwie frakcje zamierzają teraz do upadłego walczyć o panowanie nad Teos, zaś gracz musi opowiedzieć się po jednej ze stron.

Zabawę z Shaiya, tak jak w każdej grze MMORPG, zaczynamy od stworzenia swojego wirtualnego odpowiednika. Każda ze wspomnianych wyżej ras ma do dyspozycji trzy, właściwe dla siebie, profesje. Niezbyt silne, ale bardzo inteligentne, uporządkowane i wszechstronnie utalentowane Elfy walczą korzystając z szybkich i zręcznych Rangerów, celnych Łuczników (Archer) oraz potężnych, tajemniczych Magów (Mage). Nieco bardziej zrównoważeni i lepiej uwarunkowani fizycznie Ludzie opierają się na talentach silnego Wojownika (Fighter), twardego jak skała Obrońcy (Defender) i uduchowionego Kapłana (Priest). Druga strona mocy prezentuje w miarę podobny podział ról – mroczni Vail koncentrują się na wykorzystaniu śmiercionośnych Zabójców (Assassin), magicznie uzdolnionych Pagan i potężnej duchowo Wyroczni (Oracle), zaś muskularni Deatheaters to przede wszystkim silni jak tur Wojownicy (Warrior), wytrzymali i czujni Strażnicy (Guardian) oraz świetnie wyszkoleni Łowcy (Hunter). Każda klasa ma swoje silne i słabe strony, których szybkie poznanie i odpowiednie wykorzystanie jest kluczem do zwycięstwa.

Warto zauważyć, iż epicka fabuła ma swoje konkretne odzwierciedlenie w świecie gry. Autorzy podkreślają, iż główną atrakcją zabawy są gigantyczne, masowe bitwy RvR, rozgrywające się na neutralnym gruncie Pogranicza (Borderlands) i w których może wziąć udział ponad tysiąc graczy jednocześnie. Oczywiście, boje toczone w takiej skali nie mogą obyć się bez uporządkowanej strategii i optymalnego wykorzystania dostępnych sił. Istotnymi czynnikami, wpływającymi na losy bitwy, są także umiejscowione w kluczowych miejscach relikwie o wielkiej mocy (Relics) oraz ukształtowanie terenu. Nagrodą za zwycięstwo w danej potyczce jest błogosławieństwo bogini, które wydatnie podnosi możliwości zwycięskiej frakcji i należących do niej bohaterów.

Screeny
:

Image

:

Image

:

Image

:

Image

:

Image

:

Image


GAMEPLY


Słowo ode mnie :)
Nie grałem , ale słyszałem że nawet fajna gierka (mój kolega grał) wspominał że gra na trybie "Ultimate mode (UM)"
To totał Hardcor gdyż samo utrzymanie postaci jest drogie a poza tym jeśli padniemy (zaliczymy Deda hehe)
to jeżeli nas ktoś nie wskrzesi za pomocą skilla Resurection Runes i Continues Resurection Runes to po 3 minutach automatycznie nasze konto zostaje USUNIĘTE więc granie dla hardkorowców :D

No to tyle ;)
Teraz oproszę o Wasze opinie :D
PEACE :D
:wódka:

Edit:
Daję fotki w spoilerze jak doradził kolega niżej ;)
Ostatnio edytowany przez CONAN 10 Sie 2011, 13:41, edytowano w sumie 2 razy
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image

Za ten post CONAN otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pijawol.
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Reklamy Google

Re: SHAIYA

Postprzez Pijawol w 10 Sie 2011, 06:58

Weź te fotki w spoiler. :P

A ja tam jeśli chodzi o MMORPG, to nadal będę napierniczał w Metina. :E
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Wczoraj, 20:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: SHAIYA

Postprzez CONAN w 10 Sie 2011, 13:38

Pijawol napisał(a):A ja tam jeśli chodzi o MMORPG, to nadal będę napierniczał w Metina. :E


Metin 2 :E
Grałęm nie powiem :D mam nawet jeszcze postać hmm 57-58LvL :D na Exandrosie (s13)
Grałem też na prywatnym Metin 5 tam to mam 94lvl pro eq xD
Kielicha -> :wódka:
A Ty na jakim serwie grasz na Globalu ? (pl) :D

P.S- Jeśli już chodzi i MMORPG to mi teraż sie Mythos podoba i w niego gram :D
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Re: SHAIYA

Postprzez Gabriel w 10 Sie 2011, 13:51

Dla mnie Shaiya to tania podróba Runes of Magic czy WoWa. Mangowa grafika, masa mobów do ubijania i nie wiele więcej do robienia( ale taki Diablo przez neta jest nawet fajny) i banalne postacie. No, fajnie się skilluje postać bo ma przejrzysty panel rozwoju postaci, ale świat gry to wielkie pola z Gothica 1. No i w ogóle grą trąci. ja tam wolę płatnego Conana niż darmowe badziewie. A jeśli o darmowe MMo chodzi to może Runes of Magic. Nie przebije Metina, WoWa czy choćby Conana. Co to, to nie.
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Dekaron

Postprzez CONAN w 10 Sie 2011, 14:02

Siema
Zapraszam do kolejnego MMORPG :D

DEKARON

Info:

Dekaron to skierowana do starszych graczy produkcja typu MMORPG. Została wydana przez firmę Acclaim, a prace nad nią nadzorował David Perry, założyciel Shiny Entertainment. Jest to darmowa gra utrzymana w konwencji fantasy. Tym, co wyróżnia ją od innych tego typu tytułów, jest spora dawka przemocy oraz wulgarne słownictwo, jakiego nie szczędzą bohaterowie niezależni.

Świat przedstawiony w Dekaron nie odbiega zanadto od standardów fantasy. Mamy więc zapieczętowaną przed wiekami bramę prowadzącą do Otchłani – piekielnego, zamieszkanego przez koszmarne i okrutne istoty wymiaru, która ponownie się otwiera. Zło wypełza na świat, a jego mieszkańcy pogrążają się w wojnie licząc na przybycie legendarnej Trieste, Białej Damy, która kiedyś zdołała uporać się z zagrożeniem. Zostało ono ogłoszone w przepowiedni. Ma nastąpić wtedy, kiedy oba księżyce świecące nad światem Haran ustawią się w jednej linii. Do tej pory jednak jedynym obowiązującym prawem jest prawo miecza, a motto życiowe większości mieszkańców brzmi: „Nie ma litości dla słabych, nie ma żalu dla umierających, nie ma łez dla mordowanych”.

Na początku rozgrywki wybieramy postać, którą będziemy grać. Do dyspozycji mamy sześć ras/zawodów. Preferujący walkę mogą zdecydować się na Wojownika Bagi, obdarzonego potężną siłą półczłowieka-półdemona, który potrafi wykorzystać siły natury, by wzbudzić drzemiące w nim furie. Ci, którzy wyznają ideały rycerskie, mogą pokusić się o zostanie wojownikiem Lazurowego Porządku, dumnym obrońcą Harana i wiernym sługą Treste.

Miłośnicy magii mogą zdecydować się na postać należącą do Zakonu Incara. Są to ludzie, którzy dzięki latom medytacji i ćwiczeń posiedli zdolności panowania nad żywiołami. Inną rasą jest Segnale – uciekinierzy z Otchłani, którzy postanowili osiedlić się na Haranie. Znają wiele mrocznych sekretów, a ich moc w większości opiera się na magii krwi – wampiryzmie. „Od krwi, którą zabieramy, do krwi, którą dajemy” – zwykli mawiać o źródle swych umiejętności.

Najbardziej tajemniczymi ludźmi są Summonerzy. Silnie związani z ciemnymi mocami, często wchodzą w porozumienie z mieszkańcami otchłani. To bardzo niebezpieczni wojownicy, którzy zwykli wspierać swe ataki czarną magią.

Ci, którym najbliższy jest kontakt z przyrodą, polowania, walka na odległość i szybkie przemykanie wśród zarośli, z pewnością wybiorą bohatera typu Segita. Są to wytrawni myśliwi i łucznicy.

Sama rozgrywka nie odbiega zanadto od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne tego typu produkcje. Podróżujemy po świecie, wykonujemy zadania, walczymy z potworami i nabieramy doświadczenia. Następnie wykorzystujemy je do podniesienia wartości naszych cech i umiejętności. Wyposażamy się również w coraz to lepsze pancerze i rodzaje broni. Możemy prowadzić z innymi graczami handel, wymieniać się przedmiotami, a także wspólnie brać udział w misjach. Kiedy zmęczymy się walką, możemy poszukać odprężenia, chwycić wędkę, przynęty i ruszyć na ryby.

Gra jest wprawdzie darmowa, ale niektóre elementy wyposażenia można nabyć jedynie za pomocą Acclaim Coins, wirtualnej waluty, którą kupuje się za prawdziwe pieniądze.

Screeny :

Image
Image
Image
Image

Gameply :




Słowo ode mnie :
Osobiście grałem , koledzy też grali ;)
Gre oceniam idendywidualnie na 7/10
podobają mi się postacie , faje mobki , ciekawe lokacje ;)

Plusy -
-grafika
-odtwarzacz mp3 (wklejasz swoją muze do folderu w grze i masz własny track)
-brak n00bów (ja żadnego nie spotkałem)

Minusy -
- lepsze eq wiecej kasy a nawet za realną kasę ::/
- na większym lvlu długie expienie ( kolega około 5-10% wbijał z 14h (poważnie na 149lvl )więc masakra z expieniem)
-czasem laguje i to z winy serwerów
-czasem ludzie atakują gracza z "nudy" (zakichani PK (WTF ?!) )

No to tyle ode mnie , sam wbiłem mało bo ok 40lvl i jakoś mi sie gra znudziła ;)
Ale jeśli ktoś chce spróbować czaegoś nowego to Polecam :D

Czekam na Wasze opinie :d
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Metin 2

Postprzez CONAN w 10 Sie 2011, 15:03

Zdrasfujcie :E

Kolejne MMORPG tym razem coś dla fanów Metina

Info :

Metin2 to kolejny przedstawiciel gatunku darmowych gier MMORPG, niewymagających uiszczania comiesięcznego abonamentu.

Metin2 to kolejny przedstawiciel gatunku darmowych gier MMORPG, niewymagających uiszczania comiesięcznego abonamentu. Wydana i utrzymywana przez firmę G4Box (m.in. Dragon Raja) oferuje większość standardowych pomysłów typowych dla przedstawicieli gatunku MMO, uzupełnionych kilkoma oryginalnymi rozwiązaniami, przede wszystkim dopracowanym, mocno zręcznościowym modelem walki, przypominającym trójwymiarowe gry akcji, pokroju Daemon Vector czy Forgotten Realms: Demon Stone.

Program osadzono w dosyć typowych dla wschodnich gier RPG realiach fantasy, zręcznie łączących orientalny mistycyzm z fantastycznym światem przedstawionym, pełnym magii i demonów. Przez wiele lat władzę nad rozległym kontynentem sprawowali przedstawiciele wielkiego imperium. Pokojowo nastawieni mieszkańcy żyli w spokoju i harmonii, ciesząc się z opieki mądrych i sprawiedliwych władców. Niestety, czasy prosperity zakończyły się wraz z potężnym deszczem meteorytów, który zbombardował znaczną część planety. Kraina wkrótce zaroiła się od magicznych kamieni kosmicznego pochodzenia (tytułowych Metinów), które mocno skomplikowało życie tubylców. Kłopotliwe monumenty przy zetknięciu z żywymi organizmami przeobrażały je w monstrualne stwory, zaś lokalne powietrze błyskawicznie zostało zatrute nosicielami nieznanej choroby. Tak daleka ingerencja w naturalny porządek imperium nie mogła przejść niezauważona. W bardzo krótkim czasie wielkie państwo straciło terytorialną spójność i rozpadło się na trzy mniejsze królestwa, zaciekle walczące o przetrwanie i traktujące się wzajemnie jak nieprzejednanych wrogów. Był jednak słabe i żyły w ciągłym strachu przed mocą kosmicznych kamieni. Z czasem pojawił się jednak ktoś, kto mógłby stać się zbawicielem narodu – osobnik noszący miano Smoczego Boga (Dragon God), dysponujący potęgą zdolną zneutralizować i pokonać wpływy Metinów. Gracze opowiadają się po jednej z trzech dostępnych stron konfliktu, zwalczają bohaterów odmiennych nacji i starają się zyskać przychylność potężnego bóstwa.

Do wyboru mamy w sumie cztery główne klasy postaci. Warrior to silny i twardy wojownik, mogący specjalizować się w ofensywie (Arahan) lub defensywie (Partisan). Assassin jest śmiertelnie szybkim i sprawnym zabójcą, walczącym w zwarciu (Assassin) lub na dystans (Archer). Demoniczny Sura posiada nieprzeciętne umiejętności związane ze swą diabelską dłonią, którą może wykorzystywać zarówno do usprawnienia ataków w walce wręcz (Mirage), jak i zwiększenia potencjału mocy magicznej (Black Magic). Wreszcie, Mage jest klasycznym czarodziejem, dysponującym szeroką paletą zaklęć wspierających (Lighting) i niszczących (Dragon). Co ważne, każda profesja zaawansowana oferuje zupełnie różny zestaw zdolności specjalny, niedostępny dla przedstawicieli innych specjalizacji (nawet w obrębie tej samej klasy głównej, co dwukrotnie zwiększa praktyczną ilość dostępnych typów postaci). Istnieje jedynie osiem skillów głównych, do których dostęp mają wszystkie zawody. Co ciekawe, naszą postać specjalizujemy bardzo wcześnie, bo już po osiągnięciu piątego poziomu doświadczenia. Możemy także określić płeć i wygląd naszego herosa, sami także decydujemy o rozwoju jego parametrów fizycznych (cztery główne współczynniki: wytrzymałość, inteligencja, siła i zręczność). Awanse na kolejne poziomy wiążą się ze zwiększeniem puli punktów umiejętności, które wykorzystujemy na naukę i rozwój dostępnych dla danej specjalizacji zdolności.

Rozgrywka polega przede wszystkim na wybijaniu wałęsających się po lokalnym obszarze watah zwierząt i hord potworów. Cechą charakterystyczną Metin2 jest bardzo gęste rozmieszczenie mobów, co związane jest ze sposobem walki. Normalne ataki każdej postaci łączą się bowiem w wielociosowe kombinacje (niczym we wspomnianych wcześniej grach akcji z elementami RPG), dzięki którym możemy zadawać obrażenia wielu przeciwnikom jednocześnie. Pozwala to na znacznie szybszą eliminację stworków i pozytywnie wpływa na dynamikę rozgrywki oraz szybkość rozwoju postaci. Każda klasa posiada własne serie ataków, które sprawdzają się w różnych sytuacjach. Gra nie polega jednak wyłącznie na zabijaniu – NPC mają dla nas sporo różnych zadań do wykonania i nie wszystkie wymagają id bas bezpośredniego angażowania się w walkę.

Po osiągnięciu odpowiednio wysokiego poziomu doświadczenia uzyskujemy dostęp do silniejszych i potężniejszych elementów ekwipunku. Z czasem mamy możliwość stworzenia własnej gildii lub dołączenia do już istniejącej. Najlepsze gildie szybko się rozwijają i mogą wykupić na własność kawałek ziemi, na której następnie powstanie majestatyczny dom gildii, będący powodem do chluby i chwały. Pełni on także role użytkowe – można do niego dobudować m.in. ołtarz (zwiększa górną granicę liczby członków) czy piec hutniczy (pozwalający na przetapianie wydobytej przez graczy rudy i innych materiałów rzemieślniczych). Wszystko to robimy oczywiście w celu pokonania pozostałych dwóch nacji i uzyskania supremacji nad zanurzonymi w chaosie terytoriami centralnymi kontynentu.

Screeny (P.S-Screeny Są mojego autorstwa Więc zabraniam ich kopiowania)
(P.S 2 - Screeny co prawada z Priv serwerów ale przedstawiają rozgrywke (nie mam chwilowo screenów z globala) :

:

Image
Image
Image
Image


Gameply :



Słowo ode mnie

Oczywiście grałem , i nadal czasami pogrywam oceniam 5,5/10

Plusy-
-Ninja Dagger
-Fajnie gra się w PT (party)
-Możliwość Buffania

Minusy-
-N00by
-dzieci Ne0 które ksują spota ;/
-yangi na allegro co prawda nawet good ale ostatnio były tak tanie że cena eq wzrosła niemiłosiernie
-długie monotonne expienie
-przeciętna grafika
-pożera dużo czasu
-chcesz mieć pro postać ? musisz wydawać kasę realną
-Niektóre questy bezsensowne

Osobiście nom nie wiem czy polecać czy nie , niektórym się podoba innym nie , gra ma swoich zapaleńców jak każda inna , jednak że z braku zajęcia , czy też jeśli nie masz w co grać możesz zagrać ;)

Czekam na Wasze opinie :)

P-S- gdyby ktoś coś mowił , Tematy o grach MMORPG tworzę po to by przedstawić nawet fajne tytuły i wymienić się poglądami na ich temat z innymi userami :)
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Re: SHAIYA

Postprzez CONAN w 10 Sie 2011, 15:10

Co do Runes of Magic to gra mi sie nie podoba , są lagi na serwie jak się wejdzie do miasta to już wogóle
(to nie wina neta inne MMORPG mi nie lagują) , jednyne na + dla mnie to to że jak w Mythosie można kupić wersję pudełkową i mieć itemki z item shopu o wartości 40zl a na gre wydaje się tylko ok 20zł ;) więc troche się opłaca.
Graficznie gra też nie powala ;)
Takie moje zdanie :)
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Re: Dekaron

Postprzez fosio w 10 Sie 2011, 15:59

Czym te MMORPG różni się od "2 Moons"? Sądząc po screenach zadziwiająco podobne.
JESTEM DEBILEM, PRZEPRASZAM.

fosio
Wygnany z Zony

Posty: 146
Dołączenie: 05 Paź 2008, 01:36
Ostatnio był: 26 Cze 2019, 18:48
Miejscowość: Duże zadupie polski...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 9

Re: Dekaron

Postprzez Zari w 10 Sie 2011, 18:08

Wszystkie koreańskie czy tam azjatyckie MMO różnią się tylko nazwą. Cała zawartość, grafika, efekty są takie same.
Szkoda zachodu.
QA Analyst w Fool's Theory | W Gamedevie od 2019 roku
The Farm 51 | Intermarum | Fool's Theory
Image
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 602
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 07 Wrz 2024, 14:00
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 69

Re: Dekaron

Postprzez Soviet w 10 Sie 2011, 18:23

łomatko, CONAN, kolejne MMO. Że ci się chce to wszystko testować.

Co do tego czegoś: skoro są konta "premium", które mają przewagę nad darmowymi dlatego, że płacą realną kasę, to ja taką grę z góry odrzucam :).
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Dekaron

Postprzez CONAN w 10 Sie 2011, 19:24

Soviet , wiesz jak nie mam co robić to testuje w niektóre grałem wcześniej np, poł roku temu itp :D
No wiesz niby każde MMORPG jest za free (nie licząc WoWa i CONANa) a mimo to w grze są mikropłatności ale wiesz nie chcesz nie kupujesz :D najwyżej dłużej bedziesz grał żeby coś osiągnąć :D
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Re: Dekaron

Postprzez Soviet w 10 Sie 2011, 20:09

No właśnie, a ja bym wolał, żeby wszyscy grali na równych warunkach. Taki już ze mnie MMOwy komunista :).
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości