[SZUKAM] parę modów

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] parę modów

Postprzez ShedEnd w 05 Sie 2011, 11:34

Elo. Mam pare spraw mam nadzieje ze pomozecie.

Poprosze o link do moda ABC Inferno PL byle nie na Rapidzie bo cos wgl nie idzie stamtad pobierac, przynajmniej ja nic nie moge pobrac.

I czy sa jakies fajne mody pod OL 2.2, np. na bronie ale oprocz Arsenala bo nie chce miec wszystkich napisow po Angielsku. No chyba ze jest dobre spolszczenie do Arsenala to mam nadzieje ze ktos zapoda, ponownie nie na rapida jesli juz cos. W zasadzie to jestem swietny z angielskiego i moglbym przetlumaczyc moda jak wczesniej tlumaczylem mody i napisy do filmow chociazby acz mi sie nie chce >.<

I mam taki problem ze jak gram to non stop mam ekran rozmyty. Caly czas mi sie rozmywa. Juz probowalem jesc, spac, pic, leki przeciw promienne brac i nic. Nie moge spac bo śpiwor nie dziala w OL2.2. (oh czyzby o 1 redbull za duzo?)

Z gory thx ludziska jesli kto kolwiek odpowie i pomoze.

btw. Pod patch 1.0005 ofcoz.
Ostatnio edytowany przez ShedEnd, 06 Sie 2011, 18:42, edytowano w sumie 1 raz
ShedEnd


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Reklamy Google

Re: Attack of the newbie

Postprzez Wheeljack w 05 Sie 2011, 12:35

Jedno pytanie zadałeś już w temacie viewtopic.php?f=49&t=1820&p=175957#p175957
Pytanie o OL zadaj w temacie o OL.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 15:46
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości