Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez KoweK w 03 Sie 2011, 23:47

Nyguz, bez przesady... myślę, że każdy kto jest choć trochę ogarnięty potrafi znaleźć zamienniki... :P

Szrama, gdzie my odbiegamy od tematu? I kim ty jesteś, że uciszasz dyskusję? Sam zaofftopowałeś. :facepalm:


Trochę anaboli... bolo... czegoś tam i sylweta jak grecki posąg, albo raczej jak z komiksu o superbohaterach :P

To swoją drogą... Anabole dużo dają, ale jednak branie tylko ich, gówno da. Tak czy siak, nigdy nie tknę tego gówna od którego rośnie bebech!
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Reklamy Google

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez Dżuz w 04 Sie 2011, 00:23

xKoweKx napisał(a):Anabole dużo dają, ale jednak branie tylko ich, gówno da. Tak czy siak, nigdy nie tknę tego gówna od którego rośnie bebech!


Wiadomo, tak jak i nawet Salomon z pustego nie naleje tak i pakowanie w siebie tylko chemii nie da pożądanych rezultatów. Jednak np. "teściu" (rozsądnie stosowany) potrafi zdziałać naprawdę cuda, choć przy nadużywaniu go spuchnięte jajka i karykaturalna sylwetka to najmniejsze zmartwienia. Jedyny problem to dostanie go legalnie jak się nie ma żadnych problemów zdrowotnych.

P.S.
Z tymi sterydami to było tak w konwencji żartu bardziej - do niczego Cię Kowek nie zachęcam, ani tym bardziej o nic nie posądzam :D
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 28 Wrz 2024, 14:02
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez Nyguz w 04 Sie 2011, 00:27

Ta anabole :D

Bicepsy wielkie jak arbuzy, a siła 10 latka... Też tego gówna nigdy nie wezmę... Dobre tylko dla plażowych szpanerów. Zresztą do nich też trza mieć fart bo inaczej:

Ostatnio edytowany przez Nyguz, 04 Sie 2011, 00:28, edytowano w sumie 1 raz
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez Szrama94496 w 04 Sie 2011, 00:28

Panie xKoweKx , pyta pan kim ja jestem , a wiec odpowiadam "uczestnikiem tego forum" a i mam prawo mówić to co chcę i zwracać uwagę (subtelnie) , a jak nie zauważyłeś napisałem "koniec moje OT"... end OT
Szrama94496
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 04 Lis 2009, 18:53
Ostatnio był: 14 Kwi 2012, 21:58
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -2

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez KoweK w 04 Sie 2011, 00:34

Panie, zajrzyj Pan w Regulamin pkt 6 i przestań cwaniakować. Nie masz prawa mówić co chcesz btw.

W ogóle to LOL. :E Jeżeli Szrama masz jakąś uwagę to PW... albo raport jak regulamin każe, którego nie przeczytałeś. ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez Dżuz w 04 Sie 2011, 00:36

Nyguz napisał(a):Ta anabole :D
Bicepsy wielkie jak arbuzy, a siła 10 latka...


Nie no Nyguz, ze sterydami w większości tak nie jest - to są syntetyczne odpowiedniki tego co produkuje nasz organizm i one oprócz zwiększania masy powodują też wzrost siły. Tylko niosą za sobą niebezpieczne skutki uboczne :wink:
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 28 Wrz 2024, 14:02
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez Nyguz w 04 Sie 2011, 00:38

Jak wielkie, spchnięte jaja, małego kutacha, obwisłą skórę na starość i nadmierny spadek siły gdy przestaniemy ćwiczyć...
:D
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.

Za ten post Nyguz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szrama94496.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez Szrama94496 w 04 Sie 2011, 00:41

Twierdzisz że ja cwaniakuje oraz nie przeczytałem regulaminu , no sorry , jeśli pan łaskawca zauważy to mam swoje zdanie patrz regulamin pkt 1 . :E

Uwagi moderatora:

Ostrzegałem, byś pisał PW. Widzę, że niestety musisz robić po swojemu. Warn. Regulamin pkt 5. I nie cwaniakuj. - xKoweKx

Za ten post Szrama94496 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative KoweK.
Szrama94496
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 04 Lis 2009, 18:53
Ostatnio był: 14 Kwi 2012, 21:58
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -2

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez KoweK w 04 Sie 2011, 00:44

Jakie wielkie jaja? To właśnie przy sterydach jest zanik jąder. Mały kutach? Kutach zostaje bez zmian. :P Penisa nie da rady ani zwiększyć żadnymi chemicznymi duperelami, ani zmniejszyć... przynajmniej tak mi wiadomo, może się mylę. A obwisła skóra to u każdego zostaje... siła też szybko spada, nawet gdy naturalnie ćwiczymy.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez Nyguz w 04 Sie 2011, 07:43

Z genitaliami to chodziło mi o problemy z erekcją :D . No gdzieś obiło mi się o uszy, ze jaja puchną. No cóż. Na sobie sprawdzać nie będę.

No i pozostaje jeszcze kwestia przerośniętch mięśni, które wyglądają jak doklejone piłki do nogi.

Z treningiem to tak jak z grami. Nie wiem czy to dobre porównanie, ale jak w grze czitujesz to tracisz przyjemność z gry. A z ćwiczeniami, wspomagając się jakimś gównem też nie da to takiej satysfakcji bo sam tego nie dokonałeś...

Czy jakoś tak.

Ale podsumowując Sterydy to szajz dla frajerów, którym nie chce się trenować tak jak powinni.
------------------------------------------------------
PS. Wyjeżdżam na 4 dni. Będę w poniedziałek.
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez KoweK w 04 Sie 2011, 12:02

Sterydy to raczej przełamanie bariery naturalnej. Tutaj nie ma nic do tego motywacja lub lenistwo, bo i ze sterydami oni ćwiczą jak poje*ani, że tak powiem. Nikt naturalnie nie zdobędzie 60 cm w bicepsie, nikt. Choćby spożywał 20 000 kalorii dziennie. I mówię tutaj o czystym mięśniu.

Kulturystyka wg mnie poszła teraz w złą stronę, bo i chemia mocniejsza to i ludzie coraz więksi. A chyba nie o to chodzi... jeszcze kilkadziesiąt lat temu można było podziwiać naprawdę świetne sylwetki na zawodach, a teraz większość wygląda jak mutanty z Fallouta 3. :/ Już nie wspomnę o tym, że prawie każdy ma bebech jak kobieta w ciąży. Bleh. Ale to ich wybór i ich ciało - nie można ich za to potępiać, tym bardziej obrażać jak Nyguz.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez StalkerCiastek w 06 Sie 2011, 21:42

A ja od pół roku ćwiczę pompki, a od 3 miesięcy brzuszki i efekty są zajebi***. Przynajmniej dla mnie. Bo wcześniej to byłem może i wysoki (186cm) ale fizycznie słaby (w porównaniu do wzrostu) i przez ostatnie 2 lata mocno schudłem. Do tego wypukła klatka piersiowa (mostek dokładnie) no i mamy cholera kichę. Biceps - płaski. Zero mięśni jakichkolwiek. Jestem przerażony, że taki byłem i nic z tym nie robiłem.
No więc gdzieś tak końcówką zimy a początkiem wiosny wziąłem się za robienie pompek. Z silną motywacją. Etap dzielił się na pięć serii, i w zależności od dnia w danym etapie przerwy były po minutę, półtorej lub dwie. Na początku średnia seria wynosiła 5-8 pompek. I 90 sekund odpoczynku. Imponujące?
Miałem lekkie załamania nerwowe a co za tym idzie opóźnienia w planie treningu.
Teraz jeden etap składa się na trzy dni. Pierwszy - 5 serii i 60sekund odpoczynku (serie od 35 do 44). Drugi i trzeci dzień to 8 serii po przykładowo 27 pompek, z czego ostatnia seria ma ponad 40. 45 sekund odpoczynku. I tak wczoraj zrobiłem 190 pompek (5 serii) a za trzy dni będę robił ok. 220 lub 240 :E .
Efekty są, rączka nieco urosła i aż przyjemnie ją zginać. Mięśni w klatce też nabrałem i częściowo przykryłem uwypuklony mostek. Teraz stał się zaletą bo wyglądam "masywnie" :D. Nie są to spektakularne efekty, ale w porównaniu do mojego wyglądu np. z Lutego tego roku postęp jest o-g-r-o-m-n-y. I jestem cholernie zadowolony.
Od trzech miesięcy się podciagałem. Niestety gdy przyszło mi robić 190 pompek podciąganie musiałem wywalić z planu. Wrócę we wrześniu. Gdy zaczynałem robiłem maks. zero podciągnięć, gdy odkładałem podciąganie bez odpoczynku dobijałem do 25.
Co do brzuszków - efekty są, ale na razie delikatne. Bez obaw, za maks 4 miechy będzie co podziwiać :> .
Po co to piszę? Bo jak się chce to można wsiąść się w garść i coś ze sobą zrobić. Więc wstawać od kompa ludzie, a w następne wakacje każda laska wasza. Plan treningów (pompki, brzuszki, podciaganie i cos tam jeszcze):
100pompek.pl
Warto!

PS. I najlepsze, że siłownia i wkład finansowy jest zbędny. Ja w swoim pokoju mam maks. półtorej metra szerokości wolnej przestrzeni. Starczy na brzuszki i pompki. A podciągam się w szopie, na rurze podtrzymującej dach. Muszę wchodzić dwa szczeble po drabinie, a rurę owinełem gąbką - straszne ślady robiła na dłoniach.

PS2. Mała "motywacja": Dziewczyny (wszystko jasne :>) i nabranie pewności siebie.

PS3. Ważne odkrycie. Jeśli chce się rozwijać równomiernie najlepiej ćwiczyć jednocześnie pompki i podciąganie, bo te ćwiczenia się wzajemnie uzupełniają. Taki trening jest cięższy, ale nie ryzykujemy, że jeden mięsień będzie wyćwiczony, a drugi, obok niewidoczny.
Ostatnio edytowany przez StalkerCiastek, 08 Sie 2011, 17:03, edytowano w sumie 1 raz
LOL

Za ten post StalkerCiastek otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK.
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości