Najgorszy mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Najgorszy mutant

Postprzez thi3f w 26 Lip 2011, 20:52

Witam :)
Zdecydowanie najgorszy mutant w CoP`ie to Burer. Z zadnym mutantem nie mam tyle problemow, co z upierdliwym Burerem. Zamiast z nim walczyc, non stop musze ganiac za swoja pukawka. Nie lubie tez, a raczej boje sie Nibypsow. Zawsze jak znienacka wyskocza na mnie 3-4 Nibypsy to az lekko podskakuje na fotelu :)
Awatar użytkownika
thi3f
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 26 Lip 2011, 20:39
Ostatnio był: 02 Sty 2017, 11:24
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Najgorszy mutant

Postprzez becik stalker w 26 Lip 2011, 23:12

Mnie denerwują pijawki. Trudno je zabić gdy dwie albo trzy biegają, znikają. Nienawidzę ich!
Image
Awatar użytkownika
becik stalker
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 22 Lut 2011, 22:46
Ostatnio był: 20 Lis 2012, 18:59
Miejscowość: Nowy Tomyśl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Najgorszy mutant

Postprzez MaCy w 27 Lip 2011, 13:24

Burer, pijawka i Snorki. Burery, są taaaak irytujące tym swoim popierdzielaniem z jednego miejsca na drugie [bęc! leci krzesło] i znowu ucieka [ i leci z tyłu metalowy pręt] i weź tu człowieku się opanuj? pijawki mają podobną taktyke, na szczęście nic nie lewituje w powietrzu, a snorki są... jakby to powiedzieć.. niepokojące. :wink:
SZtalker
Awatar użytkownika
MaCy
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 26 Sie 2010, 23:14
Ostatnio był: 16 Lis 2013, 03:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Dziku w 27 Lip 2011, 19:11

Piłat napisał(a):
mateszew napisał(a):Snork zdecydowanie btw. co to wogule
jest człowiek co?małpa?tragedia nie wiem czy można było wymyślić coś gorszego jeszcze to salto w SoC'u po ataku :facepalm:


Nie rozumiem Cię.
Snork to moim zdaniem jeden z najbardziej "realistycznych" mutantów w grze. Fakt – może i ryczy jak tygrys, ale przecież to ikona S.T.A.L.K.E.R.'a. Poza tym Snorki to zmutowani ludzie, a nie małpy...
Skąd według Ciebie miały się wziąć w ukraińskiej Strefie małpy z maskami gazowaymi na twarzach?... :facepalm:


Zdecydowanie ikoną serii jest stary, dobry Bloodsucker, chociaż Snork też jest dość charakterystyczny... (chociaż bardzo przypomina mi Huntery z L4D, gdy to Bloodsucker nie przypomina mi nic co gdziekolwiek indziej widziałem)

A co do tematu: Burer. Zdecydowanie ten cholerny, zakapturzony karzeł robił mi nawięcej koło pióra. Wyrywanie armaty z rąk było dla mnie prawie tak wkur... denerwujące jak swędzenie w niedostępnym miejscu.
Zono moja, serce moje...
Awatar użytkownika
Dziku
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 24 Paź 2010, 20:37
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 19:40
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 32

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Gabriel w 06 Sie 2011, 17:09

Ja...CHOMIKI niech je krew zaleje małe małpy z zoo dzieci zombiaczka Winstona rodzone przez burery ohydztwa!!! :facepalm: nie cierpię ich bo są małe i uciekają jak zostaje ich malutko lub się przerzedzają. Wolę chimerę albo kontrolera. Albo burer! Wkurza mnie jak cały czas wywala mi broń, dlatego ciacham go z noża albo granatami.
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Upiór w 18 Wrz 2011, 01:18

Snorki. Psia mać, nie cierpię ich. Świetnie wykonane, genialny pomysł sam w sobie - ale walka z nimi jest irytująca. Nie trudna, irytująca. Skacze toto, a potem tańczy Ci break'a pod nogami, gania, sapie. Z jakiegoś powodu denerwuje mnie, choć doceniam pomysł i wykonanie.
Burerów w ogóle nie powinno w tej grze być. Prościutkie do pokonania ;/ jeden strzał, aż walną barierę. Wtedy podbiegasz z nożem i kiedy zdejmują osłonę parę pchnięć i nie ma co z nich zbierać ;/ a czasem giną i dalej stoją. I to jest fajne, bo można wciąć strzelbę wtedy, kucnąć, wycelować i tak wypalić im w ryj, że aż wylecą przez okno ;D Nie lubię nikogo, kto wyrywa mi mojego TRs'a z rąk.
"Dlatego - mimo druty, wieże i strażnice
Tam chcemy dotrzeć, gdzie nam dotrzeć zabroniono" - Jacek Kaczmarski, "Stalker"
Awatar użytkownika
Upiór
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 02 Sie 2011, 23:40
Ostatnio był: 22 Lut 2013, 13:46
Miejscowość: Ghost Town
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 14

Re: Najgorszy mutant

Postprzez M3Fis70 w 18 Wrz 2011, 01:33

Ja nienawidzę snorków, jeszcze jak jakiś mod ich "ryk" zmienia na coś ala oddech przez maskę gazową.
Jak idę sobie spokojnie z moim AKsu a tu słyszę tę oddechy to robię 360x360 i albo robię taktykę "run like hell" lub staram się skupić na snorku jak na dziwięku, aż mnie ciarki od tego gówna przechodzą.
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Re: Najgorszy mutant

Postprzez ImTheShadow w 23 Wrz 2011, 18:59

Moim zdaniem te świniaki co m.in biegają dookoła Skadowska,one są zabójcze...

Dobra a tak na serio to burery bo zawsze zabierają broń i wysysają energie ;/
Na początku trochę miałem problemy z snorkami ale na nie wystarczy dobra taktyka :)
Jesteśmy Anonymous.
Jesteśmy Legionem.
Nie przebaczamy.
Nie zapominamy.
Oczekujcie nas.
Awatar użytkownika
ImTheShadow
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 17 Wrz 2011, 15:27
Ostatnio był: 04 Paź 2011, 20:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Svarog w 24 Wrz 2011, 22:27

Mutanty są straszne i trudne w zależności od sytuacji i miejsca w jakich się pojawiają. Pijawka w miejscu gdzie można schować się w narożniku jest już sałatką ołowianą. Za to na otwartym terenie? Zdarzało mi się przed nimi po prostu uciekać, bo nie dawałem rady walczyć. Burer jest najgroźniejszy, ale jak się go trafi od razu centralnie granatem z granatnika - to pada od razu. Z bliska da się zdjąć nożem. Schowany jest praktycznie nie do zabicia. Kontroler był w różnych wcześniejszych częściach i modach zdecydowanie najgorszy. Ale w Zewie nie jest aż taki straszny. Kilka celnych serii na łeb i po nim.

Snorki - na otwartym terenie - zagrożenie zerowe, podobnie jak zmutowane chomiki. Za to w podziemiach - jedne i drugie potrafią zabić szybko. Chomiki mnie w Prypeci nie raz zeżarły.

Nibypies sprawia okropne wrażenie, ale w zasadzie nie jest zbyt groźny - goni po prostej i łatwo go wtedy trafić.

Najbardziej nie lubię pijawek. Są jakieś takie paskudne :) Snorki lubię, polowanie na nie to niezła zabawa.

Za ten post Svarog otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kolokolo98.
Svarog
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 11 Gru 2009, 22:25
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 14:02
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 3

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Człowiek w 25 Wrz 2011, 10:31

najgorsze monstrum moim zdaniem to kontroler nie lubię go :mad:
jeżeli możecie dajcie kozaka
Awatar użytkownika
Człowiek
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 05 Mar 2011, 16:34
Ostatnio był: 26 Paź 2011, 19:40
Miejscowość: Bar
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 5

Re: Najgorszy mutant

Postprzez brat be w 25 Wrz 2011, 11:27

Największy problem sprawia mi burer. Denerwujące jest to, że on pozbawia nas broni. Ile razy miałem sytuację, że wyrzucił mi gaussa (bo wystarczy jeden strzał) i nie mogłem się ruszać na dodatek przez chwile, wtedy się człowiek skupia by się dobrać do broni, kiedy on cie przywali wtedy LODÓWKĄ! Nie wiem czy ktoś tu wymienił poltergeista, może bywa nie często, ale jest wnerwiający, jak np. w prypeciach w laboratorium X siedział w pomieszczeniu nad sufitem i rzucał we mnie skrzynkami i innymi pierdołami, niby nic takiego, ale wkurzające, gdy jeszcze się go na dodatek znaleźć nie może.

Uwagi moderatora:

Eee, co?
Awatar użytkownika
brat be
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 06 Sty 2010, 17:33
Ostatnio był: 16 Gru 2011, 17:34
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Pijawol w 25 Wrz 2011, 14:45

Echhh... Walnę małego off-topa a propo Burerów. ( Łil nie dawaj warna za spam :P )

Narzekacie, że Burer wyrywa broń z ręki, kiedy na nie najlepszy sposób to walka nożem. Noża NIE MOŻE nam wyrwać, więc nie ma problemu z szukaniem pukawki. Osobiście używam zwykłej broni na Burery tylko w pewnym pomieszczeniu w Laboratorium X8, gdzie są aż trzy Karły. Nie licząc tego przypadku ZAWSZE używam noża i nie ma problemu z ubiciem.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Wczoraj, 08:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości