[Tajne Ścieżki 2]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Oskar w 19 Lip 2011, 16:04

Mod jako mod wymiata. Wypadu jeszcze nie miałem, ale to nie dla mnie mod. Dla mnie więcej niż 2 burery i kontroler to już za dużo ,z pijawkami tak samo. Uwaga, spojler. Jeżeli przeszedłeś to czytaj.
:

A co dopiero 3 chimery w pobliżu elektrowni >.< Albo 4 ,nie pamiętam już. Sram już na tym momencie :D A teraz mam iść do pieczary po oddaniu schowka. A tam kontroler - jak go zobaczyłem to grę wyłączyłem >.<
Image
Awatar użytkownika
Oskar
Stalker

Posty: 98
Dołączenie: 07 Lut 2010, 04:39
Ostatnio był: 13 Kwi 2017, 00:13
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Threaded SPSA-14
Kozaki: 15

Reklamy Google

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez jalkavaki w 19 Lip 2011, 18:08

Da się jakoś wywalić egzoszkielety? W ogóle pozbyć się ich z Zony. Jak wykasowałem w "outfit" to zaraz po starcie gry wyskakuje:
Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 342
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'exo_outfit'
 

stack trace:

Komunikat dla mnie jest zrozumiały.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Wheeljack w 19 Lip 2011, 18:24

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. ciekawe dlaczego tak się dzieje, nie?
Żeby całkowicie usunąć egzoszkielety z gry musiałbyś usunąć wszystkie wpisy z nazwą ich sekcji z plików handlarzy, .xmlów, skryptów i co tam jeszcze jest. Wniosek? Daj sobie spokój.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 15:46
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Oskar w 19 Lip 2011, 18:38

Zrobiłem dla was poradnik jak pozbyć się tych cholernych pijawek i chimer z Prypeci. Chodzi o misję gdy Merlin zleca nam zabić te snorki. Nie marnujcie ammo i tak na was skoczą. Jak zrobicie według mojego poradnika to nie mają szans was dotknąć.
Efekt : Image

A tu macie dokładny opis.
Image

I pamiętajcie, stójcie na między 4 a 5 słupkiem od strony wejścia. Inaczej was zniszczą.
Jak chcecie to można dorzucić do tematu.
Ostatnio edytowany przez Oskar, 19 Lip 2011, 19:39, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
Oskar
Stalker

Posty: 98
Dołączenie: 07 Lut 2010, 04:39
Ostatnio był: 13 Kwi 2017, 00:13
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Threaded SPSA-14
Kozaki: 15

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez vicell w 19 Lip 2011, 18:56

Ehh... Mam problem z tym modem. Kiedy w lesie poszedłem po 3 korzenie mandragory w celu wypełnienia zadania Leśnika wszedłem do tej jaskini i nie mogę się uporać z tą kulą ognistą. Wygląda tak jak by była zablokowana w suficie i nie dało się jej zastrzelić. No cóż uciekam przed tą kulą i (w misji po leki dla Leśnika wszedłem do tej jaskini i przypadkiem ominąłem przejście do Jantaru i poszedłem dalej. Rozbiłem skrzynkę z SVD i jako że broni tam nie było poszedłem do jantaru.) kiedy jestem w miejscu gdzie powinno leżeć SVD to znalazłem je lecz wyszedłem z jaskini z tylko 2 korzeniami i nie zapisałem gry. Oczywiście zginąłem i teraz kiedy wchodzę do jaskini znowu za nic nie mogę znaleźć SVD czy 3 korzeni. To już mnie mocno irytuje więc czy ktoś jest wstanie załatwić save po tym zadaniu? Wolę zacząć pruć sobie żyły dopiero w Prypeci. (Ta grałem już w TŚ1)
Image

"Walcz za Wolność. Zabijaj za pieniądze." - Cytat z JA2.
Awatar użytkownika
vicell
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 11:08
Ostatnio był: 27 Maj 2014, 22:34
Miejscowość: Moskiewskie metro.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Oskar w 19 Lip 2011, 19:21

Zaraz ci chłopaku upnę save prosto po przybyciu do Prypeci, jak chcesz to zabiję 2 chimery i pijawki ,wtedy dam save, co ty na to ?
Image
Awatar użytkownika
Oskar
Stalker

Posty: 98
Dołączenie: 07 Lut 2010, 04:39
Ostatnio był: 13 Kwi 2017, 00:13
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Threaded SPSA-14
Kozaki: 15

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez vicell w 19 Lip 2011, 19:25

Jalkavaki mowił mi na PW że zapoda mi na maila save ale jeśli chcesz to możesz też swój save zapodać Oskar.
Image

"Walcz za Wolność. Zabijaj za pieniądze." - Cytat z JA2.
Awatar użytkownika
vicell
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 11:08
Ostatnio był: 27 Maj 2014, 22:34
Miejscowość: Moskiewskie metro.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Oskar w 19 Lip 2011, 19:38

No spoko, ale ja ci dam save z zapisanymi trofeami. Bo naprawdę można zatłuc to nożem. A potem sprzedać ;D I nie będą nam wadziły podczas marszów przez Prypeć.
Image
Awatar użytkownika
Oskar
Stalker

Posty: 98
Dołączenie: 07 Lut 2010, 04:39
Ostatnio był: 13 Kwi 2017, 00:13
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Threaded SPSA-14
Kozaki: 15

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez vicell w 19 Lip 2011, 19:43

Dobra czekam. I chyba będzie lepiej jak tutaj w temacie linka dasz. Ktoś też może potrzebować takiego sava...
Image

"Walcz za Wolność. Zabijaj za pieniądze." - Cytat z JA2.
Awatar użytkownika
vicell
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 11:08
Ostatnio był: 27 Maj 2014, 22:34
Miejscowość: Moskiewskie metro.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Oskar w 19 Lip 2011, 19:46

Link do Save'a


No, ów save wrzucamy do c/użytkownicy/publiczny/moje dokumenty/stalker-shoc/savegames
Tak w przypadku 7-demki ale reszta chyba tak samo.
Image
Awatar użytkownika
Oskar
Stalker

Posty: 98
Dołączenie: 07 Lut 2010, 04:39
Ostatnio był: 13 Kwi 2017, 00:13
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Threaded SPSA-14
Kozaki: 15

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez vicell w 20 Lip 2011, 14:02

Dzięki Oskar za save ale znowu mam problem. Tym razem z pijawkami w bunkrze sterowania. Znacie jakiś dobry sposób na nie? Bo anomalny chaser rady nie daje, kałach też i nawet SGI i może zabić tych cholernych pijawek. A granaty to też odpadają bo jeszcze się zabije od nich. Jakieś pomysły?
Image

"Walcz za Wolność. Zabijaj za pieniądze." - Cytat z JA2.
Awatar użytkownika
vicell
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 11:08
Ostatnio był: 27 Maj 2014, 22:34
Miejscowość: Moskiewskie metro.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez djcycu w 20 Lip 2011, 15:07

Zabij je nożem albo granatem F1 :) Nóż sprawdza się najlepiej tylko trzeba wyczuć moment i zbytnio nie robić huku by ci dwie naraz nie podlazły. A jak nie to sobie skombinuj Grozę od któregoś monolitowca. Podstaw beczkę i zdetonuj. Czasem się uda że nie zginie więc jak broń wypadnie to sobie zabierasz a inny go uleczy i jest po krzyku. Z nabojami już ciężej ale to można znaleźć też bo jak wiemy w podstawce CzAES to końcówka obsypana najlepszymi fantami :P .
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości