Ulubione postaci z gier

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Dżuz w 19 Maj 2011, 23:25

ziuto napisał(a):Moją ulubioną postacią jest agent Wiliam Joseph Blazkowicz z Return to Castle Wolfenstein ,Bezimienny z Gothic i Ryana Lennoksa z Infernal


Żeś się spisał - nie ma co. Może jakieś uzasadnienie? bo ja też potrafię sypnąć garścią nazwisk.
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 17:37
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Reklamy Google

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Greyeeh w 20 Maj 2011, 17:27

Kapitan Price, z całą pewnością można go uznać za legendę Call of Duty, gdyż towarzyszy nam przez 1, 2, 4 i 6 część gry, na dodatek ma się pojawić w Modern Warfare 3. W sumie, tej grze ciężko byłoby zaistnieć bez niego i jego odpowiednika i kolejnego z moich ulubionych - sierżanta Reznova. Bynajmniej legendą nie jest, ale zyskał uznanie w moich oczach po tej ciężkiej (mimo, że wirtualnej) walce w Workucie, na pewno jest to postać, którą będę się inspirował.
Striełok - powód banalny - w końcu to on odkrył tajemnice Zony i stał się jednym z najbardziej doświadczonych stalkerów w Zonie.
Cezar z Fallout'a New Vegas, ponieważ był twardym gościem, zjednoczył wiele plemion (podstępami, ale oj tam, oj tam) sprawił, że na Mojave zrobiło się bezpiecznie.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Papa Mobile w 21 Maj 2011, 23:57

Nagflar -krasnolud z Severance: Blade of Darkness; opis z gry-online "Najlepiej włada jednoręcznymi toporami, co zresztą jest logiczne, biorąc pod uwagę posturę i zainteresowania krasnoludów. Warto dodać że mogą się oni posługiwać do woli tarczami, tak jak rycerze. Preferują życie w pokoju, ale jeśli trzeba, to pokażą swoją ciemną stronę. Dość ślamazarne i wolne ruchy rekompensuje u nich duża żywotność. Krasnolud jest doskonałym wojownikiem i także, jako jeden z wielkiej czwórki, został nominowani do bycia „tym jedynym”, ujął mnie przede wszystkim śmieszną figurą przy bieganiu, kto grał to wie o czym mówię :)
„Et aux horions, l’on verra qui a meilleur droit" — Jeanne d’Arc
Image
Awatar użytkownika
Papa Mobile
Tropiciel

Posty: 395
Dołączenie: 23 Sie 2007, 13:54
Ostatnio był: 06 Wrz 2023, 19:11
Miejscowość: Campus Pagani
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 133

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez spymaster99 w 29 Cze 2011, 16:55

Agent 47 z serii hitman , przyciąga tajemniczością i brakiem jakichkolwiek skrupułów . Sam fisher z serii splinter cell doświadczony agent który dużo w życiu widział . No i jak call of duty to oczywiście Captain Price , prowadzi nas przez cała kampanię S.A.S , Gaz także utkwił mi w pamięci ( te jego bollocks ! wygrywa)
spymaster99
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 13 Mar 2011, 09:58
Ostatnio był: 28 Kwi 2014, 17:59
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Damianox w 29 Cze 2011, 22:08

Najbardziej to Gaz z Call of Duty 4 Modern Warfare a dlaczego. Otóż gry wyszła następna część czyli MW 2 to pojawił się w niej Ghost i to mnie zaintrygowało. Czy Gaz przeżył strzał w głowe od Irmana Zachajewa z Deagla ? Może sie kiedyś dowiem.
Awatar użytkownika
Damianox
Stalker

Posty: 190
Dołączenie: 11 Kwi 2011, 17:41
Ostatnio był: 29 Wrz 2019, 11:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 11

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez BJ Blazkowicz w 30 Cze 2011, 00:52

Z postaci oczywiście słynny William Joseph "B.J." Blazkowicz, znany z serii Wolfenstein za samodzielne kopanie dupy nawet najtwardszym i najbardziej opancerzonym nazistom.
Bezimienny z Gothica za jaja i genialne teksty.
Gray z Bulletstorma - alkoholik, gbur i cięgle gada o ku*asach... więcej nie muszę pisać.
Ray z Call of Juarez 2 za bycie bezwzględnym rewolwerowcem z kozacką zbroją.

To są postacie "Szablonowe" zaprojektowane przez twórców. Dużo fajniejsze są postacie tworzone przez nas samych (patrz - fallout) bo możemy odwzorować to co chcemy, nawet samego siebie w ramach możliwości.
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Realkriss w 30 Cze 2011, 08:57

Mam następną ulubioną osobę, co prawda to postać drugoplanowa, ale zawsze.
Chan z Metro 2033, jestem w drugiej połowie gry i jak narazie miałam z nim jedną misję, ale chyba najbardziej klimatyczną. Charyzmatyczny i dziki z fantastycznym akcentem. Świetna postać.

KTO ZEBRAŁ NAJWIĘCEJ NASZYCH GŁOSÓW :P
Zrobiłam podsumowanie do mojego posta włącznie.

I miejsce: Captain John Price (Call of Duty 4) - 7 głosów
II miejsce: Striełok (S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla) - 5 głosów
III miejsce: Sam Fisher (Splinter Cell) - 4 głosy

Miejsca poza podium:
Po 3 głosy zebrali: Geralt (Wiedźmin), B.J. Blazkowicz (Return to Castle Wolfenstein), Tomy Vercetti i Nico Belic (GTA 4), Solid Snake (Metal Gear Solid).

Po 2 głosy zebrali: Azar Javed, Siemko, Talar (Wiedźmin), Wrex (Mass Effect 1 i 2), Hitman (Hitman), Ghost, Gaz, Viktor Reznov (CoD), Cezar (Fallout New Vegas), Alma (F.E.A.R. 1i 2), Xardas, Wrzód, Bezimienny (Gothic), Greyson Hunt (Bulletstorm), Kratos (God of War), Rayne (Blood Rayne).

Reszta bohaterów ma po jednym punkcie, brałam także pod uwagę grupy, licząc jako jednego bohatera, bez rozdzielania.

Wygląda na to, że najbardziej lubicie Price'a, to fajna postać, ale żałuję, że Striełok nie wygrał.

P.S. Tak, mam sezon ogórkowy i nudzę się w pracy.
P.S. 2 Tak, robiłam to w Excellu :E
Ostatnio edytowany przez Realkriss 03 Lis 2011, 16:43, edytowano w sumie 3 razy

Za ten post Realkriss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive riv8, Lucjusz.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Adam w 30 Cze 2011, 12:16

Jeszcze dodam od siebie głównego bohatera gier "Another war" i "Jak rozpętałem II wojnę światową". Koleś urodzony w Norwegii, który wychował się w Brazylii. Ma gadane i charakter typowego polskiego cwaniaka ;)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Pyr0 w 02 Lip 2011, 20:13

Taaak, zdecydowanie Gordon Freeman z Half Life 1&2. Skończył MIT i jest świetnie wyszkolony w boju. Pokonał zastępy Marines, a także obych( głównie Voriguantów ). Pokonał Nihilantha i uwolnił w ten sposób wymienionych już Vorigauntów( nazywanych "alien-slave'ami" ). W Half Life 2 ponownie chwycił za łom i mimo przeciwności losu, pokonał Wallace'a Breena, który sprzedał Ziemię innej obcej rasie - bio-mechanicznemu Kombinatowi - w zamian za władzę nad nią, pod jego ( Kombinatu ) zwierzchnictwem. Bardzo mi zaimponowała ta postać. Podoba mi się to, że przez całą grę Freeman się nie odzywa, i można wczuć się w jego postać grając w Half Life.

Hm, też macie takie wrażenie, że trochę za dużo napisałem? :E
"We believe in power of music to change lives" - Tim Mcllrath
Image
Windows 7 Home Premium 64bit
Intel Core i5 760/ 2.80 Ghz
Gigabyte Radeon HD5770 1024MB
Goodram 2x2GB
Awatar użytkownika
Pyr0
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 29 Kwi 2009, 14:48
Ostatnio był: 25 Gru 2016, 16:07
Miejscowość: Piekary Śląskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 10

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Realkriss w 02 Lip 2011, 20:33

Cieszę się, że to napisałeś, bo Gordon to też jedna z drugiego składu moich ulubionych postaci, dziwiłam się, że nikt go tu nie wymienił.
Inteligentny twardziel - czyli mężczyzna idealny.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez BJ Blazkowicz w 02 Lip 2011, 21:27

Realkriss napisał(a):Cieszę się, że to napisałeś, bo Gordon to też jedna z drugiego składu moich ulubionych postaci, dziwiłam się, że nikt go tu nie wymienił.
Inteligentny twardziel - czyli mężczyzna idealny.


I niemowa :E

Grzeczniej?
Szanowna pani z uniżeniem donoszę iż obywatel Gordon Freeman nie posiada języka.

Uwagi moderatora:

E, to, że jesteś starym wyjadaczem nie oznacza, że możesz pisać bzdurne posty :F - Wheel
Image
Voiton laulut soi ainiaan!

Za ten post BJ Blazkowicz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Realkriss.
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Vice w 02 Lip 2011, 21:54

Don Alberto Clemente z Mafii II. Dobry dyplomata(przekonanie Dona Vinci, że Falcone handluje narkotykami, mimo że Clemente sam to robi). Gnojenie Luci(Luki, nie wiem jak się poprawnie piszę), za każde niepowodzenie. Współpraca z godnymi ludźmi(Henry). Typ nowoczesnego gangstera.
Nienawidzę Pijawek, są silne, szybkie, zwinne, niewidzialne, upierdliwe, a co najgorsze żywe. Dlatego za wszelką cenę staram się zmienić ich ostatnią cechę.
Vice
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 08 Mar 2011, 21:35
Ostatnio był: 17 Wrz 2016, 02:58
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości