Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Powinność
150
19%
Wolność
76
10%
Bandyci
285
37%
Monolit
113
15%
Wojsko
77
10%
Czyste Niebo
10
1%
Naukowcy
17
2%
Najemnicy
43
6%
 
Razem głosów : 771

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez jaro16 w 11 Cze 2011, 20:36

1. Bandyci
Krótko mówiąc cwaniacy, którzy w dużej grupie obrabiają pojedynczych stalkerów.
2. Monolit
Pokaźna grupa stalkerów, nad którymi tajemniczy "ktoś" sprawuje kontrolę. Można z nimi jedynie walczyć.

P.S. Dlaczego w ankiecie nie ma polskich znaków (tzn. "ś" i "ć" )?
Awatar użytkownika
jaro16
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 28 Lut 2011, 17:28
Ostatnio był: 19 Lis 2023, 14:16
Miejscowość: Ciechanów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 12

Reklamy Google

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez kubu k w 11 Cze 2011, 23:20

do Dżuz

Jeżeli chodzi o włażenie w d... miałem na myśli być neutralnym stalkerem, żeby nie utrudniać sobie życia w grze. Trochę tu na smarować i trochę tam.

Jeżeli chodzi o ideologię, nie pasuje mi, że jednostka jest "olewana" przez frakcje. Ile razy musiałeś komuś dać apteczkę żeby był Twoim sprzymierzeńcem?

Zgodzę się z Tobą, że trochę źle złożyłem swoją wcześniejszą wypowiedź.
kubu k
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 10 Cze 2011, 20:55
Ostatnio był: 31 Paź 2019, 21:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 13

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Dżuz w 12 Cze 2011, 01:04

kubu k napisał(a):Jeżeli chodzi o włażenie w d... miałem na myśli być neutralnym stalkerem, żeby nie utrudniać sobie życia w grze. Trochę tu na smarować i trochę tam


Aha, O.K., teraz rozumiem; widocznie "włażenie w du*ę" nie było tu najszczęśliwszym wyrażeniem :D

kubu k napisał(a):Ile razy musiałeś komuś dać apteczkę żeby był Twoim sprzymierzeńcem?


Ech, przecież nie musiałeś. Mogłeś zawsze koleżkę zostawić samemu sobie - wtedy pozostałbyś neutralny. Po co Ci jego, albo kogokolwiek, przyjaźń skoro chcesz być neutralnym stalkerem? :wink: A frakcje nikogo nie olewały. Jak wykonałeś jakieś misje dla Powinności czy Wolności, to to wystarczało, żeby zyskać ich przychylność.
Dalej nie jestem do końca przekonany o co Ci chodzi (chcesz być neutralny czy jednak czyimś przyjacielem), ale nie będę już drążył tematu bo się off-top w końcu zrobi.

Pozdrawiam i dobranoc :wink:
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image

Za ten post Dżuz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kubu k.
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 17:37
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez kubu k w 12 Cze 2011, 01:20

"nie chcieć być między młotem, a kowadłem"
Wolność, a Powinność
Pomóc komuś w potrzebie:
Mieć kogoś, kto Tobie pomoże (nie mów, że jak kogoś uratowałeś to nie pomógł Tobie w kluczowych misjach)
"w kupie raźniej"
pzdr. Fan. Dobranoc i miłych snów stalkerzy. Dużo artefaktów. Mało mutantów.

Za ten post kubu k otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Realkriss, Gavdylenko, Dżuz.
kubu k
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 10 Cze 2011, 20:55
Ostatnio był: 31 Paź 2019, 21:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 13

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Crash24 w 14 Cze 2011, 16:13

Najbardziej nie lubię bandytów, ponieważ w tej frakcji nie ma dla mnie nic interesującego. Myślą tylko jak by tu zarobić aby się nie narobić. Nie chodzi o to, że okradają stalkerów, bo inaczej nie nazywali by się bandytami :wink: .
Chodzi raczej o to, że nie chcą ruszyć tyłka do najbliższych anomalii i poszukać artefaktu. Są po prostu nie ciekawi i nawet normalnie nie można pogadać :-/ . Co do innych frakcji to na 2 miejscu stawiam powinność, ponieważ ich cała ideologia zniszczenia zony jest dla mnie po prostu śmieszna. Innym powodem jest ich uważanie się za lepszych od innych. Na 3 miejscu daje najemników i to nie dla tego, że nic o nich nie wiem. Nigdy nie wiadomo kto ich wynajął i dlaczego. Do wolności nic nie mam ale czasami denerwują swoim olewaniem prawie wszystkiego. Życie w Zonie to nie sielanka. Natomiast wojsko pcha się gdzie popadnie. Monolit przynajmniej walczy o swoją wiarę i specjalnie nic do nich nie mam.


P.S. Samotnicy rządzą. :D
Dlaczego kanapka zawsze musi upaść masłem w dół?
Awatar użytkownika
Crash24
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 07 Cze 2011, 19:13
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 09:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez XkroX w 21 Cze 2011, 10:20

Nielubie Czystego Nieba i czułem się troche niekomfortowo kiedy w Stalker Czyste Niebo musiałem z nimi współpracować, bo poco wtrącać się do zony kiedy w Stalker Cień Czarnobyla szło se posłuchać od Sida (czy tam bramana nie wiem bo dawno w cień nie grałem) jak wyglądały ich pierwsze dni w zonie i kiedy Ojciec Walerian mówił jak się w zonie znalazł. Osoby które były w Zonie od początku umieją ją docenić i rozumieją jej potęcjał. Kiedy to opowiadali to się łeska w oku kręciła a Czyste Niebo tylko manipuluje zoną. Zona to przetrwanie a oni robią z tego pięknego choć groźnego miejsca supermarket.Możnaby powiedzięć że Zona jest piękna jak RÓŻA(za jej piękno trzeba zapłacić bólem).
Awatar użytkownika
XkroX
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 19 Cze 2011, 12:43
Ostatnio był: 31 Lip 2011, 19:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fort-15
Kozaki: -7

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Gavdylenko w 21 Cze 2011, 13:58

Ja to najbardziej nie lubie bandytów i członków monolitu po prostu bandyci tylko kradną zabijają a po co w zonie każdy powinien sobie pomagać bo w końcu wszyscy stalkerzy by zgineli a co do monolitu to strzelają do kogo popadnie bo wierzą że bóg do nich przemawia i nagrodzi ich za wygnanie innych z zony
Славься, Отечество наше свободное,
Счастья народов надёжный оплот!
Знамя советское, знамя народное
Пусть от победы к победе ведёт!
Awatar użytkownika
Gavdylenko
Tropiciel

Posty: 231
Dołączenie: 18 Cze 2011, 13:26
Ostatnio był: 28 Lut 2013, 19:03
Miejscowość: In der Dunkelheit
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 53

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Darth ReX w 22 Cze 2011, 00:56

Oczywiście, ja również nienawidzę najbardziej bandytów i monolitu. Bandyci to zwykłe szumowiny - złodzieje próbują dostać mi się do zawartości plecaka, a takie schorzenie można leczyć tylko gorącym okładem z ołowiu. Ale z nimi jakoś idzie się nawet dogadać i czasem o dziwo ubić interes - Monolit z kolei idzie ślepo w bój. Nie cofnie się przed niczym, ponadto jego członkowie mają tendencje do irytujących pułapek, kiedy to pojawiają się gwałtownie na wszystkich dachach dookoła i strzelają.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||

Za ten post Darth ReX otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gavdylenko.
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 19 Wrz 2024, 17:08
Kozaki: 224

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Sucharus w 22 Cze 2011, 17:22

Oczywiście bandyci.Za butę której nie powstydziłby się niejeden niemiecki żołnierz z czasów II WW, chamstwo, , przekonanie o swojej "zaje3!$tości" , i cwaniactwa.

Sucharus
Wygnany z Zony

Posty: 7
Dołączenie: 22 Cze 2011, 16:55
Ostatnio był: 22 Cze 2011, 18:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez dienonych w 14 Lip 2011, 20:35

Ja nie lubię wolności, bo za bardzo na luzie do wszystkiego podchodzą.
Gdyby byli silniejsi i by kradli to by byli jak bandyci.
w lewo i w dół
Awatar użytkownika
dienonych
Tropiciel

Posty: 260
Dołączenie: 16 Mar 2011, 13:04
Ostatnio był: 24 Sie 2024, 11:29
Miejscowość: W DÓŁ...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 78

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez cep_bojowy w 18 Lip 2011, 17:37

Najbardziej nie lubię bandytów bo są tylko zwykłymi cwaniakami i szumowinami. Nie wychylą dupy żeby coś wartościowego znaleźć tylko okradają innych. Nie przepadam też za Powinnością bo ich dążenie do zniszczenia Zony nic nie daje, tylko Zona im się "odgrywa" atakami mutantów. W dodatku są strasznymi sztywniakami :D. Faktem natomiast jest, że są świetnymi partnerami w walce (w końcu duża część z nich to byli wojskowi) i mają paru w porządku ludzi np. Nabój czy Kulebiak.
Awatar użytkownika
cep_bojowy
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 18 Lip 2011, 12:52
Ostatnio był: 14 Lip 2014, 23:08
Miejscowość: R'lyeh
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 25

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez clearskystalker w 20 Lip 2011, 21:45

1. bandyci.
Stado wybrakowanych etycznie pajaców,którzy myślą,że im wszystko wolno i w nieuczciwy sposób próbują przetrwać i nie mają skrupułów w każdym swoim nikczemnym działaniu. Ponadto z mojej własnej oceny wynika,że ta swołocz jest kompletnie nie przygotowana do funkcjonowania w Zonie. Nie mają nawet odpowiednich kombinezonów ochronnych, chodzą poubierani w worki na kartofle i podejrzewam,że jakby taki wszedł w teren o wysokim wskaźniku promieniowania to już praktycznie po nim. Kolejna rzecz,która mnie irytuje u nich to uzbrojenie. Latają w większości z dwururkami lub innym złomem i tylko nieliczni z nich mają karabiny automatyczne. Nie zdziwiłbym się,jakby jedna pijawka wyrżnęła w pień całą grupę bandziorów. Uważam,że to pierwsza ,,frakcja'', która powinna pójść do piachu.

2. Wolność.
Na ich temat też nigdy dobrego zdania nie miałem. Banda zajarańców i anarchistów,którzy nie są świadomi niebezpieczeństw,jakie ciągnie za sobą Zona. Uważają,że trzeba ją poznać a wiedzą,że np. próba pogłaskania nibyolbrzyma kończy się wyłapaniem od niego sztangi. Nie mają żadnych zasad, musztry i innych trzymających dyscyplinę rzeczy. Używają tandetnej,awaryjnej broni, co się oczywiście wiąże z tym,że przy wymianie ognia z oddziałami Powinności czy wojska nagle niespodzianka bo karabin się zaciął. Na dobitkę jeszcze ani razu nie widziałem,żeby któryś z wolnościowców używał ciężkiej broni maszynowej.

P.S. Do tych,którzy mi mają zamiar wychlać kozaka za to,że nazwałem 'Wolność' anarchistami. Zapraszam do dokładnego zbadania ich bazy. W jednym z budynków jest namalowany na ścianie znak 'anarchii' ,co potwierdza kim oni są,więc zanim wychlejecie bezpodstawnie kozaka,zastanówcie się.

3. Najemnicy.
Ech.... kolejni pomyleńcy. Dla kasy są w stanie podejść i pocałować kontrolera. Są bezwzględni i jakby było trzeba, toby nawet podjęli się zabijania każdego,kogo napotkają na swej drodze, co oczywiście jest absurdem,bo gdyby zadarli np. z Czystym Niebem,czy Powinnością,lub co jeszcze śmiesznejsze z Monolitem, to żaden z nich nie uszedłby z tego cało. Co do ich kombinezonów ochronnych nie mam zarzutów. Pouzbrajani są zazwyczaj w rzadko zawodzące SIG 550. Mimo wszystko uważają się za nie wiadomo kogo i myślę,że powinno się brać poprawkę na tych cwaniaków.

To tyle. Taka moja ocena. Respect dla tych,którzy się z nią zgadzają.
Ostatnio edytowany przez clearskystalker 06 Lip 2012, 10:41, edytowano w sumie 3 razy

Za ten post clearskystalker otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive SLAYER,
Negative Gość.
clearskystalker
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 06 Lip 2011, 03:12
Ostatnio był: 04 Wrz 2013, 11:20
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości