[Tajne Ścieżki 2]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez rkosa w 05 Cze 2011, 14:29

Witam Panowie...Gdy wchodzę pierwszy raz z magazynów do baru , po dojściu do pierwszego budynku gra się zawiesza i nic nie można dalej zrobić. Czy ma ktoś na to jakąś radę?
logo błędu;


Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : xrServer::Process_update
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\xrServer_process_update.cpp
[error]Line          : 37
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Beer from the creator of 'O_ACTOR '
 
rkosa
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 14 Maj 2011, 20:25
Ostatnio był: 26 Wrz 2011, 20:59
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Smok w 05 Cze 2011, 14:36

Witam... Dzięki za podpowiedź. W nocy już znalazłem tego WŁAŚCIWEGO zombi-naukowca. Przez przypadek... Panie "djcycu" - CZYTAM dialogi. Jednak NIE KOJARZĘ takiego faktu, żeby KTOKOLWIEK mówił GDZIE KONKRETNIE zamelinował się ten WŁAŚCIWY naukowiec. Gość na Radarze owszem. informuje że naukowca doprowadzili właśnie na Radar, ALE, uciekł im i GDZIEŚ się ukrył... NIE MÓWI jednak DOKĄD uciekł i GDZIE się ukrył. Więc gdy znalazłem takiego delikwenta w X-18 w Dolinie Mroku - byłem pewny że to TEN naukowiec. SKĄD miałem wiedzieć że zombi-naukowcy tak się nagle rozmnożyli ? ? ? Mowa jak dotąd była TYLKO o JEDNYM szalonym naukowcu. Nie biegam też "NA PAŁĘ" jak to ująłeś. Jeśli nie jest to BEZWZGLĘDNIE konieczne, to staram się ograniczać bieganie z jednego końca mapy na drugi, (bo jest to nudne jak flaki z olejem), tylko w pierwszej kolejności wykonuję TE zadania, które mam NAJBLIŻEJ. To JAK ktoś gra, to JEGO sprawa. Ważne żeby doszedł od początku - do końca. A zapytanie o coś, NIE JEST chyba niczym niestosownym ? ? ? Więc jeśli czyjeś pytanie, lub sposób w jaki zostało zadane z jakichś względów Ci nie odpowiada, (TAKIE właśnie odniosłem wrażenie po Twojej odpowiedzi), po prostu na nie NIE ODPOWIADAJ. Nie masz takiego obowiązku, NIKT Cię do tego nie zmusza i NIKT również nie będzie miał do Ciebie o to pretensji. Pozdrawiam i życzę miłego dnia...

Za ten post Smok otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive scigacz1975.
Smok
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 03 Maj 2011, 18:49
Ostatnio był: 17 Sie 2014, 19:02
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 06 Cze 2011, 18:36

Witam. Czy to jest normalne,że po zalezieniu 7 części mapy Siemieckiego nic się nie dzieje? W pierwszej części modu po znalezieniu siedmiu części mapy pojawiał mi się komunikat i na mapie znacznik schowka. O co tu chodzi, a może czegoś nie zrobiłem?
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez ViS w 06 Cze 2011, 20:33

Czy się pojawił komunikat, to nie pamiętam, ale na pewno pojawił mi się znacznik schowka, który znajduje się w
:

Czerwonym Lesie, niedaleko śmigłowca
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 06 Cze 2011, 21:12

Niestety nie mam znacznika na Radarze. Nawet wczytałem parę razy save przed rozróbą z najemnikami w obronie Kła i nic to nie dało :(
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez ViS w 06 Cze 2011, 21:38

I rozumiem, że w PDA masz informację, że znalazłeś wszystkie fragmenty mapy do schowka Siemieckiego??
A jeśli dalej nie masz zaznaczonej lokalizacji schowka, to jeszcze nic straconego. Musisz po prostu udać się w pewne miejsce do pewnej osoby, żeby na za pewien przedmiot pokazała Ci lokalizację pewnego schowka :E
:

A tak na poważnie, to musisz się udać do jednej z chatek na terenie Magazynów Wojskowych. Rezyduje w niej Informator. I on za artefakt Gorący Kryształ (o ile się nie mylę) wskaże Ci lokalizacje schowka
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez jalkavaki w 06 Cze 2011, 22:22

A tych części mapy nie bylo osiem?
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 06 Cze 2011, 22:36

Tak, było siedem i tyle fragmentów mapy mam. ViS i tak zrobiłem. Poszedłem do Informatora i teraz walczę z artefaktami. :)
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez djcycu w 07 Cze 2011, 15:58

Dopowiem dla tych którzy zaraz będą pytać jak i co że tych fragmentów musi być cztery aby informator zechciał się pofatygować :D U niego też można przejście na Dolinę Mroku i nazad dostać za dwa arty Łzy Elektry.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez gucio46 w 08 Cze 2011, 19:26

Jak z polonizacja ja mam tylko nazwy postaci po polsku dialogi po rosyjsku jak to zmienić
Awatar użytkownika
gucio46
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 05 Wrz 2008, 19:39
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 21:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez djcycu w 08 Cze 2011, 20:07

Całość zainstaluj od nowa bo możliwe że wszystko pochrzaniłeś. Takowy mod nie nadaje się do grania bo będą kwiaty potem.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez scigacz1975 w 08 Cze 2011, 20:17

.D.u.c.h. - M.K napisał(a):Tak, było siedem i tyle fragmentów mapy mam. ViS i tak zrobiłem. Poszedłem do Informatora i teraz walczę z artefaktami. :)


Według tego co tu koleś napisał musisz mieć osiem fragmentów mapy
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości