Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez impulse_101 w 22 Maj 2011, 10:19

Ta cala ideologia z frakcjami jest taka sztuka dla sztuki bo nie ma znaczenia w jakie frakcji jestesmy zona i tak jest taka sama (no może tylko fabuła na papierze się zmienia). Jaka jest różnica miedzy duty a freedom? Po za tym ze maja inne kombinezony, jedni w wypowiedziach bardziej "szczekają" a drudzy są "chillout" to niczym się nie różnią. To jest tylko taki smaczek żeby ubarwić NPC'sy w grze a tak naprawdę nie wpływa na losy zony w sposób znaczacy. Dlatego ja mam to gdzieś i patrze jak mi jest wygodniej grac. W SoC bylem w Freedom dlatego ze maja barykad na przejściu do czerwonego lasu, gdybym dołączy się do duty musialbym każdorazowo mijając czerwony las spinać pośladki na barykadzie żeby nie zarobić kulki. Natomiast w CS Duty maja dużą wygodna bazę sąsiadująca z mapa jantaru gdzie odbywa się główny trzon fabuły. Z jantaru mamy dalej przejście do czerwonego lasu wiec wygodniej było się skumplować z duty niż biegać do freedomsów na mroczna dolinę. Tak wiec można powiedzieć ze kładę lachę na ta cala wojnę frakcji :F
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Soma w 28 Maj 2011, 13:46

Wolność. Czemu? Tutaj lista :
- Teksty (SWOOBODAAA)
- Humor
- Wyposażenie (bronie paktu NATO)
- I ogólem wszystko! :D
Ostatnio edytowany przez Soma, 13 Cze 2011, 13:13, edytowano w sumie 1 raz
"Forget the past, carry the future."

Soma
Wygnany z Zony

Posty: 58
Dołączenie: 20 Maj 2011, 09:09
Ostatnio był: 07 Maj 2012, 19:51
Miejscowość: Baza FOXHOUND / Alaska
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Crash24 w 07 Cze 2011, 22:27

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że to mój pierwszy post na forum :) . Więc tak na początku grając w S.T.A.L.K.E.R CS wybierając frakcję sugerowałem się ich wyglądem i uzbrojeniem, ale w trakcie gry przekonałem się do samotników, ponieważ żyją normalnym życiem(jak na stalkerów) i nie mieszają się w konflikty pomiędzy wolnością i powinnością. No i nie przepadają za bandytami :). Wolność ogólnie jest spoko chociaż denerwujące jest ich olewanie niektórych spraw. Co do powinności podoba mi się ich sprzęt i kombinezony. Denerwują, natomiast tym, że uważają się za lepszych od innych i nie mają poczucia humoru. :-/
Dlaczego kanapka zawsze musi upaść masłem w dół?
Awatar użytkownika
Crash24
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 07 Cze 2011, 19:13
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 09:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Realkriss w 08 Cze 2011, 11:12

Wybrałam Wolność, bo tam są najładniejsze chłopaki :wink: Max w Cieniu Czarnobyla, a potem w Zewie Loki, mój ulubieniec i sam dowódca na dodatek.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Lucjusz w 08 Cze 2011, 20:47

:arrowu: Jak mógł ci się spodobać taki goguś jak Loki :wink: A nie zadziałał na ciebie Zulus i jego surowy wdzięk słowiańskiego samca?? Chłopak ma RP-74, skrzynke perfum i własne m, kobiety powinny za nim szaleć :)
Co do frakcji to im więcej gram tym bardziej przekonuję się do Powinności bo może są deko sztywni ale dziarscy. Wolność jest na luzie i głosi fajne poglądy ale wydaje mnie się, że to zwykły populizm. Podsumowywując wolę świrniętego wojaka niż hipisa jajcarza.

P.S Wolność najbardziej podobała mi się w SoC bo mieli sztamę z bandytami i wojnę z naukowcami czyli nie byli wcale tacy dobrzy.
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Gavdylenko w 21 Cze 2011, 20:41

Ja najlepiej czuję się w Powinności lecz w czyste niebo najlepiej czuję się jako wolny stalker bo zarazem wolność i powinność nie są tak odwzorowani wrogo do siebie jak w SoC i CoP
Славься, Отечество наше свободное,
Счастья народов надёжный оплот!
Знамя советское, знамя народное
Пусть от победы к победе ведёт!
Awatar użytkownika
Gavdylenko
Tropiciel

Posty: 231
Dołączenie: 18 Cze 2011, 13:26
Ostatnio był: 28 Lut 2013, 19:03
Miejscowość: In der Dunkelheit
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 53

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Dovchenko w 24 Cze 2011, 14:40

Ja za pierwszym razem przez przypadek dołączyłem do Stalkerów, ale chciałem do Powinności. A tak w ogóle, czy to prawda, że jak dołącza się do Powinności, to się dostaje sprzęt i regularny żołd, bo gdzieś usłyszałem?
Kogóż to z nas tonący nie wiózł wrak, któż z nas zaprzeczyć może - że ułomny?
Kogóż nie łudził oślepiony ptak, kogóż w bezludzie nie wiódł pies bezdomny?

A przecież wciąż przyciąga strefa ogrodzona, i ogrodzona nie bez celu chcemy wierzyć;
To nie my w Zonie - to nam odebrana Zona,nam ją niepewnym, ale własnym krokiem mierzyć
Póki nadziei gorycz wreszcie nie pokona.

Dovchenko
Wygnany z Zony

Posty: 113
Dołączenie: 16 Kwi 2011, 21:15
Ostatnio był: 16 Kwi 2012, 17:25
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez supercarlos1100 w 27 Cze 2011, 19:49

ja czyste niebo bo są fajni a ci z wolności w schadow of czarnobyl chcieli mnie zjeść (na serio)
byłem w magazynach wojskowych spotkałem niedaleko ich bazy patrol podzszedłem do pierwszego lepszego i coś mówił że dawno nie jadł i że naznaczony wygląda tak smakowicie coś tam jeszcze że chciałby mnie zjeść zacząłem uciekać jak najszybciej do powinności (ich też lubie) po tym wydarzeniu ich sie bałem

Uwagi moderatora:

Pisz po polski i z sensem. - Soviet

Za ten post supercarlos1100 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Universal.
Awatar użytkownika
supercarlos1100
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 27 Cze 2011, 18:12
Ostatnio był: 04 Lip 2011, 14:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez dzikiprostalker w 03 Lip 2011, 20:03

Ja wybrałem stalkerów, ale lubię też powinność

Uwagi moderatora:

Rozwinąłbyś tego posta trochę - Wheeljack
stalker na zawsze! xD
Awatar użytkownika
dzikiprostalker
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 25 Cze 2011, 10:46
Ostatnio był: 09 Lut 2012, 22:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Vice w 03 Lip 2011, 22:32

Wybierajac Czyste Niebo kierowałem sie tym, że jest to frakcja tajna, niemal legendarna. Są połączeniem naukowców i żołnierzy mi się u nich najbardziej podoba;)
Nienawidzę Pijawek, są silne, szybkie, zwinne, niewidzialne, upierdliwe, a co najgorsze żywe. Dlatego za wszelką cenę staram się zmienić ich ostatnią cechę.

Za ten post Vice otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive clearskystalker.
Vice
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 08 Mar 2011, 21:35
Ostatnio był: 17 Wrz 2016, 02:58
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 4

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez clearskystalker w 07 Lip 2011, 17:35

Ja wybrałem Czyste Niebo. Mają fajowe wyposażenie (Kolor mundurów,te fajowe hełmy z wbudowanymi maskami gazowymi i uzbrojenie w AKM-74/2 jak ja to nazywam specnazu tej frakcji), prowadzą badania nad całą tą skażoną strefą i mają utajnioną lokację, co sprawia,że nieczęsto pojawiają się u nich nieproszeni goście. Martwi mnie niestety przykry fakt, że w normalnej wersji gry dołączenie do nich na stałe jest niemożliwe i że nie pojawiają się już w Zewie Prypeci...... Może twórcy gry, pracując nad kolejną częścią S.T.A.L.K.E.R.A. zlitują się i przywrócą ich do życia. Moim zdaniem lepszej frakcji wymyślić się już nie dało.
clearskystalker
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 06 Lip 2011, 03:12
Ostatnio był: 04 Wrz 2013, 11:20
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości