Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Znajomy w 01 Kwi 2011, 15:04

Rauser napisał(a):i walczą z Wolnością która swoimi luzackimi gadkami i sztucznie pozytywnym podejściem do życia próbuje zataić fakt iż są bandą ćpunów która nie wiadomo jakim cudem nie została zeżarta przez pierwszą lepszą sforę psów. Zawsze wkurzały mnie takie postacie niezależnie od tego czy mówimy o fikcji czy prawdziwym życiu. Dobry wolnościowiec to martwy wolnościowiec.


To chyba w STALKER'a nie grałeś.. przepraszam za offtop ale nie mogłem się powstrzymać.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Znajomy
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 01 Lip 2010, 11:14
Ostatnio był: 07 Gru 2013, 15:04
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Rauser w 01 Kwi 2011, 15:32

Znajomy napisał(a):
Rauser napisał(a):i walczą z Wolnością która swoimi luzackimi gadkami i sztucznie pozytywnym podejściem do życia próbuje zataić fakt iż są bandą ćpunów która nie wiadomo jakim cudem nie została zeżarta przez pierwszą lepszą sforę psów. Zawsze wkurzały mnie takie postacie niezależnie od tego czy mówimy o fikcji czy prawdziwym życiu. Dobry wolnościowiec to martwy wolnościowiec.


To chyba w STALKER'a nie grałeś.. przepraszam za offtop ale nie mogłem się powstrzymać.


No niestety, ale grałem w każdą część i to sporo a moje podejście do tej frakcji jakoś się nie zmieniło. Nie kupuje tych anarchistycznych śmiesznych tekstów a za silni to mi się nie wydawali.

Za ten post Rauser otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Lucjusz.
Rauser
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 01 Kwi 2011, 14:42
Ostatnio był: 06 Maj 2011, 14:54
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Kobalt w 01 Kwi 2011, 19:24

Jeśli o mnie chodzi to zawsze wybierałem Czyste Niebo. Nie wiem dlaczego, po prostu przypadli mi do gustu, a ich baza na bagnach i same bagna wręcz ocieka klimatem. Ehh... nie ma to jak radioaktywne komary i szyderczy rechot radioaktywnych żab. :P
Żołnierze nie umierają. Oni idą do piekła się przegrupować.
Image
Awatar użytkownika
Kobalt
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 17 Mar 2011, 14:03
Ostatnio był: 11 Lip 2012, 21:45
Miejscowość: Gdzie ja jestem ?!
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Garbaty w 02 Kwi 2011, 07:55

Teksty, że Wolność to banda ćpunów mijają się z prawdą. Według mnie Wolność i Powinność to dwie frakcje podobne do siebie. Jedną i drugą założyli idealiści, obie działają w zonie i tylko celem się różnią :wink: . Ja wybrałem Wolność, bo przynajmniej trzyma Barierę, a Powinność krzyczy, że tylko ona obroni świat, a jedyne co robi to podkłada świnie Wolności.
"Ta bitwa jest już przegrana, ale jest dopiero druga, zdążymy wygrać następną."

Za ten post Garbaty otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GhostRider44.
Awatar użytkownika
Garbaty
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 05 Gru 2010, 19:33
Ostatnio był: 27 Maj 2021, 20:40
Miejscowość: Gdynia/Ryga
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Vołodia w 02 Kwi 2011, 11:13

Wybrałem samotników ponieważ mają takie poglądy na zonę jak Ja i walczą z bandytami ;D :E
Awatar użytkownika
Vołodia
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 31 Mar 2011, 18:27
Ostatnio był: 24 Wrz 2011, 10:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez -ernest SNIPER- w 02 Kwi 2011, 20:47

Ja wybrałem wolność.
Awatar użytkownika
-ernest SNIPER-
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 24 Mar 2011, 19:34
Ostatnio był: 07 Wrz 2011, 19:47
Miejscowość: Czernięcin
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Strellok w 17 Kwi 2011, 00:13

Ja najbardziej lubię wolność uważam tak ponieważ nie ma u nich rygoru i ogólnie jest luźna atmosfera :E .Lubie również samotników ponieważ oni przybywają do zony żeby zarobić, są do wszystkich frakcji neutralni nie licząc renegatów i bandytów.
Awatar użytkownika
Strellok
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 16 Kwi 2011, 22:04
Ostatnio był: 16 Lis 2011, 18:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Kamrat w 21 Kwi 2011, 12:59

Witam.
Czy tylko mi się wydaje że Wolność jest "najfajniejsza" w Cs ?
Jakoś tak nie podchodziła mi w Cieniu, ani w Zewie...
Dla tego wybrałem tę frakcję, natomiast nie zrobiłbym tego w innych częściach...
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kamrat
Stalker

Posty: 60
Dołączenie: 27 Mar 2011, 20:31
Ostatnio był: 24 Wrz 2017, 16:21
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Grave w 22 Kwi 2011, 00:51

Ja bratam się z Wolnością głównie z powodu ideałów. Akurat pod względem gry- Są dziadowi. Większość z nich posiada albo snajperki albo TRS'y które na bliską odległość nie mogą się równać z Abakanami i Grozami Powinności ze względu górowania tychże broni pod względem szturmowym. Czemu ideały? Zona powinna być dla każdego. Najpierw każdego będzie ciągnąć ale po pewnym czasie jak ludzie zobaczą ,że to niebezpiecznie większość odpadnie. Poza tym kto nie lubi posiedzieć w barze paląc skręta i rozmawiając z kumplami? Powinność która strzeże tego swojego kibla bardziej niż własnej matki. Baza Wolności zawsze była dla mnie oderwaniem się od świata zony. Gdy w innych frakcjach czuć było piętno Czarnobyla (wszyscy boją się ataku mutantów, nie mogą spać itp.) to u Wolności zawsze panuje spokój. To jakby raj w centrum zony. Tutaj nikt nie dba o to co dzieje się poza murami( no może tylko wartownicy). Potwierdzeniem tego jest moment gdy dowiadujemy się o tym ,że Nibypies zrobił sobie legowisko pod samą bazą. Jakoś nie dość ,że nikt się nie bał to nawet ignorowali to. "Póki nas nie atakuje to niech tam se siedzi. Też ma prawo żyć." Oto piękno tej frakcji.
"-You heard that? -What? -Destiny! -Dude... What the hell are you smoking?"
Zapraszamy na Wojny Frakcji! Komedia, Sensacja, Kryminał! Wszystko tutaj!
Image
Awatar użytkownika
Grave
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 18 Sty 2011, 13:33
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 18:38
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 33

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Universal w 22 Kwi 2011, 01:00

Na początku byłem zdania, że najlepsza jest Powinność - Zona to nie zabawka i należy ją ograniczać, a w konsekwencji zniszczyć, zaorać i zbudować nową stocznię (Czarny Czwartek mi się przypomniał :S). Później jednak, po drugim przejściu Cienia, po drugiej grze w Czyste Niebo, po drugim skończeniu Zewu doszedłem do wniosku, że trzeba od nowa się zdecydować. Wynik - po prawej, pod nickiem. I we "wojnach frakcji". Ino Wolność i w tej frakcji będę kończyć już grę. Dlaczego?

//Grave
"Zona powinna być dla każdego. Najpierw każdego będzie ciągnąć ale po pewnym czasie jak ludzie zobaczą ,że to niebezpiecznie większość odpadnie."


No.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez AlexStalker w 20 Maj 2011, 21:51

Niby Samotność jest spoko, ale... Wolność :)
Эх, предатель, ты не страшен.
Да ты мой любимый враг!


- KYPCK, Предатель
Awatar użytkownika
AlexStalker
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 08 Maj 2011, 13:25
Ostatnio była: 09 Lut 2016, 21:53
Miejscowość: Szczecin // Chabarowsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 82

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Junx w 21 Maj 2011, 21:39

Dlaczego Samotnicy dlatego że mogą mieć wszędzie wpływy nie muszą wykonywać niczyich rozkazów oraz mogą wszędzie mieć znajomości i wykonywać w każdej frakcji zadania nie przystępując do nich.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości