[Sigerous Mod COP] SGM Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez stahu3 w 25 Kwi 2011, 18:32

wywal cały folder gamedata i zainstaluj wszystko jeszcze ras tak jak ci objaśnił Cromm Cruac musi pójść :D
Image sorki za błędy jestem dyslektykiem
Awatar użytkownika
stahu3
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 22 Lut 2011, 17:27
Ostatnio był: 01 Wrz 2012, 17:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez piotrek922 w 25 Kwi 2011, 18:43

Narzędzia są losowo umieszczane w świecie gry.
Masz dwie możliwości:
1. Płacić Sowie za informacje gdzie są narzędzia (ja szczęścia nie miałem, wszystkie były w Prypeci)
2. Użyć spawnera, narzędzia powinny być w zakładce "dokumenty", jeśli nie znajdziesz przeczesuj wszystkie kategorie w poszukiwaniu takich rzeczy: toolkit_1 toolkit_2 toolkit_3
Pamiętaj żeby mechanikom przynosić części zamienne -> spawner sie przyda (spawnujesz np. 100 SVD i dajesz do tej zielonej szafki)


ciekawie by było jest zespawnowac albo dodać na początek tylko że jak wpisuje toolkit_1 \n itd. to sie nie spawnuje.

piotrek922
Wygnany z Zony

Posty: 50
Dołączenie: 23 Kwi 2011, 16:52
Ostatnio był: 19 Sty 2012, 01:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Vito213 w 25 Kwi 2011, 19:14

Jeśli nie używasz użyj spawnera Władca Zony (1 post). Moja przygoda z SGM zakończyła się jakiś czas temu, głównie dlatego że mod mi się znudził, ale też nie mogłem patrzeć na podstawowe tekstury drzew, roślin, itp. Zdecydowanie wolę CoP Complete z moimi "lekkimi" modyfikacjami artefaktów i pancerzy.
Vito213
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 09 Cze 2010, 10:29
Ostatnio był: 05 Lut 2014, 13:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Cromm Cruac w 26 Kwi 2011, 13:17

To doinstaluj AtmosFear, Absolute Nature 2 i Absolute Structures i masz Completa z mnóstwem nowych questów, broni i pancerzy :P .

A tak z innej beczki. Jest jakiś poradnik do tego moda? Może być nawet po rusku.
Właściwie nie chodzi mi o pełen poradnik tylko spis questów dodanych do moda.
Takie gdzie i kiedy i od kogo można quest dostać.
Chciałbym wykonać jak najwięcej z nich ale nie chce mi się latać po mapach i pytać wszystkich NPCów co chwilę czy nie mają jakiejś roboty dla mnie.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Wilk Fenris w 26 Kwi 2011, 20:43

stahu3 proszę cię :facepalm:

Poradziłem sobie w trochę inny sposób i choć nie mam atmosfera, to mam inne dodatki + ustawienia z atmosfear, dzięki czemu wszystko wygląda ładnie i bardzo "miękko". A, że nie mam blowout'ów i fallout'ów to cóż. Jako stalker bym raczej za nimi nie tęsknił :E Ważne, że wygląda wszystko jak chciałem.

Cromm Cruac

A tak z innej beczki. Jest jakiś poradnik do tego moda? Może być nawet po rusku.


Przyłączam się do pytania. Mogło by to by przydatne. Choć po "rusku" to ja za specjalnie nie umiem ani czytać, ani gadać. No ale mam translator i wybrzydzał nie będę. Od tego ma się głowę, żeby sobie radzić z problemami :wink:
Awatar użytkownika
Wilk Fenris
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 29 Sty 2010, 02:15
Ostatnio był: 01 Maj 2014, 18:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 4

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Cromm Cruac w 26 Kwi 2011, 23:46

Chłopaki sorrki, ale w moim patchu był błąd. Tu jest poprawiona wersja: Patch SGM1.7 + AF2.1 (fixed)
Dajcie znać czy działa.
@Wilk Fenris: Czy po istalacji wszytkiego wylatywało na pulpit zaraz po logo SGM?

EDIT: Poradnik po rusku tutaj.
Ostatnio edytowany przez Cromm Cruac, 27 Kwi 2011, 00:05, edytowano w sumie 1 raz
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Wilk Fenris w 26 Kwi 2011, 23:52

Dokładnie :]

Hmmm... Dopiero zaczynam grać, ale... czy ktoś wie gdzie jest klucz B do skrzyni na moście? Klucz A jest tam, gdzie powinien, ale klucza B brak. Trochę głupio by było nie zakończyć misji z pijawkami. Nie wiem, czy to po prostu błąd, czy cholerstwo jest gdzieś schowane :P
Awatar użytkownika
Wilk Fenris
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 29 Sty 2010, 02:15
Ostatnio był: 01 Maj 2014, 18:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 4

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez stahu3 w 27 Kwi 2011, 17:57

klucz B znajdziesz pod mostem w sejfie który leży w wywróconym samochodzie ja pijawki załatwiłem ładunkiem z detonatorem jedną czy dwie co zostały rozwaliłem Eliminatorem poszłem do brodacza i bez problemów wypłacił nagrodę
:D
Image sorki za błędy jestem dyslektykiem
Awatar użytkownika
stahu3
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 22 Lut 2011, 17:27
Ostatnio był: 01 Wrz 2012, 17:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -1

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Wilk Fenris w 28 Kwi 2011, 22:05

Aaa to ten drugi klucz :P Klucz B mam... pod mostem byłem i klucz wydobyłem... nie ma tego klucza, co powinien być na moście. Czyli wychodzi na to, że to błąd, bo powinien być tam, gdzie w "czystej" wersji.
Awatar użytkownika
Wilk Fenris
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 29 Sty 2010, 02:15
Ostatnio był: 01 Maj 2014, 18:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 4

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Wilk Fenris w 29 Kwi 2011, 17:48

Często zdarzają się tu taki buble jak z tym kluczem? Bo to denerwujące, jak nie można zakończyć misji z powodu braku przedmiotu, którego po prostu nie ma. Żebym chociaż wiedział jak spawnować ten klucz. W opcjach spawnera nie ma takiej możliwości. Da się to zrobić "ręcznie"?
Awatar użytkownika
Wilk Fenris
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 29 Sty 2010, 02:15
Ostatnio był: 01 Maj 2014, 18:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 4

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Universal w 29 Kwi 2011, 17:50

Drugi powinien być w skrzyni w ostatnim pojeździe z konwoju - w GAZie. Nie jestem pewien, czy o to Ci chodzi... Sam szukałem po tym moście dobre dwie godziny i nie mogłem się przez to przekonać do CoP-a, ale dalej już leci z płatka.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Wilk Fenris w 29 Kwi 2011, 22:04

Panowie... Przeszedłem "czystą" wersję wzdłuż i wszerz nie raz. Wiem dokładnie gdzie są oba klucze... a raczej gdzie być powinny. Niestety Jednego z kluczy w spodziewanym miejscu po prostu nie ma. Stąd moje pytania:
1) czy w tym modzie często zdarzają się takie "pominięcia" różnych kluczowych elementów?
2) czy istnieje jakiś sposób na "spawnowanie" konkretnego elementu?
Awatar użytkownika
Wilk Fenris
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 29 Sty 2010, 02:15
Ostatnio był: 01 Maj 2014, 18:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości