Ulubione frakcje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Rusznikarz w 25 Sty 2011, 10:28

Wolność ponad wszystko.
Wolność to moja ulubiona frakcja ponieważ chce udostępnić Zone wszystkim i nie jest tak drętwa jak powinność,
panuje w niej niezły klimat a i sprzęt mają dobry i zbytnio nie wtykają nosa w sprawy innych no może poza sprawami powinności i innych wrogich frakcji.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Awatar użytkownika
Rusznikarz
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 30 Mar 2009, 08:02
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 15:47
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Adam w 26 Sty 2011, 13:31

Zawsze stałem za neutralnymi stalkerami, ale po tym, jak twórcy zbłaźnili wojsko w Czystym Niebie, moją ulubioną frakcją w Zewie są Siły Zbrojne Ukrainy. W końcu to oni są Ci "dobrzy", może tego nie widać, ale to oni stoją na straży porządku i dbają o tych na zewnątrz. Najbardziej ryzykują życie pozostawiając rodziny wyruszając do Czarnobyla :)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Ulubione frakcje

Postprzez festi21 w 27 Sty 2011, 13:28

Jak dla mnie to samotnicy są dobrzy.

festi21
Wygnany z Zony

Posty: 45
Dołączenie: 25 Sty 2011, 12:42
Ostatnio był: 27 Mar 2012, 18:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -6

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Olo w 13 Lut 2011, 18:50

Ja od razu wybrał bym Powinność. Dlatego.że mają dobre uzbrojenie i fajne misje itp. Ta frakcja chociaż zabija mutanty by było ich coraz mniej a wolność siedzi bezmyślnie w swojej bazie.
Awatar użytkownika
Olo
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 20 Sie 2010, 20:29
Ostatnio był: 10 Wrz 2011, 12:13
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez kis104 w 14 Lut 2011, 20:15

Hmmm... Ja ogólnie nie wiem po jakiej stronie się opowiedzieć. Oczywiście olewam bandytów, którzy są, za przeproszeniem, tępymi ch*jami, którzy wszystko mają głęboko w poważaniu i zabijają każdego, kto nie jest z nimi. Dlatego też pomagam często samotnikom. Jest to frakcja faktycznie wolna i pomocna. Żaden poza "małym" incydentem
:

kiedy to niedaleko Dzika (Shadow of Charnobyl), można "kupić" za 800 gaussa! No cóż, cytując jednego z najbardziej wkurzających stalkerów w Stalkerze: "Zachowaliśmy się jak Janosik(i), okradliśmy cię i daliśmy biednym...
. Ogólnie pomoc brodaczowi jest dla mnie normalna i nie wyobrażam sobie jak miałbym pomóc bandytom? :?: Kolejna frakcja będąca na drugim miejscu to... wojsko. Czemu? Bo w Zewie Prypeci, okazało się, że nie są to takie tępe i wkurzające (acz nie wszyscy), uzbrojone po zęby cieniasy, a zdeterminowani ludzie, chcący wrócić do swoich domów. Dlatego też, chociaż w SoC'u ich nie nawidziłem, w CoP'ie ich po prostu lubie. Cóż jeżeli chodzi o Wolność i Powinność, zawsze w KAŻDEJ częsci starałem się ich udobruhać i pogodzić... Ale są rzeczy niemożliwe-możliwe (tzw. cuda) i NIEMOŻLIWE. Poprostu oni są jacyś dziwni.
:

W outrze, fajnie były pokazane skutki "wojenki". Większość staslkerów po prostu od nich odeszło ;)
. O Monolicie chyba się wypowiadać nie muszę. Chociaż... Nie uważam, że są to jacyś szaleńcy... Są po prostu opętani przez Monolit. I basta. Ale aby się więcej wypowiedzieć, muszę chyba zagrać w ten Zew Monolitu, do którego jakoś nie mogę się dobrać... :-/
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 17 Lip 2024, 18:33
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Polski zolnierz w 30 Mar 2011, 18:51

Mi również ciężko stwierdzić jaka frakcja bardziej...Na pewno lubię neutralnych. Tacy bohaterowie jak w "Dzieciach Lelingradzkiego" czy innych takich ruskich filmach. Straceńcy, opuszczeni przez szczęście ludzie i zapomnieni przez społeczeństwo, jedni o ciemnej przeszłości, a inni by zdobyć dodatkową kasę. Są bardzo klimatyczni, szczególnie w obozach przy ogniskach. Stalker bez neutralnych stalkerów by nie istniał, bez innych frakcji by się obył. A tak dodając to bardzo fajny był smaczek tego przywódcy stalkerów w Agropromie w Czystym Niebie, co za kobitą wyrusył :E
Szkoda mi trochę Czystego Nieba bo zostało pominięte i odsunięte już w Zewie. Kombinezony mieli fajne nowe, coś konkretniejszego robili, ale jacyś tacy statyczni i wyblakli się zrobili. Po czym nagle wygineli. Szkoda bo ciekawa frakcja.
Wolności szczerze mówiąc nie trawie, jest kilka fajnych postaci tam, ale ich Mesjanizm jest dla mnie taki wnerwiający jak Mesjanizm Powinności. Oni zbawią Zonę i dadzą ludziom Wolność. Takie mieszane mam uczucia do nich, choć fakt faktem są sympatyczni
Powinność lubię, bo jest bardzo klimatyczna w tej grze. Tacy niby nieoficjalni sojusznicy armi. Ich kombinezony mi się podobają. Szczerze mowiąc w każdej częsci po za Czystym Niebiem (gdzie baza Wolności była bardzo fajna) to Powinność moim zdaniem przeważa, klimatem i urokiem. Drętwi bo drętwi, ale są autentyczni. Sztywne wojskowe reguły i oddanie. Ta Wolność mogłaby być lepsza.
Najemnicy- mało ich w tej Zonie, Powinno ich być ciut więcej, więcej od Czystego Nieba, mniej od Monolitu. Niedoceneni strasznie, jak na żyłę Złota jaką jest Zona jest ich za mało i spełniają za małą rolę. Klimatyczni bo bardzo tajemniczy i trzymający się tylko razem.
Armia Ukrainy- Tych kacapów i reszty szeregowych to ja nie lubie, bo tacy bardzo armijni wyszli i za bardzo ruskich mi przypominają. Co innego te oddziały specjalne i stalkerzy na kontraktach z armią w tych odwalonych kombinezonach. Jak dla mnie najlepszy kombinezon w całej serii. Bardzo klimatyczny, dodaje im takiej twardości, tajemniczności i grozy. Po za tym są bardzo tajemniczy, jest ich mało i słusznie. Chyba najciekawiej wyglądająca frakcja w grze. Chętnie bym zobaczył i zagrał w modyfikację lub w S2 gdyby był wybór to bym zagrał jako ten Wojskowy Stalker.
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Jarexxx w 30 Mar 2011, 21:13

Wolność.
Nie zawsze dyscyplina jest potrzebna, a już na pewno nie wtedy, gdy wszyscy mają ten sam cel, czyli wykorzystać zone jak tylko się da.
W razie czego potrafią się zmobilizować ( Walka z powinnością na terytorium wolności, wszyscy ładnie ustawieni w szeregu, pogadali, pośmiali się, i poszili. ).
Zresztą kto dba o to, aby głęboko z zony nie napływało ścierwo? Kto stoi na barierze? Powinność broni baru, nikomu nie pomagając, zresztą chcą zniszczyć zone.
Zawsze gdy gram w stalkera, na jakichś rozbudowanych modach, to wstępuje do wolności jeszcze przed agropromem, nawet jeżeli mam później wytłuc całą powinność, aby przejść przez bar.
Za Polskę !
Awatar użytkownika
Jarexxx
Stalker

Posty: 161
Dołączenie: 27 Cze 2009, 13:40
Ostatnio był: 19 Wrz 2013, 15:30
Miejscowość: Włocławek
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 48

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Sasza w 02 Kwi 2011, 23:40

Moją ulubioną freakcją są najemnicy , nie wiem czemu ale bardzo ich lubię. Oraz Wolność sympatyczni ludzie ( niektuzi wkurzający ) . mają też dobrą broń .
Awatar użytkownika
Sasza
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 02 Kwi 2011, 21:02
Ostatnio był: 05 Kwi 2011, 19:37
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Zona_Citizien w 22 Kwi 2011, 14:08

1. Wolność
Doskonałe odbicie moich poglądów. Komuna fajnych ludzi i darmowe zioło! Zresztą ja też uważam Zonę za dar dla ludzkości, chociaż wierzę, że da się naukowo wyjaśnić jej powstanie.
Nikt cię nie musztruje, kumple ci zawsze pomogą, nie ma żadnego pieprzenia od rzeczy.Gdyby istniała taka Zona jak ze Stalkera to na pewno bym do nich dołączył. Swaboda!!!
2. Samotnicy
Ci też są w porządku i zawsze sobie pomagają, nie słuchają niczyich rozkazów, są wolnymi ptakami. Właśnie za to ich lubię.
3. Czyste Niebo
Właściwie za to samo co Wolność. Próbują wyjaśnić powstanie Zony, uczą się jak w niej żyć. Liczą się w nim inteligentni ludzie, a nie trepy typu powinnościowców.

Powinność, Monoliciarze i Bandziory sucks!!!
"Masz tu artefakt!
Masz tu ananasa!
Granada, pacanie!
Idika mnie!"
Cytaty z serii S.T.A.L.K.E.R.
Awatar użytkownika
Zona_Citizien
Stalker

Posty: 81
Dołączenie: 03 Kwi 2011, 20:49
Ostatnio był: 19 Maj 2011, 20:26
Miejscowość: Czarnobyl
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 5

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Red Liquishert w 22 Kwi 2011, 14:29

Na pierwszym miejscu mam Wojsko. Dlaczego? Proszę bardzo:

- Są świetnie wyszkoleni.
- Nie siedzą przy ogniskach i nie wypijają 5 kozaków na minutę tylko zajmują kolejne tereny, ogólnie działają.
- Pomagają naukowcom w badaniu Zony.

Na drugim miejscu mam Naukowców. Dlaczego? Proszę bardzo:

- Badają Zonę.
- Mają o Zonie ogromną wiedzę.
- Wykorzystują Zonę, by wytwarzać z jej dobrodziejstw leki i najnowsze technologie.

Aha, dla mnie argumentem ,,Bo oni majom super usprojenie majom gites panceże!!!'' , jest argumentem z du*y. Przepraszam bardzo, a nie lepiej spojrzeć na wyszkolenie, poglądy frakcji lub tak jak napisałem przy naukowcach: Wiedza?
Bydlę z pana, panie Red
Awatar użytkownika
Red Liquishert
Łowca

Posty: 418
Dołączenie: 07 Sty 2010, 16:13
Ostatnio był: 16 Gru 2021, 16:32
Miejscowość: Chuj wie, Polska Ź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 167

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Kubasolo w 01 Maj 2011, 20:59

Na pierwszym miejscu Powinność :
- Dużo Misji
- Dobry Ekwipunek
- Dobre rzeczy u Handlarzy w bazach
--------------
Minusy :
- Wkurzający Członkowie
w sumie tylko to. :)
Image
Awatar użytkownika
Kubasolo
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 01 Maj 2011, 14:53
Ostatnio był: 16 Maj 2011, 20:54
Miejscowość: Zona/WaWa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Kubasek w 01 Maj 2011, 21:31

Moja ideologia jest taka sama jak Powinności .
Poza tym lubię dobre wyszkolenie i musztrę :P
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Kubasek
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 26 Kwi 2011, 12:42
Ostatnio był: 09 Gru 2011, 20:40
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 10

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości