[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 21 Kwi 2011, 13:07

Wyłącz ukrywanie oddziałów w ustawieniach TFW i poszukaj niebieskich kropek. Jak na taką najedziesz to pojawi się lista członków oddziału. Najebnik powinien być w oddziale z Kromkiem, Gravolem i Siergiejem.
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Strellok w 21 Kwi 2011, 13:13

Nie ma nigdzie jego oddziału nie wiem czemu :|. Może mutanty zabiły jego oddział i jego ?
Awatar użytkownika
Strellok
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 16 Kwi 2011, 22:04
Ostatnio był: 16 Lis 2011, 18:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Juraszka w 21 Kwi 2011, 13:14

Bandyta miał mp5 od martwego renegata i go używał... Myślałem że tylko kompan zmienia broń
Ostatnio edytowany przez Juraszka 21 Kwi 2011, 13:24, edytowano w sumie 2 razy
Związki na odległość to ch*j, a czołgi same się nie zatankują, pamiętaj.
Wave

Zostawiasz wóz na parkingu pod Tesco i jedziesz do sąsiedniego miasta to ch*j wie co się z nim może stać.
Wave
Awatar użytkownika
Juraszka
Łowca

Posty: 492
Dołączenie: 21 Cze 2010, 11:08
Ostatnio był: 21 Lut 2020, 16:06
Miejscowość: Gniezno
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 70

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 21 Kwi 2011, 13:19

@ Strellok - Teoretycznie tylko gracz może zabić kogoś ze specjalnych samotników. Ale sam raz znalazłem ciało jednego takiego, więc trzeba poprawić system. Przykro mi, ale nie znajdziesz już Najebnika. :(
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Strellok w 21 Kwi 2011, 13:22

No cóż będę musiał sam zdobywać ciekawsze bronie.Dzięki za szybkie odpowiedzi i pomoc :D !
Awatar użytkownika
Strellok
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 16 Kwi 2011, 22:04
Ostatnio był: 16 Lis 2011, 18:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Juraszka w 21 Kwi 2011, 13:24

Smoqu...znów muszę ponarzekać na ten śpiwór... jak chodzi o samo spanie to jest doskonale, tyle ile wyznaczę śpi więc jest dobrze, ale jest problem taki że nie ma gdzie spać w terenie: Moją postać dopadła senność więc trzeba iść spać, idę do punktu zasobowego (bo był najbliżej) i tam widzę że 4 pełne oddziały moich ludzi są (tłok niesamowity) ale jak przyszedł kontroler to go jedną serią załatwili więc bezpieczeństwo 100%
Kładę się spać a tu po śnie okazuje się że jestem martwy bo w czasie snu zabił mnie mutant...
Trochę to jest dziwne, bo:
przespać się nie mogę,
żadnej akcji też nie bo noc a w nocy ludzie odmawiają,
wrócić do bazy też nie bo przewodnik ma nasrane w gaciach...


Tak wygląda moja sytuacja, oraz plan inwazji na bazę Wolności:
:

Image
Obecnie mamy zawieszenie działań spowodowane faktem że jest noc, przy tym ufortyfikowanym przystanku autobusowym jest ok. 15 luda, i jak tylko zrobi się jasno, ruszą na moją pozycje... Wolność coś jest przywiązana do tego gospodarstwa bo jak zdobyłem to chyba przez godzinę się broniłem bo wszystkie jednostki z bazy wysłał na mnie, i to jeszcze nie jest koniec!
Ostatnio edytowany przez Juraszka, 21 Kwi 2011, 13:49, edytowano w sumie 1 raz
Związki na odległość to ch*j, a czołgi same się nie zatankują, pamiętaj.
Wave

Zostawiasz wóz na parkingu pod Tesco i jedziesz do sąsiedniego miasta to ch*j wie co się z nim może stać.
Wave
Awatar użytkownika
Juraszka
Łowca

Posty: 492
Dołączenie: 21 Cze 2010, 11:08
Ostatnio był: 21 Lut 2020, 16:06
Miejscowość: Gniezno
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 70

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 21 Kwi 2011, 13:48

@ juraszka - Planujemy dodać taki mały bajerek, że wypicie napoju energetyzującego usuwa efekty wizualne senności na godzinę w grze (6 min czasu rzeczywistego). Powinno pomóc to w szukaniu dogodnego miejsca do snu. Niestety w grze jak w życiu. Jak cię złapie senność to nie spada łóżko z nieba.

Nie lepiej grało by ci się gdybyś nie wiedział gdzie jest wróg? :)
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Juraszka w 21 Kwi 2011, 13:50

rozumiem... tylko że spanie wśród własnych żołnierzy z żaden sposób nie wpływa na bezpieczeństwo snu, a powinno.
Gram tak, tylko teraz żeby pokazać wam co jak i gdzie :E to że tam jest 15 luda wiem bo się przyczołgałem tam i lornetką obserwowałem padalców:

:

Image
Związki na odległość to ch*j, a czołgi same się nie zatankują, pamiętaj.
Wave

Zostawiasz wóz na parkingu pod Tesco i jedziesz do sąsiedniego miasta to ch*j wie co się z nim może stać.
Wave
Awatar użytkownika
Juraszka
Łowca

Posty: 492
Dołączenie: 21 Cze 2010, 11:08
Ostatnio był: 21 Lut 2020, 16:06
Miejscowość: Gniezno
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 70

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 21 Kwi 2011, 13:54

@ juraszka - Zwiększa. Pasek bezpieczeństwa pokazuje jak teoretycznie bezpieczny jesteś w momencie gdy kładziesz się spać. Jednak w trakcie snu sytuacja może się zmienić, więc nie radzę kłaść się przy ognisku, tylko poszukać jakiejś dziury, chatki, skrzyni, itp. Jakiejkolwiek osłony, która w razie ataku da nam czas na podniesienie się.
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Strellok w 21 Kwi 2011, 14:35

Ja raz miałem taka sytuacje: idę spać w Składzie (baza stalkerów), a dokładniej przy wagonie szefa od którego bierze się misje, budzę się a tu tuż obok mnie dwa niby psy walczą ze stalkerami :E.
Awatar użytkownika
Strellok
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 16 Kwi 2011, 22:04
Ostatnio był: 16 Lis 2011, 18:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Idek w 21 Kwi 2011, 14:57

Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 180
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ....e.r. - clear sky\gamedata\scripts\tfwdialogs.script:112: attempt to index field 'data' (a nil value)
 


po tym jak po oddaniu samotnikowi kopytka od dzika zapytałem go czy ma coś do sprzedania

a i od razy przy wieży obserwacyjnej czekał na mnie nibyolbrzym
Idek
Tropiciel

Posty: 224
Dołączenie: 10 Lut 2011, 22:06
Ostatnio był: 22 Lip 2014, 16:27
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Lee49 w 21 Kwi 2011, 15:11

Zacząłem dzisiaj grać bandytami no i przejmuję drugie przejście na wysypisko. Wszystko spoko, czekam na oddziały a tu nagle idzie oddział samotników. No spoko idą sobie i nagle rozbiegają się w kilka stron. Został koło mnie jeden no i tak stał. Postanowiłem wykorzystać opcję "oddawaj plecak" (robiłem to cztery razy wcześniej) i koleś się sprzeciwił i zaczął do mnie strzelać. No to załatwiłem go z kompanem ale nagle reszta ekipy samotnika do mnie ładuje. Zabiłem ich i tym samym zdobyłem RPK, dwa SWD i GP 37. Niby spoko ale trochę ułatwia to grę. Wrzuciłem te bronie do schowka co by je użyć w późniejszym etapie gry ;)
Ogólnie opcja rabowania samotników jest niezła. Wzbogaciłem się na samym początku o 5000Ru od samotnika w bazie ^^
Lee49
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 16 Gru 2010, 14:35
Ostatnio był: 26 Lut 2013, 17:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości