[Tajne Ścieżki 2]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Yurek w 14 Kwi 2011, 06:50

Kto bedzie chciał pobrać z naszego forum polonizację, to pobierze. Nie pamietam, byśmy robili jakieś blokady dla zarejestrowanych użytkowników forum ;)
Awatar użytkownika
Yurek
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 19 Gru 2010, 02:28
Ostatnio był: 13 Lut 2013, 17:58
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez czeresniaczek1 w 14 Kwi 2011, 13:26

Mam pytanie gdzie szukać w task_menager zadania dla Leśnika znajdź korzeń mandragory
Awatar użytkownika
czeresniaczek1
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 08 Lut 2009, 01:15
Ostatnio był: 19 Sie 2020, 15:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 6

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez skhi w 15 Kwi 2011, 12:19

Stalkerzy . Mam problem z przejściem z Lasu do Martwego miasta w misji przynieś prowiant dla Leśnika .Niby zadanie mi zlecił dał namiary gdzie szukać ale gdzie szukać przejścia .Zbiegałem wszystkie zakończenia ścieżek , a tu ani widu ani słychu o przejściu .Pomocy ratunku już trzeci dzień nad tym siedzę . :(
Nowa Zona Fukushima

skhi
Wygnany z Zony

Posty: 22
Dołączenie: 09 Kwi 2010, 12:43
Ostatnio był: 17 Sie 2017, 20:16
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez caleb59 w 15 Kwi 2011, 13:21

Idź cały czas prosto ścieżką od domu Leśnika i na rozwidleniu (znajduje się dość daleko) skręć w lewo i znowu cały czas prosto aż do przejścia na Martwe Miasto (niestety nie mam mapki terenu - jeśli zrobisz mi screena z mapki PDA tego terenu nakreślę Ci trasę)...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 17 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez skhi w 15 Kwi 2011, 13:36

No do końca ścieżki dochodzę , a przejścia nie ma .Mapka się kończy(tzn pustka pode mną)i nic szukam po prawej szukam po lewej i kicha .Czy przejście pojawi się jak sie do niego zbliżyć ? Obłędu można dostać .Pomocy .Help . Pamoszczi . :facepalm:
Nowa Zona Fukushima

skhi
Wygnany z Zony

Posty: 22
Dołączenie: 09 Kwi 2010, 12:43
Ostatnio był: 17 Sie 2017, 20:16
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez djcycu w 15 Kwi 2011, 13:53

Kilka pytań:

- Gdzie jest granatnik na M203 w bazie Wolności?
- Gdzie szukać piekarza i jak się tam dostać?
- Jak oddać PDA Kłu? Gdzie go szukać?
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez smok61 w 15 Kwi 2011, 14:27

Sporo pisania by było, najlepiej skorzystaj z poradnika - http://www.stalkerteam.pl/forum/206-poradniki/
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Keinoom w 18 Kwi 2011, 12:52

Jestem pod wrażeniem TS2. Byłem w trakcie TS1 i krew mnie zalewała podczas szwendania się po elektrowni. Bez amunicji. Ze strzałami w głowę znikąd. Kiedy doszło do absurdu że nikt mi nie chciał sprzedać choć paru kulek i zacząłem oszczędzać biegając z nożem i nie marnować ani pocisku na psy czy pijawki (ze średnik efektem) pomyślałem sobie "no ok taki hardcore, darmowa adrenalina". Ale jak przyszło do pojawienia się w teleporcie na moście, w jednej sekundzie mając za sobą i przed sobą dwóch kolesi w egzoszkieletach równocześnie do mnie strzelających a ja z nożem powiedziałem dość kur..... absurdów i wywaliłem to w diabły. TS2 w porównaniu z TS1 to niebo :) Czyste niebo :) Poziom trudności zauważalnie normalniejszy. Nawet SWD znalazłem w bagnie :) Gorąco polecam wszystkim którzy męczą TS1.

I tu mam pytanie. Czy jak w końcu przyjdzie mi się pojawić w elektrowni to ze zdobytym poprzednio ekwipunkiem czy znów obudzę się goły i dostanę jedynie pistolet na snorki ? Geeezus niech mi zostawią chociaż AK.

skhi napisał(a):No do końca ścieżki dochodzę , a przejścia nie ma .Mapka się kończy(tzn pustka pode mną)i nic szukam po prawej szukam po lewej i kicha .Czy przejście pojawi się jak sie do niego zbliżyć ? Obłędu można dostać .Pomocy .Help . Pamoszczi . :facepalm:


Miałem identycznie jak poszedłem w to miejsce bez questa. Przepaść, koniec świata itd :) Ale jak Leśnik dał mi zadanie na skrzynie z prowiantem to pojawił się tam znacznik na mapie i kiedy tam doszedłem przepaści nie było (szedłem dróżką nigdzie nie zbaczałem) tylko przejście pomiędzy lokacjami. Może jakiś wcześniejszy load i weź to zadanie jeszcze raz ?
Awatar użytkownika
Keinoom
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 22 Kwi 2010, 13:46
Ostatnio był: 12 Sie 2021, 13:43
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez caleb59 w 18 Kwi 2011, 13:11

Keinoom napisał(a):I tu mam pytanie. Czy jak w końcu przyjdzie mi się pojawić w elektrowni to ze zdobytym poprzednio ekwipunkiem czy znów obudzę się goły i dostanę jedynie pistolet na snorki ? Geeezus niech mi zostawią chociaż AK.

Niestety budzisz się "goły" i robisz ponoć nieco zmienione questy z TŚ 1 - osobiście w tym momencie pożegnałem się z tym modem bo mam dosyć robienia ponownie tego samego i tłuczenia się po NPP po raz n-ty...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 17 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez blazejro w 18 Kwi 2011, 23:30

Z tym bieganiem po raz n-ty po NPP to masz racje, ale jeśli przebijesz się przez Elektrownie i Czarnobyl, gra zdecydowanie się polepsza. Co prawda większość zadań jest z 1, ale misja finałowa, czy przejęcie Baru rekompensuje tą mordęgę na początku gry :)
to jest hołd dla Tych co noszą blizny, dla Tych co przelali krew w imię Ojczyzny
Awatar użytkownika
blazejro
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 10 Maj 2010, 15:05
Ostatnio był: 10 Lut 2021, 00:04
Miejscowość: Ursynów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Keinoom w 19 Kwi 2011, 10:10

Ciekawe ilu ludzi męcząc się na początku TS1 "poległo" i dało sobie spokój. Strasznie to zniechęcające było. I pewnie z tego samego względu niewielu pochyli się nad TS2. A szkoda. Żaden mod mnie tak nie zniechęcił jak TS1(no chyba że wylotami na pulpit) ale z uporem maniaka uparcie trwam przy TS2. Mówię sobie że warto. Oby tylko przejść tą nieszczęsną elektrownię która powinna cieszyć serce każdego stalkera a jest powodem do narzekań. Przynajmniej moich :|
Awatar użytkownika
Keinoom
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 22 Kwi 2010, 13:46
Ostatnio był: 12 Sie 2021, 13:43
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez blazejro w 19 Kwi 2011, 10:29

Mogli inaczej misje zaplanować, bo krew zalewa jeśli ma się misje w prypeci, coś tam trzeba zameldować i powrót do sarkofagu. W późniejszym etapie takie latanie pomiędzy mapami nie przeszkadza, ale jeśli ma się po raz kolejny biegać po manuskrypty i cackać się z fantomami to można dostać białej gorączki. Choć muszę przyznać, że wyloty do windy zostały ograniczone do minimum. Ja osobiście podczas przechodzenia moda, miałem może max. z 10 wylotów, a w 1 było tego o wiele wiele więcej. Tak jak pisałem wcześniej, więcej ludzi grałoby w tego moda, gdyby to była naprawdę "nowa historia", a nie kosmetyczne zmiany.
to jest hołd dla Tych co noszą blizny, dla Tych co przelali krew w imię Ojczyzny
Awatar użytkownika
blazejro
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 10 Maj 2010, 15:05
Ostatnio był: 10 Lut 2021, 00:04
Miejscowość: Ursynów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości