[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Vidic w 12 Kwi 2011, 23:19

Mam pytanie . Jaki najlepszy sprzęt będą mieli Bandyci ? bo po zdobyciu bazy wolności to żadnej prawie różnicy . Tylko za czeli łazić w tych kombinezonach lepszych tzn. w tych brązowych z kamizelką . Ale dalej mają vipery :( Bo u najemników to widać różnicę .
Awatar użytkownika
Vidic
Stalker

Posty: 106
Dołączenie: 04 Kwi 2011, 17:25
Ostatnio był: 09 Kwi 2014, 00:49
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Idek w 12 Kwi 2011, 23:28

a może jednak tę możliwość doczepienia lunety do mosina ? ten punkt montażowy który ma zrobiony aż się o nią prosi :D i czy można zabić sam deszcz ? bo normalnie śmiga ale jak się błyskawica pojawia to aż mi się durand zwiesza przez nią:D zbyt straszna dla niego :D


dit1 znalazłem błąd : w opisie ulepszenia eksperymentalnego pancerza cs ( tego za 50K) w treści ulepszenia jest chełm (literówka)
Ostatnio edytowany przez Idek, 12 Kwi 2011, 23:43, edytowano w sumie 1 raz
Idek
Tropiciel

Posty: 224
Dołączenie: 10 Lut 2011, 22:06
Ostatnio był: 22 Lip 2014, 16:27
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Juraszka w 12 Kwi 2011, 23:32

ZNALEZIONE PRZEZ PRZYPADEK:
W składzie (zdziwiony faktem że mogę wyjąć broń w składzie\bazie) paradowałem sobie z bronią gotową do strzału i przypadkowo wystrzeliłem w najemnika pijącego w rogu baru (jest chyba jedynym najemnikiem tam) i nic nic się nie stało, strzelałem do niego a on nie zginął ani nie reagował, myślałem że coś jest nie tak z ludźmi w składzie (pisałeś smoqu że tylko gracz i npc mogą się zabijać w bazach), więc wypaliłem w głowę innego i zaraz miałem napis "koniec gry" bo reszta się rzuciła.

Najemnik w barze w Składzie samotników jest niewrażliwy na kule (nie reaguje na ostrzał)



ejjjj.... dajcie możliwość doczepienia lunety do mosiny...będzie taka low lvl sniper rifle xD



Wszystkim TFW 2.8 beta testerom i autorom modu mówię... DOBRANOC! xD
Związki na odległość to ch*j, a czołgi same się nie zatankują, pamiętaj.
Wave

Zostawiasz wóz na parkingu pod Tesco i jedziesz do sąsiedniego miasta to ch*j wie co się z nim może stać.
Wave
Awatar użytkownika
Juraszka
Łowca

Posty: 492
Dołączenie: 21 Cze 2010, 11:08
Ostatnio był: 21 Lut 2020, 16:06
Miejscowość: Gniezno
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 70

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 12 Kwi 2011, 23:41

@ Vidic - Ściągnij nową wersję i zacznij nową grę. Tam są nowe bronie i cały rozwój sprzętowy wygląda inaczej. I tak przy okazji, lepszy sprzęt dostajesz za posiadanie ciemno-niebieskich punktów a nie baz.

@ Idek - Nie dodamy lunety bo nie mamy modelu mosina z lunetą, a edytować modeli nie potrafimy. :)

@ juraszka - Zdarzały się wpadki, że przy przejmowaniu jakiejś innej bazy broń się nagle chowała i gracz zostawał na pastwę losu np. Powinności. Woleliśmy aby jednak gracz miał stałą możliwość obrony i śmiał się, że może pakować całe magazynki w postacie specjalne, niż się wnerwiał, że go zabili bo mu gdzieś broń uciekła.
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Vidic w 12 Kwi 2011, 23:52

Wiem ; ] Ale o tym zapomniałem napisać . W bazach też są . A kiedy dodałeś tą nową wersję? bo ja chyba w lutym ściągałem moda .
Awatar użytkownika
Vidic
Stalker

Posty: 106
Dołączenie: 04 Kwi 2011, 17:25
Ostatnio był: 09 Kwi 2014, 00:49
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 11

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 13 Kwi 2011, 00:04

Dzisiaj. :) Zaraz jeszcze patch będzie, bo już tu mi pozgłaszali kilka problemów.
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Idek w 13 Kwi 2011, 00:04

to co z tym deszczem ? da się wyłączyć ?
Idek
Tropiciel

Posty: 224
Dołączenie: 10 Lut 2011, 22:06
Ostatnio był: 22 Lip 2014, 16:27
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Vidic w 13 Kwi 2011, 00:07

A widzisz ? :D To dzisiaj wrzuciłeś . Teraz patrzę i mam wersje 2.5 :D a tutaj już 2.8 .
Awatar użytkownika
Vidic
Stalker

Posty: 106
Dołączenie: 04 Kwi 2011, 17:25
Ostatnio był: 09 Kwi 2014, 00:49
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 11

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 13 Kwi 2011, 00:24

@ Idek - Raczej nie. Trzeba by wywalić całe AtmosFear. Kimni się, deszcz powinien przejść. :)

[EDIT]

Jest i gotowy patch do ściągnięcia z pierwszej strony.
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez KoweK w 13 Kwi 2011, 01:29

smoq, wrzucać nową wersję na serwer downloadu, czy poczekać jeszcze na jakieś poprawki, które pojawią się na dniach (o ile będą)?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 13:58
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Juraszka w 13 Kwi 2011, 08:33

Znalazłem coś do kosmetycznej zmiany:
W legendzie mapy, schowki są oznaczone jako fioletowe kółka z trójkątami, w na samej mapie już zielone... wielu może to nie przeszkadzać, ale osoby o małej spostrzegawczości (np. ja) będą szukać schowków na mapie przez długi czas zanim zauważą że chodzi o te zielone!


Koło bazy wolności zauważyłem schowek na drzewie... może to dodają klimatu takie kryjówki, ale na to drzewo za nic nie można wejść, a na dodatek obok są dwie anomalie grawitacyjne.
Związki na odległość to ch*j, a czołgi same się nie zatankują, pamiętaj.
Wave

Zostawiasz wóz na parkingu pod Tesco i jedziesz do sąsiedniego miasta to ch*j wie co się z nim może stać.
Wave
Awatar użytkownika
Juraszka
Łowca

Posty: 492
Dołączenie: 21 Cze 2010, 11:08
Ostatnio był: 21 Lut 2020, 16:06
Miejscowość: Gniezno
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 70

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 13 Kwi 2011, 10:24

@ Juraszka - To jest jakaś legenda mapy? Nigdy jej nie zauważyłem. :E Gdzie się ona znajduje?
Lokacje schowków są autorstwa GSC. My tylko pozmienialiśmy zawartość schowków. Zmiana lokacji jakiegoś schowka wymagałaby ingerencji w mapę, gdyż są częścią geometrii.

@ Kowek - Poczekajmy do wieczora. :)
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości