[Transport Mod+Patch] Zamiast na piechtę to pojazdem.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Postprzez Radion w 15 Cze 2007, 07:25

Rain napisał(a):Ludzie..jeżeli nie ma samochodu "zamontowanego" na innej mapie to nie będzie NIC działać i nie działa. To nie jest tępe diablo gdzie postać składa się z samych textur. Tutaj macie MODEL 3D.
Kombinacja ta działa z innymi przedmiotami np: broń, amunicja, wyposażenie. Coś co już na danej mapie jest.

To wedlug twego rozumowania nie można na pierwszej mapie nie można zespawnować SWD Dragonovw, karabin Gaussa
Awatar użytkownika
Radion
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 10 Cze 2007, 19:11
Ostatnio był: 25 Gru 2008, 16:16
Miejscowość: 127.0.0.1
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Rain w 15 Cze 2007, 07:29

Radion napisał(a):
Rain napisał(a):Ludzie..jeżeli nie ma samochodu "zamontowanego" na innej mapie to nie będzie NIC działać i nie działa. To nie jest tępe diablo gdzie postać składa się z samych textur. Tutaj macie MODEL 3D.
Kombinacja ta działa z innymi przedmiotami np: broń, amunicja, wyposażenie. Coś co już na danej mapie jest.

To wedlug twego rozumowania nie można na pierwszej mapie nie można zespawnować SWD Dragonovw, karabin Gaussa

Chyba masz problem w czytaniu ze zrozumieniem:
Kombinacja ta działa z innymi przedmiotami np: broń, amunicja, wyposażenie. Coś co już na danej mapie jest.

Jeszcze jeden post bez pomyślunku i wszystkie polecą :D
Awatar użytkownika
Rain
Tropiciel

Posty: 294
Dołączenie: 08 Cze 2007, 03:14
Ostatnio był: 20 Lis 2017, 22:19
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Postprzez Radion w 15 Cze 2007, 07:46

Rain napisał(a):Ludzie..jeżeli nie ma samochodu "zamontowanego" na innej mapie to nie będzie NIC działać i nie działa. To nie jest tępe diablo gdzie postać składa się z samych textur. Tutaj macie MODEL 3D.
Kombinacja ta działa z innymi przedmiotami np: broń, amunicja, wyposażenie. Coś co już na danej mapie jest.

To wedlug twego myślenia na pierwszej mapie nie można zespanować SWD dragonov i karabin gaussa bo ich TAM NIE MAM.
Awatar użytkownika
Radion
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 10 Cze 2007, 19:11
Ostatnio był: 25 Gru 2008, 16:16
Miejscowość: 127.0.0.1
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Postprzez Rain w 15 Cze 2007, 15:38

Gościu Ty faktycznie nie umiesz czytać :o
Kombinacja ta działa z innymi przedmiotami np: broń, amunicja, wyposażenie. Coś co już na danej mapie jest.

A teraz wejdź do folderu gamedata\config\weapons\ poczytaj co jest pozapisywane w plikach i przestań mnie irytować! Naucz się czytać co się do Ciebie pisze.
Nie bawię się STALKEREM od wczoraj i nie mam wąskiego toku rozumowania ograniczającego się tylko do tego co jest na danej mapie ale do tego co jest ZAPISANE W PLIKACH o danej mapie. A skoro nie ma odniesień w ŻADNYM pliku ZONY o pojazdach oprócz jednej to oznacza to że respawn jest niemożliwy na innej mapie niż tej na której są odniesienia! A gdyby w plikach nie było wpisanego np. "gaussa" to też byś z nim do innej strefy nie wszedł!
Ciężko czytać od początku topik i myśleć?

Wieczorem czyszczę cały temat. -skargi i żale do Administratora. Ja nie mam zamiaru tłumaczyć 10 razy jednego i tego samego tylko dlatego że komuś nie chce się myśleć albo ma wyśrubowane zdanie o swojej wiedzy..
Ostatnio edytowany przez Rain, 16 Cze 2007, 03:41, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Rain
Tropiciel

Posty: 294
Dołączenie: 08 Cze 2007, 03:14
Ostatnio był: 20 Lis 2017, 22:19
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Postprzez piranninja w 15 Cze 2007, 16:22

a no w zasadzie ;(
Awatar użytkownika
piranninja
Stalker

Posty: 138
Dołączenie: 11 Cze 2007, 21:49
Ostatnio był: 22 Sie 2007, 21:28
Kozaki: 1

Postprzez Radion w 16 Cze 2007, 10:31

Mistrzuniu zwracam Ci honor i przepraszam, dzięki paru sztuczkom udało mi się przejechać do przejazdu do następnej planszy. Po wciśnięciu tak(siedząc w samochodzie) poczekałem sobie 5 minut plansza załadowała się dobrze tylko samochód znikł. dyskutując z tobą zwracalem uwage na te screeny na których było widać jeep-a w instytucie agropromu i na złomowisko, także na posty na innych forach w stylu:"Dzięki teraz jeżdżę sobie samochodem po Prypeci"
Awatar użytkownika
Radion
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 10 Cze 2007, 19:11
Ostatnio był: 25 Gru 2008, 16:16
Miejscowość: 127.0.0.1
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Postprzez Rain w 16 Cze 2007, 11:41

Radion napisał(a):(...)dyskutując z tobą zwracalem uwage na te screeny na których było widać jeep-a w instytucie agropromu i na złomowisko, także na posty na innych forach w stylu:"Dzięki teraz jeżdżę sobie samochodem po Prypeci"

Wpierw się moda sprawdza samemu i kombinuje a nie popiera swoje przypuszczenia screenami i sugestiami.
A co do innych wypowiedzi..nie raz się z tym spotkałem na polskich forach, jeden stwierdził że z wysypiska latał raz helikopterem ale nie wie jak to zrobił...bez komentarza..
Na GSC jest koleś który twierdzi że APC jeździł po wszystkich ZONACH ale screena zrobić nie zrobił i nagrać filmiku także. Więc nim się człowiek zacznie wypowiadać najlepiej się samemu przekonać i kombinować.
Gdyby to wszystko było takie proste już dawno sam bym czołg w STALKERA wmontował albo rydwan.

Nie kasuje postów aby czasem ktoś znowu z podobnymi opiniami nie wyskoczył ;)
Zostawię to jako mały FAQ

Pozdro.
Awatar użytkownika
Rain
Tropiciel

Posty: 294
Dołączenie: 08 Cze 2007, 03:14
Ostatnio był: 20 Lis 2017, 22:19
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Postprzez peter13135 w 06 Sie 2007, 15:45

jak sie jeździ samochdem???? moge se wsiązc do samochodu kręcic kierownicą ale niemoge ruszyc
prosze o odpowiedz
peter13135
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 04 Sie 2007, 14:16
Ostatnio był: 04 Sie 2007, 17:22
Kozaki: 0

Postprzez MCaleb w 06 Sie 2007, 21:12

Jesteś głupszy, niż na to wskazuje twój nick.

Rain napisał(a):Otworz konsolę, i wbij w niej bind turn_engine kT. Literę T możecie zastąpić dowolna inna litera która nie jest do niczego przypisana.
Lub
Wejdź w DOKUMENTY UDOSTĘPNIONE/STALKER-SHOC, otwórz plik user.ltx(dowolny edytor textowy) i dodaj gdzieś:
bind turn_engine k~(zamiast ~(tyldy) dajemy dowolna literę.)

Jak myślisz, po co jest to T?
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Postprzez Czesław13 w 02 Lis 2007, 13:54

Mam problem niechcący zamiast innego przycisku wpisałem w końcówce kf i mi przycisk f nie działa tzn. nie mogę rozmawiać ani otwierać drzwi.
Awatar użytkownika
Czesław13
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 02 Lis 2007, 13:50
Ostatnio był: 10 Lis 2007, 19:56
Miejscowość: Zony Chernobyla
Kozaki: 0

Postprzez Infernal w 02 Lis 2007, 14:49

Ustaw tak jak chciałeś w tym wozie. Następnie poszukaj linijki
Kod: Zaznacz wszystko
bind use k
i wpisz F
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez Czesław13 w 02 Lis 2007, 14:57

Spoko już naprawiłem fajnie mieć już naprawionego stalkera.
Awatar użytkownika
Czesław13
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 02 Lis 2007, 13:50
Ostatnio był: 10 Lis 2007, 19:56
Miejscowość: Zony Chernobyla
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości