[Tajne Ścieżki 2]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Freelancer w 05 Kwi 2011, 19:50

Czyli to jest rozszerzenie Zewu...

Powiedzcie, że NPC nie są mega sniperami, nie zabijają Cię jednym strzałem z 500 metrów :facepalm:
Awatar użytkownika
Freelancer
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 02 Kwi 2011, 12:53
Ostatnio był: 05 Sty 2014, 23:23
Miejscowość: Pogranicze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez caleb59 w 05 Kwi 2011, 19:55

Obrażenia wydają się bardziej zbalansowane - w miarę szybko mamy dostęp do ciut lepszych giwer (TRs, AK), które zadają dość niezłe obrażenia - nie trzeba się namęczyć by zabić NPC, gorzej z mocniejszymi potworkami jak Pijawka, Kontroler czy Nibygigant ale tu z pomocą przychodzi nóż, cholernie drażniło mnie w Lesie napotkanie stadka dzików - niby nic ale ktoś im podciągnął w configu bieganie i są szybkie jak Formuła 1 :E co czyni ucieczkę przed nimi praktycznie niemożliwą, co do NPC to jeśli trafią to na 80% pada się trupem :E - w tym względzie mało co się zmieniło...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |

Za ten post caleb59 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive k4r00, Freelancer.
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 17 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Freelancer w 05 Kwi 2011, 20:04

A czy ktoś doszedł do momentu starcia z Fantomami? Bo one zawsze potrafiły skopać cztery litery zanim nawet człowiek zorientował się o co chodzi. Gdy grałem w Ukryte Ścieżki to jeden przyjął na siebie całe stado chimer (chyba 5), zabił je wszystkie i przeżył.
Awatar użytkownika
Freelancer
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 02 Kwi 2011, 12:53
Ostatnio był: 05 Sty 2014, 23:23
Miejscowość: Pogranicze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez caleb59 w 05 Kwi 2011, 20:09

Pamiętam w pierwszej części moda, po otrzymaniu questa na manuskrypty na tym mostku za NPP jest taki moment, że wyskakuje się z teleportu i przed sobą oraz za sobą ma się dwóch Fantomów - są dwie drogi:
1. Skaczemy na dół na ziemię (o dziwo przeżyjemy) i spieprzamy ile sił w nogach po drodze lecząc się apteczką...
2. Bawimy się jak ja się bawiłem (wymagany AS Val), czyli staramy się ubić najpierw tego z tyłu a potem tego z przodu celując w głowy - wierzcie mi da się to osiągnąć lecz wymaga to nerwów, zręczności i dużo szczęścia (pewnie z 30 razy wczytać save przed teleportem :E )...
W tej części moda na 100% spotka się Fantomów i to w tym samym miejscu - zalecam wybrać pierwszą opcję mniej doświadczonym graczom w celu oszczędzenia sobie nerwów...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 17 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Cromm Cruac w 05 Kwi 2011, 20:32

A co z tymi dwoma na poddaszu? :P Tam się nie da dobiec do dziury w dachu zanim cię kropną. Chyba z 50 razy próbowałem. W końcu headshot tego przede mną, chowamy się za belką (tak na oko 3x cieńszą niż my sami - ale pomaga) i headshot tego z tyłu.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 19 Wrz 2024, 22:19
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez stalker51 w 05 Kwi 2011, 20:42

Panowie, żartujecie sobie ze mnie? Mam rozumieć, że to KOLEJNE rozszerzenie do zewu monolitu? Jeżeli tak to ja robię błyskawiczny reinstall, bo mam dosyć head shotów z 500m, mam dosyć npców z grozami i valami oraz mam dosyć debilnych zadań z fantomami i manuskryptami -,-
p.s. chyba, że się pomyliłem i to jednak nie jest kolejny mod do moda...
I like me beat fast and my bas get low.


Airsoft ForEv'a <3
Awatar użytkownika
stalker51
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 31 Lip 2009, 13:30
Ostatnio był: 27 Sty 2014, 17:25
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 6

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Podznaczony w 05 Kwi 2011, 20:53

Chyba to jest mod do moda i mam zamiar teraz zagrać bo bardzo mnie ciekawi ten mod i dziki które są niczym formuła 1 :E No i może poświęcę trochę czasu temu modowi ale jeśli od Merwina wszystko będzie tak samo jak w TS to nie zbyt będzie mi się chciało znowu w to bawić :P

Edit: Modziwo fajne początek obiecujący (hmm tylko nie wiem po co na początku gry 140 naboi do broni rodzaju svd) niestety najprawdopodobniej posypały mi się sejvy i nie chce mi się przechodzić od początku gry (mało straciłem bo szedłem po Wasiliewa) ale jestem strasznie leniwy ; P Ewentualnie spróbuje coś porobić z savem (robiłem przez menu) albo jutro pogram i tylko konsolom będę robił.
Podznaczony
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 24 Lut 2010, 18:05
Ostatnio był: 09 Kwi 2024, 21:43
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez smok61 w 05 Kwi 2011, 21:48

Ukończyłem mod Tajne Ścieżki 2 dwa razy i rzeczywiście zadania w Czarnobylu i Prypeci są bardzo podobne. Zmieniono położenie przedmiotów, które trzeba znaleźć. Jednak gdy przez to przebrniemy to z Prypeci przechodzimy na nową lokację- Bagna. Jest tam nowy mutant, którego musimy zabić no i te babcie zombi. Zadania niby te same, ale trochę inne, no i cała masa nowych. Całkiem nowe lokacje i frakcje. Ogólnie moda oceniam bardzo dobrze i z pewnością jeszcze do niego wrócę.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez stalker51 w 05 Kwi 2011, 22:01

Czyli jak jest? Zadania podobne są tylko w prypeci czy cały mod to troche inny zew monolitu?
I like me beat fast and my bas get low.


Airsoft ForEv'a <3
Awatar użytkownika
stalker51
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 31 Lip 2009, 13:30
Ostatnio był: 27 Sty 2014, 17:25
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 6

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez k4r00 w 05 Kwi 2011, 22:04

Są zadania z TS, ale dodana jest masa innych, nowych zadań. Ostrzeżenie dla cierpiących na arachnofobię: w modzie są wielkie, kobylaste pająki! Sam spadłem z krzesełka jak mi wyskoczył taki jeden przed nos :)
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez smok61 w 05 Kwi 2011, 22:12

W całym modzie "stare" zadania przeplatają się z nowymi.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez MiedzianeJaja w 05 Kwi 2011, 22:42

Sam miałem tym modem rzucić jak po nowym początku wylądowałem z Mervinem w autobusie. Pomyslałem sobie: - I znowu to samo :-/ Ale pograłem jeszcze jakiś czas i okazało się że to nie tak do końca to samo . Jest sporo nowych lokacji i wiele nowych zadań pomieszanych ze zmienionymi nieco starymi. Ogólnie dobry mod. Jestem gdzieś w 2/3 :D
Wylotek miałem ze cztery (bez logów) ale wczytanie sejwa zawsze pomagało. W modzie występują podobnie jak w TS fantomy. Niestety :E Trzeba czasem mocno się napocić żeby takiego ustrzelić i nie dostać w head.
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości