pytanie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

pytanie

Postprzez midas w 20 Mar 2011, 18:03

mam pytanie
słyszałem że w stalker cop można grać w tryb free play z wyborem frakcji
czy to prawda :?:
kto pomoże ma :wódka:
Żołnierz Specnazu nie potrzebuje broni żeby być uzbrojony
żołnierz specnazu sam w sobie jest bronią
midas
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 01 Sty 2011, 19:19
Ostatnio był: 16 Gru 2014, 17:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: pytanie

Postprzez bumshaker12 w 20 Mar 2011, 18:15

A więc po wykonaniu głównego zadania masz wybór czy wracasz do domu czy zostajesz w zonie jeżeli dasz że zostajesz wtedy masz freeplay (czyt. grasz normalnie tylko bez głównych celów)
A jeżeli chodzi o wybór frakcji to możesz wybrać z jaką frakcją chcesz współpracować w zatonie wybierasz pomiędzy Samotnikami i Bandytami a w jupiterze pomiędzy wolnością a powinnością.
Nie można zostać członkiem żadnej Frakcji w ZP.
Image

Za ten post bumshaker12 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive midas.
Awatar użytkownika
bumshaker12
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 14 Paź 2009, 09:14
Ostatnio był: 31 Sie 2023, 13:05
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 18

Re: pytanie

Postprzez Szpagin w 22 Mar 2011, 19:24

Jeśli chcesz wojnę między frakcjami jak w CS, to musisz szukać modów, bo takiej opcji w grze nie ma.
A tak w ogóle: czy wy też uważacie, że we freeplay'u nie ma co robić? Wszystkie misje poboczne robię podczas przechodzenia głównego wątku, mapę całą zwiedziłem... Jakieś pomysły na urozmaicenie gry?
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: pytanie

Postprzez Vice w 22 Mar 2011, 23:15

W Zatonie pracujesz dla Brodacza(Stalkerzy) lub Sułtana(Bandyci). W Janowie masz przywódcę Powinności w jednym skrzydle a Wolności w drugim. Robisz dla nich praktycznie te same zadania. Nie można należeć do żadnej z frakcji, ale gdy zdobędziesz "Przyjaciela Wolności" lub "Przyjaciela Powinności" dostaniesz kombinezon danej frakcji.
Nienawidzę Pijawek, są silne, szybkie, zwinne, niewidzialne, upierdliwe, a co najgorsze żywe. Dlatego za wszelką cenę staram się zmienić ich ostatnią cechę.
Vice
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 08 Mar 2011, 21:35
Ostatnio był: 17 Wrz 2016, 02:58
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 4

Re: pytanie

Postprzez Lucjusz w 23 Mar 2011, 10:19

Szpagin ja dlatego robię tak, że nie wykonuje części misji pobocznych i zostawiam je sobie na freeplay, no i gram na modzie SGM tam jest jeszcze więcej misji pobocznych. Oprócz tego można zdobyć parę osiągnięć za np. wbicie się w każdą anomalię, zebranie każdego rodzaju artefaktu, odwiedzenie każdej lokacji, przeżycie trzech emisji.
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości