Proszę o radę w sprawie "Przyjaciela Powinności"

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Proszę o radę w sprawie "Przyjaciela Powinności"

Postprzez Naznaczony[PL] w 20 Lut 2011, 15:25

Od zawsze grając we wszystkie S.T.A.L.K.E.R.'y popierałem Powinność. Teraz w Zewie Prypeci chcę odblokować osiągnięcie "Przyjaciel Powinności", ale to mi się nie udaje. PDA Morgana i gen. Taczenki oddałem Powinności, Włóczęgę i jego kumpli wcieliłem do Powinności, dokumenty z Jupitera są już na biurku Pułkownika Szlugi, a bunkier naukowców chroni kilku jego podwładnych. Co dalej?
Awatar użytkownika
Naznaczony[PL]
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 15 Lut 2011, 22:06
Ostatnio był: 05 Sie 2013, 15:58
Miejscowość: Jarocin (ten od festiwali Rock'owych)
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Proszę o radę w sprawie "Przyjaciela Powinności"

Postprzez PMG w 20 Lut 2011, 15:44

viewtopic.php?f=73&t=12711 (nie znalazłem takiego tematu o Powinności)

"Przyjaciela Powinności" możesz zdobyć tak samo jak "Przyjaciela Wolności" tylko musisz to wszystko zrobić dla Szulgi :wink: .

Ale do tematu: Zapomniałeś powiedzieć Szuldze o Flincie (Sroce).

P.S. Temat powinien być w "Pytania i odpowiedzi".
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 15:05
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Proszę o radę w sprawie "Przyjaciela Powinności"

Postprzez SVDstriker w 20 Lut 2011, 18:07

Właśnie, musisz na kapować Szuldze na Flinta i potem iść do Gonty po kasę... I jeśli Topol i jego odział zginęli w tuneli zabici przez kontrolera, to idź do Hermana i daj odział Powinności do odziału.
Image
Awatar użytkownika
SVDstriker
Tropiciel

Posty: 255
Dołączenie: 15 Lis 2010, 11:37
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 52


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości