Ulubione postaci z gier

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Ulubione postaci z gier

Postprzez PMG w 19 Lut 2011, 20:22

Był już temat o ulubionych mutantach/potworach, ale nie było jeszcze o postaciach/ludziach.

Moją ulubioną postacią jest Eleanora Lamb z Bioshocka 2. Kobieta dobrze walczy, pomaga nam na końcowych poziomach i właściwie cała gra toczy się wokół niej. Poza tym jest chyba jedyną postacią (poza Doktor Tannenbaum), która nie chce zabić Obiektu Delta.

Edit: Obrazek (z google grafika, bo w Bioshocku 2 nie działa mi print sceen).
http://www.cosplayisland.co.uk/files/co ... ad1995.jpg

Teraz Wy powiedzcie, którą postać najbardziej lubicie :) .
:

Był bym bardzo wdzięczny, gdybyście uzasadniali swoje wypowiedzi.
Ostatnio edytowany przez PMG, 20 Lut 2011, 13:06, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 15:05
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Reklamy Google

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez geralt23 w 19 Lut 2011, 20:41

Moją ulubioną postacią z gier (poza Barmanem ze STALKERA), jest cpt. Price z Call of Duty 4.
Jest on jakby naszym przewodnikiem podczas całej gry, ratuje nas z wielu sytuacji i do tego czasem zażartuje albo rzuci ciekawym docinkiem.
Lubie wiele postaci z gier i czasem gram ze względu na nie, taką grą jest m.in. nasz polski "Wiedźmin", tylko w "Wiedźminie" mam wiele ulubionych postaci, poza Geraltem są to m.in. Azar Javed, Yeavin, Triss Merigold.
Uwielbiam zapach napalmu o poranku...
Awatar użytkownika
geralt23
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 09:45
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 13:48
Miejscowość: PRYPEĆ
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez El Diablo w 19 Lut 2011, 22:25

Na pewno Henry Townshend(Silent Hill 4), James Sunderland(Silent Hill 2) i oczywiście Strielok, dla mnie to postacie które wiedzą co to znaczy być w prze*ranym położeniu! :-/ Zwłaszcza ten drugi, gdybym był na jego miejscu chyba bym sobie w łeb strzelił :| Ale na szczęście nigdy nie byłem :wink: Grając w SH2 nie da się nie wczuć w tę postać.
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Pawlowicz w 20 Lut 2011, 11:08

Jedna z moich ulubionych postaci jest Numer ,,6" z Alien vs Predator. Jest to istota organiczna o niebywałych zdolnościach jak chodzenie po ścianach, zamiast krwi posiada kwas. Jest to jedno z najdoskonalszych stworzeń potrafi przetrwać prawie wszystko. I na koniec wygląda jak z koszamru
Image
Falloutowe Wojny Frakcji http://fallout.wojnyfrakcji.org/
Stalkerowe Wojny Frakcji http://www.stalker.wojnyfrakcji.org/
Awatar użytkownika
Pawlowicz
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 03 Kwi 2010, 08:13
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 18:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Pijawol w 20 Lut 2011, 14:47

Moją ulubioną postacią jest bohater z Fable The Lost Chapters. Ciekawą historię miał, oraz fajnie było popatrzeć jak zaczynamy i kończymy.
Początek - jakiś 4-letni chłopiec.
Koniec - Pr0 wojownik, najlepszy w całym królestwie.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Dzisiaj, 19:02
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Adam w 20 Lut 2011, 14:57

Ja zawsze lubiłem porucznika Powella z Medal of Honor: Allied Assault za to, że likwidował rzesze Niemców.
Jeszcze ubóstwiam Wiliama Josepha "B.J." Blazkowicza, za to samo co tego pierwszego i za to, że jest Polakiem i jak Polak godnie leje nazistów :D
Jeszcze w porządku jest główny bohater gry "XIII", Jason Fly, choć szkoda, że go aż tak wrobili ;)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Przemek77 w 21 Lut 2011, 12:56

Blaskowitz nie jest Polakiem, jeno ma polskie korzenie (jest synem emigrantów z Polski - a to nieco za mało, żeby byc Polakiem)! Jezu Chryste, żeby takie rzeczy trzeba było tłumaczyć....

Ja lubię postacie z fajną , rozbudowaną osobowością - np. Garett z "Thiefa" czy Sam Fisher. Garett to taki cynik, zdystansowany do tych wszytskich przepowiedni i legend, podobnie Sam.
Dodać tu muszę jeszcze Guybrusha Threepwooda z "Małpiej Wyspy", Seifera z "Final Fantasy 8" i Ryo Hazuki z "Shenmue". Postacie z charakterem.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Preacher w 21 Lut 2011, 13:33

Moimi ulubieńcami z gier są: Logan Keller z Rainbow Six Vegas lubię za to tą postać że można się było w niego "wczuć" i na parę godzin pobyć dowódcą elity elit :wink:
Następnymi dwoma postaciami są: Preacher i Voodoo z Medal of Honor (2010).Preacher'a lubię za opanowanie i spokoj w czasie walki, Voodoo zaś jest agresywny i dużo klnie(daje trochę uśmiech na twarzy w czasie gry) po drugie jest jak brat dla głownej postaci (czyli Rabbit'a)
Awatar użytkownika
Preacher
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 21 Sty 2011, 15:13
Ostatnio był: 12 Lis 2011, 00:10
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez von Carstein w 21 Lut 2011, 19:37

Postacie...
Cała ekipa z BiA. Ze wszystkich części. Byli po prostu tacy ludzcy, każdy miał wady i zalety. Ginęli jak zwykli ludzie, bez patosu (Oprócz Cola)...
Postacie z Codename Panzers: Faza Pierwsza i Faza Druga... przekomarzanie się, humor, docinki...
Overlord - mistrz sług, którego imienia nie pomnę... miał bzika i kochał Złooooooo.
Xardas z Ghotica, Lee, Kruk, Milten, Lary, Diego - sentymentalny jestem.
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez riv8 w 21 Lut 2011, 20:08

Wrzód(Gothic)- legenda Gothica
Xardas(Gothic)- nie zapomnę tej ciekawości, gdy po raz pierwszy usłyszałem imię Xardas
Maze(Fable)- przypomina mi trochę Vadera
Leo(Wiedźmin)- naprawdę było mi, żal gdy umarł
Carmen(Wiedźmin)- dziwka, która potrafi kochać
Siemko(Wiedźmin)- głupkowaty, klawisz ćpun
Kolesiówa od Nuka Coli(Fallout 3)- ciekawa postać, trochę pier**lnięta.

Wszyscy lub większość postaci z Wiedźmina które występowały w książkach.
Awatar użytkownika
riv8
Stalker

Posty: 139
Dołączenie: 06 Gru 2010, 16:07
Ostatnio był: 13 Lip 2014, 15:48
Miejscowość: Las
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 28

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Terminus w 21 Lut 2011, 23:45

Sylvester „Sly” Boots z Anachronox. Zresztą na wyróżnienie zasługuje cała nasza drużyna z tej gry. Taką galerią malowniczych postaci można obdzielić sporo współczesnych gier z papierowymi postaciami.
Master - czarny charakter, ostatni boss z Fallout. Krzyżówka naukowca z komputerem... No i gadająca roślinka z tej gry, która nas prosi o przesadzenie w ciekawsze miejsce...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Ulubione postaci z gier

Postprzez Darkon w 28 Lut 2011, 19:55

Moją ulubioną postacią z gier zdecydowanie jest Cpt. Price z Call of Duty. Ten facet jest normalnie nie do zdarcia. Po prostu jego nie da się zabić. Gość przetrwa wszystko nawet wybuch bomby atomowej. Przykład: finalna scena w CoD4:MW podobno zmarł, a w CoD4?:MW2 kogo ratujemy z więzienia? Zgadliście? Właśnie Pric'a. Żeby było weselej na dzień dobry daje nam po ryju :E :E . No i sławna Bad Company. Nie ma to jak kłótnia pomiędzy sierżantem, Preztonem, Sweetwoterem i Hagartem. A ostatnio dodałem jeszcze Greysona Hunta i jego bandę z Bulettstorma. Ich teksty po prostu są boskie, no a Hunt jest z Polski (to widać. Jak każdy rodowity polak i patriota lubi se pociągnąć kilka głębszych :wink: )
Uśmiechnij się! Jesteś w ukrytej snajperce!
"Bycie w Wolności to twoja Powinność" - Grave

Image
Awatar użytkownika
Darkon
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 25 Mar 2010, 22:45
Ostatnio był: 03 Mar 2015, 12:45
Miejscowość: To tu, to tam...
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Następna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości