[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez liwkid w 09 Lut 2011, 13:37

Ponawiam zapytanie:

Jak dostać się do limańska / Elektrowni?
| CORE i5-520m 2,4GHz @ 3,16GHz | 4GB DDR3 | NVIDIA GTS 360M 1GB DDR5 | Seagate Momentus 320 GB 7200 RPM SATA-II
Awatar użytkownika
liwkid
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 01 Mar 2008, 00:13
Ostatnio był: 02 Maj 2014, 12:12
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Cromm Cruac w 09 Lut 2011, 14:28

W 2.0 się nie dało. Smoq napisał, że w następnej będzie można tam wejść. Nie wiem czy miał na myśli betę 2.5 czy finalną 3.0 z pełną fabułą.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 20:31
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez liwkid w 09 Lut 2011, 18:00

Cromm Cruac napisał(a):W 2.0 się nie dało. Smoq napisał, że w następnej będzie można tam wejść. Nie wiem czy miał na myśli betę 2.5 czy finalną 3.0 z pełną fabułą.


Bo widzę "żółte kółka" na oddziały w Limańsku, ale most w górze..
| CORE i5-520m 2,4GHz @ 3,16GHz | 4GB DDR3 | NVIDIA GTS 360M 1GB DDR5 | Seagate Momentus 320 GB 7200 RPM SATA-II
Awatar użytkownika
liwkid
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 01 Mar 2008, 00:13
Ostatnio był: 02 Maj 2014, 12:12
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 8

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Grave w 12 Lut 2011, 01:04

Ostatnio dostałem buga jak próbując pograć bandytą chciałem ograbic Łopate w środku bazy bandytów. Btw. gadałem troche z smogiem i raczej nie ma co liczyć zbytnio na jego powrót...
"-You heard that? -What? -Destiny! -Dude... What the hell are you smoking?"
Zapraszamy na Wojny Frakcji! Komedia, Sensacja, Kryminał! Wszystko tutaj!
Image
Awatar użytkownika
Grave
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 18 Sty 2011, 13:33
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 18:38
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 33

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez jalkavaki w 12 Lut 2011, 01:11

To spytaj się smoq2 jak można się z nim skontaktować propos błędów w modzie. Na PW czy maile nie odpowiada.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez TigRaS w 12 Lut 2011, 17:47

Jest jakaś możliwość wyłączenia sankcji które na nas nakładają za zabicie samotników?
TigRaS
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 24 Lis 2010, 21:52
Ostatnio był: 12 Maj 2011, 15:05
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez KPBMacho w 12 Lut 2011, 17:52

Znalazłem błąd z muszką i szczerbinką w pistoletach. SIP-M2000-jak klikam PPM to mam zooma jak było bez moda, ale celownik znika.
"You're in the snipers sight, the first kill tonight, time to die.
You're in the bullets way, the White Death's prey, say goodbye"

http://www.panandrzej.pl/i,40,40/Niewidzialne%20s%C4%85Pijawki%20jeb*ne.jpg
KPBMacho
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 12 Lut 2011, 17:47
Ostatnio był: 31 Mar 2013, 12:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Cromm Cruac w 13 Lut 2011, 00:16

jalkavaki napisał(a):To spytaj się smoq2 jak można się z nim skontaktować propos błędów w modzie. Na PW czy maile nie odpowiada.

Smoq prowadzi temat TFW na oficjalnym forum GSC. Tam można zgłaszać uwagi, błędy i pytać o pomoc.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 20:31
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Grave w 13 Lut 2011, 19:33

Nie ma obaw, dzisiaj lub jutro ma wejść i odpowiedzieć na pytania.
"-You heard that? -What? -Destiny! -Dude... What the hell are you smoking?"
Zapraszamy na Wojny Frakcji! Komedia, Sensacja, Kryminał! Wszystko tutaj!
Image
Awatar użytkownika
Grave
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 18 Sty 2011, 13:33
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 18:38
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 33

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Przemek77 w 14 Lut 2011, 09:06

Koncepcja moda świetna, ale psuje mi wrażenia jedna sprawa - doczytywania.
Po zainstalowaniu moda na wersję 1.5.10 (wersja moda 2.5 beta) - mam co kilka minut jakieś doczytywania trwające nawet po 10-15 sekund. Tak, że nieraz sam już nie wiem czy się coś zwiesiło po całości, czy tylko gra sobie doczytuje dane.
Np. na Wysypisku, dochodząc do hangaru mamy co kilka kroków doczytywania trwające średnio po 10 sek.
Jantar - wchodzę do bunkra, w środku trzech gości i profesorek za ladą - 10 sekund doczytywania (gra oczywiście stoi) - i nagle profesorek pojawia się przed ladą.
Zapisuję się do Najemników, werbuję kolesia o imieniu "Obek" - i on gdzieś znika, nigdzie go nie ma a konsola na czerwono lrzyczy, ze "error PARENT CHILDREN (blablabla) coś_tam".

BTW: Znzlazłem ciekawy "zonk" - siedzą sobie stalkerzy w hangarze przy takim mocno upie...nym stoliku zrobionym ze szpuli od kabla a jeden z nich nazywa się.... "Kamil Durczok". He, he...
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Wesker w 14 Lut 2011, 11:28

Mam kilka pytań.

-Czy rosnący poziom doświadczenia przynosi jakieś wymierne korzyści? Oczywiście- od 1500 XP wzwyż.
-Czy jeżeli zostaniemy przyjacielem jakiejś frakcji bez przyłączania się do niej, to handlarz frakcyjny będzie oferował lepszy sprzęt?
-Czy będąc samotnikiem można znaleźć jakieś stałe źródło snajperskiej amunicji 7.62?
-Czy w miarę upływu czasu, questy od handlarzy ,,ewoluują'' (tzn. czy mogę liczyć na coś więcej niż znajdź artefakt/oczyść obszar itp.)?
-Czy z postaciami z unikalnych oddziałów będą w przyszłości związane jakieś questy?


Teraz krótka relacja. Ogólnie mod wg mnie jest genialny. Co najciekawsze- jest to modyfikacja najlepiej chyba ukazująca bycie neutralnym- o kasę ciężko, wciąż trzeba ciułać- miód. Nie wiem, ma to po prostu jakiś specyficzny klimat. I dobrze. A to dopiero beta! CTD zaliczyłem może ze dwa razy (coś w stylu not enough storage z all.spawnem). Jestem samotnikiem, mam może z 6000 XP. Zauważyłem, że im dłużej gram, tym większa cisza w eterze. Na początku co raz ktoś coś gadał, jakieś ogłoszenia giełdowe, a teraz... chyba wymierają powoli. Co do oddziałów unikalnych- pierwszy padł BJ w kordonie, ale reszta oddziału też padła jakiś czas później. Z oddziału K4 został tylko on sam- wojskowi wybili. Grę samotnikiem będę kontynuował do tych 9000- zobaczę co potem. Narobiła mi apetytu na pełną wersję ta beta, oj narobiła.
Awatar użytkownika
Wesker
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 16 Sty 2009, 14:17
Ostatnio był: 06 Lis 2022, 20:15
Miejscowość: Tam, gdzie wrony zawracają
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez liwkid w 14 Lut 2011, 12:41

Przemek77 napisał(a):Koncepcja moda świetna, ale psuje mi wrażenia jedna sprawa - doczytywania.
Po zainstalowaniu moda na wersję 1.5.10 (wersja moda 2.5 beta) - mam co kilka minut jakieś doczytywania trwające nawet po 10-15 sekund. Tak, że nieraz sam już nie wiem czy się coś zwiesiło po całości, czy tylko gra sobie doczytuje dane.


Takie wczytywania to ja mam jedynie gdy punkt zasobów przejmuję i bazy się umacniają. Lekkie zaciachy (rzędu sekundy), to zapewne wiesz, ma w sobie sam CS. Ktoś już tu wspomniał coś o prędkości procka, ale to dość nie trafna teoria.
| CORE i5-520m 2,4GHz @ 3,16GHz | 4GB DDR3 | NVIDIA GTS 360M 1GB DDR5 | Seagate Momentus 320 GB 7200 RPM SATA-II
Awatar użytkownika
liwkid
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 01 Mar 2008, 00:13
Ostatnio był: 02 Maj 2014, 12:12
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 8

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości