Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez Lucjusz w 23 Sty 2011, 20:57

Matig da się nawet na studenckim wikcie robić masówkę tylko trzeba trochę pokombinować. Np takie spaghetti idziesz do (je)Biedronki tam masz makaron za 1.30zł, oregano tyle samo, koncentrat pudliszek za 2.30zł, do tego jedna cebula i ok 400g mielonego razem z budą. Mieścisz się w 10zł a masz 2-3 duuuże porcje i jeszcze makaron zostaje na następny raz. Ewentualnie możesz kupić sos Aspiro też w (je)Biedronce do tego tylko mięcho dorzucasz. Potrzeba i brak kasy matką wynalazku :wink:
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Reklamy Google

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez matig19900 w 23 Sty 2011, 21:00

drogi Lucjuszu, ale ja się stołuje w (je)Biedronce ;) bo do niej mam tak naprawdę najbliżej :d
warto też inwestować w coś takiego jak fasolkę po bretońsku a czasem nawet pulpety za 3,99zł i obiad też jest nawet nawet :)
niestety moja dziewczyna nie lubi sosu bolońskiego i z tego właśnie względu nie kupujemy. lepszy jest zwykły do spaghetti i sos słodko kwaśny Aspiro. albo nawet z ryżem ten sos zjeść :)
...vim vi repellere licet...

matig19900
Wygnany z Zony

Posty: 136
Dołączenie: 19 Gru 2010, 12:42
Ostatnio był: 03 Kwi 2013, 21:21
Miejscowość: ostrowiec św.
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez KoweK w 23 Sty 2011, 21:03

Ogólnie to jak ćwiczyłem półtora roku temu, to przytyłem z 50 kg do 65... w jakieś 9 miesięcy? Na sucho i do tego dieta wege. Teraz z powodu masy chorób, braku siłowni, w ciągu roku schudłem 10 kg... Ważyłem 55, ale w ciągu miesiąca dorobiłem się już do 60 kg (aktualna waga), która ciągle rośnie.

Planuję dobić do mojej życiowej (:D) wagi ciała i zaczynam cykl kreatyna + dekstroza + gainer.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 13:54
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez matig19900 w 23 Sty 2011, 21:06

to widzę, że także jesteś szczupły bądź chudy :)
mi moja waga już nie przeszkadza. zamiast kreatyny może zacznij brać na początek coś na masę (np megamass). unikaj wynalazków typu storm therapy bo się zrobisz "wyględny" ale nic pozatym nie będzie :)
...vim vi repellere licet...

matig19900
Wygnany z Zony

Posty: 136
Dołączenie: 19 Gru 2010, 12:42
Ostatnio był: 03 Kwi 2013, 21:21
Miejscowość: ostrowiec św.
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez KoweK w 23 Sty 2011, 21:13

Mam kupione 6 kg Mass XXL'a i będę to łączył wraz z kreatyną, bo zawsze to lepsze efekty i trwalsze, a i na treningu lepsza pompa zapewne będzie. ;)

Jak będzie mi się chciało to pochwalę się efektami po cyklu...
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 13:54
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez Lucjusz w 23 Sty 2011, 21:15

Ja to bym dorzucił jakiś antykatabolik co by mięśnie chronić, zwykła glutamina już sporo daje. Albo jakieś HMB, są też w mixach z kreatyną. Jak na diecie wege tyle kg przyszło to respect, musiałeś sporo strączkowych jeść? Na którymś z discovery był program, w którym mówili, że gladiatorzy byli wege bo Rzymianie niewolnikom żałowali mięsa. Chłopaki jechali na fasoli, grochu itd. Musieli niezłe piardy strzelać, to by tłumaczyło początkowy sukces powstania Spartakusa hehe. Właśnie a zamiast kreatyny to proponowałbym Ci jakiegoś Nitro boostera to jest mieszanka różnych kreatyn, argininy i jakichś minerałów. Np Nitrobolon firmy Treck, to dopiero daje kopa. Parę lat temu to brałem, teraz nie jestem w temacie ale pewnie ta dziedzina supli się rozwinęła i jest coś jeszcze lepszego.
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez matig19900 w 23 Sty 2011, 22:26

na początek to niech zacznie od jakichś delikatnych rzeczy bo jak walnie odrazu coś mocnego to różnie to może być. na początku bym ci polecił tylko masówke i kreatynę. nic więcej bo za szybko zrobią ci się mięśnie i będzie, ze tak powiem "mały zwis mięśni" jeżeli się opuścisz chodź troche w ćwiczeniach.
miałem brać kreatynę ale ostatecznie zrezygnowałem z tego :)
moja figura i budowa ciała mi wystarcza. fakt zaniedbałem się trochę z ćwiczeniem ale na wiosnę od nowa zaczynam biegać. kto chce niech wierzy a kto nie to nie ale w szczytowej formie wyrabiałem 3km w niecałe 12min
...vim vi repellere licet...

matig19900
Wygnany z Zony

Posty: 136
Dołączenie: 19 Gru 2010, 12:42
Ostatnio był: 03 Kwi 2013, 21:21
Miejscowość: ostrowiec św.
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez Lucjusz w 23 Sty 2011, 22:40

Bez przesadyzmu to nie sterydy :wink: To kondyche masz dobrą, ja nie biegałem na czas ale swego czasu codziennie przed robotą biegałem po 3-4km. Teraz się przeprowadziłem i mam za daleko na bieżnie ale coś trzeba wykombinować bo samar rośnie. Oprócz tego się podciągam, macham hantlami, robię pompki, brzuszki, przysiady, obijam worek treningowy taka ogólnorozwojówka. Człowiek się wyżyje to później łaskawszym okiem na kierownika patrzy :wink:
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez matig19900 w 24 Sty 2011, 17:21

teraz to nie wiem czy bym się w 15-16 minutach zmieścił na 3km :p
zdziadziałem przez ostatni ponad rok czasu. nie chciało mi się biegać, nic innego też ćwiczyć i powoli zaczyna rosnąć mięsień piwny :)
ale już obiecałem sobie, że jak tylko będize w miarę ciepło to zaczynam od nowa biegać ;)
pilnujcie mnie, żeby to się udało bo znająć mojego lenia to wszystko jest możliwe :D
Kowek a nie myślałeś o tym, żeby może na początek (tak z 2 miechy) ćwiczyć "na sucho" tylko na masówce i ewentualnie potem brać coś dodatkowo?
...vim vi repellere licet...

matig19900
Wygnany z Zony

Posty: 136
Dołączenie: 19 Gru 2010, 12:42
Ostatnio był: 03 Kwi 2013, 21:21
Miejscowość: ostrowiec św.
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez KoweK w 24 Sty 2011, 23:14

Ćwiczę już prawie 2 miesiące na suchacza i będę pewnie jeszcze jeden miesiąc. To i owo kupiłem, bo była promocja... przy okazji rękawice i Shaker, w którym bardzo fajnie kakao się robi. :P
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 13:54
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez Piterxd w 25 Sty 2011, 00:12

2,5 roku temu przestałem chodzić na siłownię i teraz zamierzam wrócić. Trenowałem 1,5 roku "na sucho". Przy masie ciała 75 kg podnosiłem 100 kg na klatę i 125 kg na barki. Nawet kaloryferek zaczynał się już robić. Obecnie ważę 72 kg. Myślę o zakupie jakiegoś zestawu do ćwiczeń, najpierw muszę przygotować miejsce :wink:
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

Postprzez Lucjusz w 25 Sty 2011, 00:56

125kg na bary?? i to jeszcze na sucho przy 75kg wagi w wieku 17lat, nie w tym dziale to napisałeś to nie "chómor". Jak w ogóle niby doszedłeś do tego, że na bary brałeś więcej niż na klate?
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości