Battlefield

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Battlefield Bad Company 2

Postprzez marlow24 w 08 Kwi 2010, 19:43

Super gierka . Są polskie serwery trzeba dobrze poszukać .

Uwagi moderatora:

http://www.battlefield.pl/news-2956-Nasze_serwery - atikabubu
marlow24
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 17:43
Ostatnio był: 24 Cze 2012, 23:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Battlefield Bad Company 2

Postprzez k0ch4n w 08 Kwi 2010, 20:52

Mam problem z gra online gdyż chce se pograć na obojętnie którym serwerze, no i pogram se chwilkę, ale potem wyrzuca mnie do menu głównego i wyskakuje błąd że połączenie z EA zostało utracone czy jakoś tam...
Lecz po tym jak chcę wybrać nowy serwer to muszę się na nowo zalogować i aktualizacja statystyk trwa wieki. Czekać ?
Wy też byście czekali podajże kilka godzin po to żeby pograć sobie godzinkę albo dwie ?
Image
Awatar użytkownika
k0ch4n
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 24 Wrz 2009, 14:08
Ostatnio był: 03 Sie 2020, 21:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Battlefield Bad Company 2

Postprzez Ropasiak w 09 Kwi 2010, 09:29

U mnie w/na becie to byłą normalka. Przyczyn może być wiele, ale najbardziej prawdopodobne: słaby net, serwery EA przeciążone.
Image
Awatar użytkownika
Ropasiak
Tropiciel

Posty: 333
Dołączenie: 29 Mar 2008, 18:02
Ostatnio był: 19 Sty 2023, 23:08
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 13

Re: Battlefield Bad Company 2

Postprzez J0Hny w 09 Kwi 2010, 12:58

Zgadzam się, genialna gra, single player trochę krótki ale wszystko rekompensuje niszczenie budynków.

BTW do mieliście coś takiego jak kod VIP??
The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is its last day on Earth. But I think that's a luxury. Not a curse. To know you're close to the end is a kind of freedom.
Awatar użytkownika
J0Hny
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 06 Kwi 2010, 09:35
Ostatnio był: 05 Lis 2014, 23:53
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Battlefield Bad Company 2

Postprzez k0ch4n w 09 Kwi 2010, 14:07

Ropasiak69 napisał(a):U mnie w/na becie to byłą normalka. Przyczyn może być wiele, ale najbardziej prawdopodobne: słaby net, serwery EA przeciążone.


Co do internetu to mam 25 Mb więc mało prawdopodobne że net za słaby.
Możliwe że to punk buster, ale skąd mam wiedzieć które serwery są z punkiem a które nie ? :(
Image
Awatar użytkownika
k0ch4n
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 24 Wrz 2009, 14:08
Ostatnio był: 03 Sie 2020, 21:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Battlefield Bad Company 2

Postprzez djcycu w 09 Kwi 2010, 21:26

Ja na multi nie pogram bo mam nieziemskie lagi (wina netu) tak że zacząłem grać na singlu... rany takich tekstów się nie spodziewałem :D a szczególnie te które lecą gdy nasz pilot mówi że jest pacyfistą :D
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Battlefield Bad Company 2

Postprzez Delat w 09 Kwi 2010, 22:52

Lagi jak ja to kocham... taa. Ale czaicie ?! Play - niecały jeden 1mb/s praktyczna prędkość w porywach do 80-100 kb/s normalnie to po 20-30 kb/s a jak odpalam BF prędkość skacze do 150-200kb/s :D ( modem wyciągnie 7,2mb/s ). W takim momencie wiem za co płace te 45zł miesięcznie. Powiem szczerze, mieszkam na zadu**u. Tu nie ma internetu po liniach - tzn. od połowy ulicy nie ma - więc zostaje tylko radiowy, i dziękuje moim dziadką którzy trudzili się aby wybudować ten dom, wybudowali go w tym miejscu gdzie jest a nie 10 metrów dalej gdzie nie ma zasięgu :)

Więc przy BF'ie lagi mi nie straszne :) No chyba, że jest sobota to jak wieczorem przysiąnde sobie to nawet google nie działają ;P

EDIT: Ooo tak te teksty na singlu ją zabójcze :D Raz pamiętam rozmawiali o tym, czy wierzy w Boga - w miasteczku jakimś - też ciekawie było tego posłuchać. A czas na tę rozmowę po prostu był idealny xD Czasem siedzie 15 minut i strzelam z giwer, słuchając roznoszącego sie echo... cudowne.
Awatar użytkownika
Delat
Stalker

Posty: 96
Dołączenie: 28 Mar 2009, 22:43
Ostatnio był: 14 Paź 2014, 10:55
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: Battlefield Bad Company 2

Postprzez szametu w 09 Kwi 2010, 22:57

dobrze ze napisales choc zdanie o grze, bo juz myslalem, ze bedziesz neta od dostawcy zachwalal :facepalm:
nie posiadasz wlasnego zdania, ktore moglo by mnie zainteresowac
Awatar użytkownika
szametu
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 11 Mar 2010, 13:02
Ostatnio był: 13 Kwi 2010, 22:50
Miejscowość: z reklamy Plusa :P
Kozaki: 0

Re: Battlefield Bad Company 2

Postprzez Delat w 10 Kwi 2010, 22:55

Nie widze tu zachwalania niczego, to jedynie moje zdziwienie, że akurat w momencie podczas gry są takie osiągi ;) Ale to, że napisałem zdanie o grze, to się zgodzę. Polecam i Tobie abyś napisał coś o niej od siebie ;)
Awatar użytkownika
Delat
Stalker

Posty: 96
Dołączenie: 28 Mar 2009, 22:43
Ostatnio był: 14 Paź 2014, 10:55
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Battlefield

Postprzez SVDstriker w 16 Sty 2011, 20:42

Jest temat o serii Call of Duty , a nie ma o legendarnym Battlefield'zie(Wiem - są osobne tematy) Ja się wypowiem na temat Battlefielda. Nie grałem we wszystkie części. Grałem tylko w jedynkę , dwójkę i BC 2. Jedynka po mojemu jest taka sobie. Grać grało się fajnie lecz moim zdaniem klasyka to Battlefield 2. Jest to ogółem gra , przed którą najwięcej czasu z wszystkich gier spędziłem. BC 2 też jest fajny. Fabuła Singla i cała akcja w multi. Wszystko fajne i realistyczne. Lecz Battlefield 2 jest dla mnie najlepszym. Czekam na wasze zdania.
Image
Awatar użytkownika
SVDstriker
Tropiciel

Posty: 255
Dołączenie: 15 Lis 2010, 11:37
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 52

Re: Seria Battlefield

Postprzez PMG w 16 Sty 2011, 20:55

Ja też bardzo lubię Battlefield 2, chociaż do najbardziej realistycznych gier nie należy. Bez sensu jest to, że można zniszczyć pojazd jadąc po wybojach :facepalm: . Jest poza tym bardzo chaotyczny i dziwnie wyglądają w tej grze wybuchy.

Battlefield Bad Company 2 jest najlepszy moim zdaniem. Jest chyba jedynym Battlefieldem, który ma fabułę :wink: . Bardzo przepadam za nawalankami i wszystkimi grami wojennymi, a Battlefield BC 2 właśnie taki jest.

Battlefield 1942 jest już troszeczkę lepszy od Battlefield 2. Jest w nim trochę więcej pojazdów i ogólnie cała gra jest jakoś bardziej rozbudowana. Dodatkowo przypadł mi do gustu dodatek "Secret Weapons off IIWW", w którym pojawiło się dużo różnych, ciekawych rzeczy.

Troszkę zawiodłem się na Battlefield Vietnam. Nie umiem powiedzieć, dlaczego. Widać w nim...taką prostotę.

W pozostałe części nie grałem, więc się nie wypowiem.

Za ten post PMG otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Bambosz107.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 15:05
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Seria Battlefield

Postprzez Qba w 17 Sty 2011, 11:08

Ja swoją przygodę z Battlefield zacząłem z kilkoma znajomymi grając w BF2. Gra bardzo mi się spodobała i dostarczała wiele śmiechu, więc rozważyłem kupno Bad Company 2. Po zakupie i po kilku rozgrywkach byłem pewny, że nie będę żałował. Gra się po prostu świetnie. Destrukcja 2.0 to jest cudo, jednak najlepiej gra się w większej grupie kumpli, gdzie każdy za coś odpowiada ( wybrane klasy).

Zazwyczaj nie kupuję żadnych dodatków, jednak odważyłem się na zakup Vietnamu i szczerze mówiąc nie zawiodłem się. Za jedyne 50 zł nowa broń, nowe mapy, inne czasy i inna stylistyka. Sami zobaczcie:


Za ten post Qba otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK, PrzemoC.
Awatar użytkownika
Qba
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 24 Lip 2010, 18:02
Ostatnio był: 12 Gru 2012, 23:32
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 9

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości