Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Podznaczony w 28 Gru 2010, 19:33

Powinność dlatego że bardzo ich lubie szczerze nie wiem czemu po prostu ich lubie i tyle do Wolności w ogóle nie mogę się przekonać a do tego że Wolność chce żeby Zona była wolna to już totalnie :facepalm: Nie wiem czy komuś by się podobała otwarta Zona (Bez Wojska i Powinności) i jakby mutanty latały sobie po mieście to byłoby fajnie co nie ? Idziesz do sklepu sobie normalnie i nagle wyskakuje pijawa na ciebie i co wtedy ? A co tam wczytam save'a co nie ? :wink: Moim zdaniem dobrze jest że Wojsko i Powinność są i że Zona jest odcięta od naszego świata bo chyba byśmy nosili więcej "ekwipunku wojennego" niż zakupów z supermarketów. Szczerze to tylko lubie Stalkerów i Powinność w Stalkerach fajna jest ich niezależność i to że sobie pomagają. Powinność trzyma wszystko w ryzach razem z wojskiem ale mogliby odpuścić co do tego że nie można korzystać z dobrodziejstw zony czyli bardziej się otworzyć na stalkerów i pozwolić im zdobywać arty i zarabiać na życie w zonie.
Podznaczony
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 24 Lut 2010, 18:05
Ostatnio był: 09 Kwi 2024, 21:43
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez W1lczu w 28 Gru 2010, 22:50

Stalkerzy ponieważ są rozsiani po całej zonie,i dlatego że tępią wszystkich bandytów którzy są upierdliwi czasami.
W1lczu
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 27 Gru 2010, 21:19
Ostatnio był: 29 Lip 2014, 19:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Ozysko w 07 Sty 2011, 19:40

Na samym początku dołączyłem do Czystego Nieba. Następnie dołączyłem do Stalkerów w Kordonie dają dobrą nagrodę za zajęcie składu (jak dla mnie ;D). potem oczywiście Wolność są wyluzowani, mają ciekawe misje oraz nagrody ogólnie jak dla mnie są zaje*iści.


PS: Nigdy nie przyłączył bym się do Powinności...kojarzą mi się z nazistami i nie lubię ich a szczegolnie tego Handlarza (nie pamiętam imienia) chętnie go zabiłem :E
Awatar użytkownika
Ozysko
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 06 Sty 2011, 22:20
Ostatnio był: 11 Lip 2011, 19:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez KaenyPL w 07 Sty 2011, 23:31

Wolność!

Czemu?Proste :D Sprzeczki Wujka Jara i handlarza przyprawiały mnie o łzy śmiechu :D Gańdzia mówił że podzieli sie za darmo najlepszym ziołem :D Czechow mówi że zawsze jestem mile widziany u nich w bazie.I za klimat jak tam panuje :D Za to wybrałem Wolność!
Awatar użytkownika
KaenyPL
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 15 Gru 2010, 17:26
Ostatnio był: 25 Cze 2011, 02:22
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez MacTavish w 08 Sty 2011, 00:02

Powinność.
Dlaczego?
Przeważnie byli wojskowi, do twarzy im w czarnych pancerzach, są na maksa zdyscyplinowani, profesjonalni i probują oczyścić Zonę z przeróżnych zmutowanych scierw i tym podobne.
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
MacTavish
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 07 Lis 2010, 18:22
Ostatnio był: 24 Lis 2016, 02:25
Miejscowość: Катовице/Katowice
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 7

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez fastfood w 10 Sty 2011, 14:03

Ja wybralem Powinnosc i we wszystkich innych czesciach tez bylem z nimi wiem ze to glupi powod ale gdy pierwszy raz gralem w SoC to Zona byla dla mnie straszna :E(mialem wtedy z 10 lat) a czytajac zauwazylem ze powinnosc z nia walczy wiec wspieram ich do dzis.



PS. maja tez fajne pancerze :wink:
PS2. sory za te edycje ale spacja mi sie zacina :-/
fastfood
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 13 Gru 2010, 20:47
Ostatnio był: 15 Sty 2011, 20:08
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez BeeS w 10 Sty 2011, 22:51

ja wybrałem powinność dlatego ze maja lepsze uzbrojenie od wolnosci i w powinnosci panuje jakas dyscyplina nie to co w wolnosci ale wolnosc ma dostep do ziela wiec tez jest spoko :D


PS.Powinność RLZ :E
Awatar użytkownika
BeeS
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 08 Sty 2011, 14:43
Ostatnio był: 30 Gru 2011, 21:58
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Bobro w 17 Sty 2011, 17:50

Najpierw przyłączyłem się do samotników, jednak potem zmieniłem na Wolność, za tą luźną atmosferę :wódka: , genialne teksty :) , ich pozytywne nastawienie do mnie :D no i bardziej lubię zielony kolor na mundurach :E plus niektóre fajne bronie NATO.
Ostatnio edytowany przez Bobro, 10 Lut 2011, 00:28, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Bobro
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 26 Maj 2010, 13:28
Ostatnio był: 28 Lip 2014, 15:49
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 3

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez GenerałPawel w 17 Sty 2011, 19:35

Ja wybrałem powiność bo mają charyzmat i są charyzmatyczni.Pozatym niepodoba mi sie pomysł wolność na to aby zona była wolna kiedy to usłyszałem to pomyślałem /co to ***** ma być?
Oni pewnie to sobie wyobrażaja tak że siedzą w czerwonym lesie karmiąc niby psy i zmutowane psy,pijąc kozaka z zombi i oprowadzając turystów po legowisku pijawek.
Jestem dyslektykiem!I błagam daj kozaka !I kozak na zgode
Awatar użytkownika
GenerałPawel
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 20 Kwi 2010, 14:45
Ostatnio był: 20 Sty 2011, 23:03
Miejscowość: warszawa stalker:instytut badawczy agroprom
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: -18

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez michael93 w 17 Sty 2011, 22:58

Ja zdecydowanie powinność mają dość fajny kolor i robie na złość koledze :E .
michael93
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 17 Sty 2011, 22:38
Ostatnio był: 24 Sty 2011, 17:28
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez FaQuake w 01 Lut 2011, 18:55

Jak grałem pierwszy raz, to nie miałem pojęcia o czymś takim jak dołączenie do frakcji, przy okazji zobaczyłem tylko, że można dołączyć do powinności i słowo stało się ciałem.

No potem, już z doświadczeniem grałem tylko przy boku wolności :wódka: gdzie podobały mi się i ich "wdzianka" i "pukawki", gdyż wolę bronie snajperskie/automatyczno-snajperskie (po przemiankach), a także moje poglądy gdyż mamy wybór:
Bandyci/Regenaci - Kryminaliści, złodzieje, opryszki, są w zonie po to, aby zarobić, czy ukryć się przed prawem. (słyszałem, że po dołączeniu do tej frakcji, dzieje się coś z fabułą, iż można nawet nie kontynuować gry, plotki hihi) Musze przyznać, że NPC będący w tej frakcji oddają bardzo fajny klimat.
Samotnicy (Wolni Stalkerzy) - Tutaj miałem wątpliwości. Wszyscy stalkerzy, dążący do tego, aby znaleźć jakiś artefakt, bądź lubiący towarzystwo, najbardziej normalni ludzie, ciekawi zony, lecz tylko w praktyce.
Powinność - militarne to jest wojsko. Większości funkcjonariusze, są ze służb porządkowych (Policja itd.) surowi dla Zony, uważający ją za zagrożenie dla ludzkości, chcący ją zniszczyć.
Wolność :wódka: - Wyluzowani stalkerzy, chcący żyć z matką zoną w pokoju, chcący dowiedzieć się czegoś więcej o niej samej w teoretyce, jak i w praktyce. THIS IS IT.

"Ku chwale wolności, niszczącej powinność"
Awatar użytkownika
FaQuake
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 16 Maj 2010, 11:00
Ostatnio był: 04 Sty 2017, 22:57
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Rozwalacz3000 w 05 Lut 2011, 23:10

JA od zawsze jestem z pow bo ,po rozwaleniu wolnosci dają PKM a egzo mam od stalkerów.
,,CHWAŁA POWINNOŚCI''
Rozwalacz3000
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 03 Wrz 2010, 07:51
Ostatnio był: 05 Lis 2011, 21:47
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 3 gości