Gdzie mogę kupić w internecie filtropochłaniacz fp5

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Gdzie mogę kupić w internecie filtropochłaniacz fp5

Postprzez Wave w 09 Gru 2010, 12:07

Z pochłaniaczami do nich to dupsko całkowite, za przeproszeniem. Ich gwinty są stworzone według Układu Warszawskiego. Zainwestuj sobie np. w coś z gwintem Rd 40 x 1/7, filtropochłaniaczy od groma jest. Mówisz, co ile wymieniać??? A, to jest bardzo różnie. Musisz czytać specyfikacje pochłaniacza, tam będzie podany czas przebicia złoża. Pamiętaj!!!! Może być notka, że po wejściu w teren skażony np. chlorem, to już do końca działania pochłaniacza można tylko w chlorze pracować. Gazy bojowe i skażenie, ciekawe zastosowanie. W necie możesz znaleźć sporo "puszek" do tego właśnie gwintu. Wydaje mi się, że Danka S i MP5 mają te same gwinty, bo filtropochłaniacze FP5 wchodzą. Mówię Ci, pogrzeb w necie i poszukaj filtropochłaniaczy do tego gwintu, bo trochę znajdziesz. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego, to będziemy szukać dalej.

P.S Ty serio masz zamiar używać maski w takich terenach?
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Reklamy Google

Re: Gdzie mogę kupić w internecie filtropochłaniacz fp5

Postprzez kuba516 w 09 Gru 2010, 13:48

Dzięki, to tak na wszelki wypadek xD Nie wiadomo co się zdarzy, kilka miesięcy temu w pobliżu mojej miejscowości wykoleił się pociąg przewożący chlor :)

kuba516
Wygnany z Zony

Posty: 4
Dołączenie: 08 Gru 2010, 01:19
Ostatnio był: 02 Sty 2011, 20:57
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Gdzie mogę kupić w internecie filtropochłaniacz fp5

Postprzez Wave w 09 Gru 2010, 14:08

Rozumiem, zaopatrz się również w jakiś kombinezon przeciwchemiczny, jednak w tej branży już się nie znam. Mam polskiego OP-1, ale trochę się pochodzi i człek bardzo spocony jest.

P.S A postawisz :wódka: ? :P Podziękował.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości