Muzyka - czytaj pierwszy post!

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Gnuśny Wasyl w 19 Lis 2010, 21:29

To ja dokoptuję to:
Heh... Nawet bóg jest mniejszy od Nerona. Jak dla mnie same takie kapele powinny teraz grać. A nie syfy od miłego-ciężkiego brzmienia ala Behemoth - oni są dobrzy, ale z nurtem metal to już nie mają za bardzo cokolwiek wspólnego... "Wszędzie zamęt, chaos, burdel, brud i syf!!!" Metal!!!!!!! Open Fire - co tu dużo mówić: przecież to słychać - metal a nie TYLKO granie. Winnaaa! Dziiiweekkkk! Igrzyyskkkk!!!!!
A jak mój poprzedni post? Może być?
Nasz Volver nie dorównuje takim Radiohead albo innym Coldplay'om - no bo jest ta nasza polska muza rozrywkowa syfem na maksa. Co tu dożo gadać - za sto lat tego nie osiągniemy, a to za sprawą fanów przecież - głupich, młodych dekli wieśniaków: typówa Polska! Polska to syf. Ale metal ( gdyby Open Fire grał do dziś i w takiej formie jak w tym utworze to byliby bogami )? Weźmy takie ballady - która może się równać z balladami KAT'a?! No która? Jest taki utwór? K.wa, bo ja twierdzę, że żadna. A jak ja twierdzę, że nie, to nie i ch.j!!! Prawo moje prawem boskim jest! Szatan!!!!!!!!!! Rotten.com. I tyle.
No, która, ku.wa?! "W srebrnej poświacie szła... Dziewczęcy Duch Bogini Ziemi" Każdy z nas marzy o takiej lasce. "Choć raz Twego światła, Twego ciała pragnę dotknąć!"
I który utwór powinien królować w MTV? Ten czy te syfy Metallica'i?
:wódka:
Okręt mój płynie dalej - dla wszystkich pijaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany przez Gnuśny Wasyl, 19 Lis 2010, 22:39, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Gnuśny Wasyl
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 21 Cze 2010, 23:18
Ostatnio był: 04 Maj 2015, 22:58
Miejscowość: Prypeć, ul. Radosna 6/66
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 30

Reklamy Google

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Tormentor w 19 Lis 2010, 21:33

Ja tam jeszce się nie zagłebiałem w polską twórczość. Znam tylko debiut Wilczego Pajaka , który uważam za bardzo udany.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 01 Wrz 2024, 11:43
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Gnuśny Wasyl w 19 Lis 2010, 22:05

Aha..
Okej..
A ja na to...
Najlepsza ballada rock/metalowa na świecie... I tyle. Turbo - Dorosłe Dzieci. Jeden z najlepszych kawałków jakie kiedykolwiek powstały. W rocku, metalu, popie, klasycznej... kiedykolwiek, gdziekolwiek, jakiejkolwiek... Dorosłe Dzieci.
:wódka:
I jeszcze jedno - Metallica to syf podług Megadeth. Tylko pierwsze 3... 4 płyty się liczą - rządzą to fakt, są de bestest, ale... Megadeth na każdej płycie rządzi. BJ spier.alaj! Słuchasz tylko tego co Ci podadzą a nie obsłuchujesz innych rzeczy. Metallica - równie dobrze mogę powiedzieć, że Slayer po Seasons.. mi się podoba - nie, nie podoba się, bo jest gó.no warty podług starych nagrań ( South... ). Czaisz, ziomuś? Jak Metallica zacznie nagrywać płyty ala Kll'em All albo Ride... to luzik. Nawet te po Czarnej były dobre, ale te dwie ostatnie? Żenada!!!
Jak na razie Megadeth ich przebija o 1000%, bo gra to co lubi, utrzymuje swego ducha i robi to perfekcyjnie! Nie kasa, tylko metal. Więc mi nie gadaj głupot, Panie Kolego.
Że niby taka podobna klimatem do Master... albo innych ...And...? Ch.a!!! To tylko ściągnięcie paru riffów i tyle. Mustaine zawsze robił cuś nowego, bo znajomość z Metallicą go nauczyła, żeby robić to co się mu podoba, a i tak zawsze Metallica będzie na wierzchu. Dlatego on gra a oni kopiują swe cudowne płyty. Dlatego Metallica to syf, bo takie rzeczy jak Ride... to są przecudowne płyty a oni dla kasy zabijają je i ich klimat. Syf!!! Wynocha!
Już nie mówiąc o tej ich balladzie z Viva i MTV... że niby tak fajna i w ogóle. No, ku.wa, gdzie niby?! Do chociażby głupawego One się może schować! Nie mówiąc o innych, wcześniejszych. I że niby Metallica nie siepie kasy na swej nazwie? Niech spier.ala! Taka firma jak oni powinna, ba! ma obowiązek być czymś ponad czasowym, nie tylko gó.nem kopiującym swe dawne dokonania. Chociażby przez wzgląd na Burton'a - on włożył w to całe swe życie. Ot, i cała prawda. Więc mi nie pier.ol, koleś! Jak im się nie chce grać to niech nie grają a nie gno.om pokroju Ciebie motają w głowie jacy to są fajni i że niby och, ach, ech, bo starzy metale tym już rzyg.ją. Ja też. Szkoda, wielka szkoda, że TAAAAKI zespół okazał się tak pazerną ku.wą.
Awatar użytkownika
Gnuśny Wasyl
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 21 Cze 2010, 23:18
Ostatnio był: 04 Maj 2015, 22:58
Miejscowość: Prypeć, ul. Radosna 6/66
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Tormentor w 20 Lis 2010, 12:10

Tematy o Metallice zawsze kontrowersyjne.
RTR > MoP > Kill'em All > AJFA ;)
z Megadeth to ja się dopiero zapoznaje , bo jakoś nigdy do tego zespołu mnie ciągnęło.
A co sądzisz o Heathen Victims of deception ? Bliźniacza płyta MoP'a rzecz biorąc , a jednak lepsza (wg mnie)
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 01 Wrz 2024, 11:43
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Gelal w 20 Lis 2010, 12:56



mało znane, a godne polecenia. Tylko 2 dema i jeden debeściak na koncie: http://www.metal-archives.com/band.php?id=11027
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez The Witcher w 20 Lis 2010, 13:20

Wasyl, no nie wiem czy najlepsza.
http://www.youtube.com/watch?v=CwxN9NkaJUA
Chociaż nie wiem, czy to ballada, bo później przyśpiesza. :P
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 10:39
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Tormentor w 20 Lis 2010, 13:25

Co do Ballad
Ta jest kozacka 8)
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 01 Wrz 2024, 11:43
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez dorian w 20 Lis 2010, 14:20



Fajne.
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Gnuśny Wasyl w 20 Lis 2010, 17:24

Heathen... Kojarzę, ale w tej chwili Ci nie napiszę, czy słyszałem. :wink: Dużo tego było w życiu. Tam samo jak z tym Mefisto. "Cuś mi to mówi...". Ale jak włączyłem wszystko się wydało. Słyszało się to to. Ale jak nie znajdę tego w taśmach ( ufff! ) to przesłucham z chęcią. Dzięks za podrzutkę.
Ech... IM - co tu dużo gadać. A Dorosłe... podobają mi się nie tylko ze względu na to, że jest po prostu niemiłosiernie smutny, ale też za text - taki niesztampowy jak to bywa w metalu. Ale wtedy grali troszku inną muzę to i nie dziw, że temat inny był. No i czasy inne. :-/
A co do metllico-podobnych to polecam Kin Xentrix'a. Wyszła w tym samym czasie co Czarnulka i jest naprawdę git. Ma taki dziwny i smutny klimat, że... Trza to przesłuchać. :( Samotnia na maksa.
Trochę staroci:
- Old Funeral
- Amputaion
- Abruptum
:wódka:
Awatar użytkownika
Gnuśny Wasyl
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 21 Cze 2010, 23:18
Ostatnio był: 04 Maj 2015, 22:58
Miejscowość: Prypeć, ul. Radosna 6/66
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Tormentor w 20 Lis 2010, 17:29

Xentrix mi wogole nie podszedł,dziwnie Angole grają. Wole Sabbat
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 01 Wrz 2024, 11:43
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Muzyka

Postprzez Gnuśny Wasyl w 20 Lis 2010, 18:42

Kurde.. A mi za to bardzo. :D Choć akurat tylko Kin - wcześniejsze były jakieś takie za zwyczajne i bez tego czegoś.
:wódka:
A noise/industrial jakiś ktuś słucha może?
Hate-Male
I bardziej "normalne", gitarowe granko... Sonic Violence. Strasznie ch.owa kopia! Szkoda, bo brzmionko jest w pytę.
:wódka:
Awatar użytkownika
Gnuśny Wasyl
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 21 Cze 2010, 23:18
Ostatnio był: 04 Maj 2015, 22:58
Miejscowość: Prypeć, ul. Radosna 6/66
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Bambosz107 w 20 Lis 2010, 23:57

Powrót Króla Popu, czyli muzyczka relaksująca:

Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości