Gry MMO

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Gry MMO

Postprzez SaS TrooP w 13 Lis 2010, 22:43

Ja jestem dziwny i gra Bethesdy podobała mi się tak samo jak te od Interplay. Przyznam, że nie interesowałem się tym tematem. Będzie taki sam silnik/grafika, walka będzie na tury?
SaS TrooP
Ekspert

Posty: 862
Dołączenie: 22 Gru 2007, 21:43
Ostatnio był: 07 Cze 2019, 01:47
Miejscowość: Wodzisław, Silesia
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 14

Reklamy Google

Re: Gry MMO

Postprzez Eddy w 13 Lis 2010, 23:50

metin2 hehe

Uwagi moderatora:

Hehe! Ostrzeżenie. Regulamin pkt 5. - xKoweKx

Za ten post Eddy otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Gość.
Awatar użytkownika
Eddy
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 08 Lis 2010, 22:22
Ostatnio był: 25 Kwi 2014, 21:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -7

Re: Gry MMO

Postprzez KoweK w 14 Lis 2010, 00:05

SaS TrooP,

Kod: Zaznacz wszystko
Project V13 to produkcja MMO rozgrywająca się w uniwersum znanym z serii Fallout. Za grę odpowiada firma Interplay, która na przestrzeni wielu lat swojej działalności stworzyła lub wydała sporo klasycznych tytułów (Descent, Another World, Die by the Sword czy MDK).

Gra przenosi nas do świata przyszłości, który uległ destrukcji w globalnej wojnie nuklearnej. Populacja ludzkości skurczyła się do zastraszających rozmiarów, a większość miast zostało zrujnowanych. Mimo tego ocaleni powoli podnoszą się po katastrofie, tworząc nową, o wiele bardziej niebezpieczną i brutalną rzeczywistość. Wśród mutantów i ludzi pojawiają się również mieszkańcy schronów, które izolowały ich od świata przez wiele lat.

Tytuł jest dość klasyczną produkcją MMO, w której gracze prowadzą i rozwijają swoje postacie. Terenem gry jest zdewastowany świat składający się w dużej mierze z pustkowi, małych miasteczek czy pozostałości dawnej potęgi ludzi. Oczywiście uniwersum Fallouta wypełnione jest najróżniejszymi potworami, technologią, zmutowanymi istotami oraz frakcjami walczącymi o zupełnie inne wartości (jak np. Brotherhood of Steel czy Enclave).

źródło: gry-online.pl

A tutaj masz 3 screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=171071

Z tego, co widać, to będzie gra na innym silniku niż F3/NV. Może użyją tego, na którym miał być ten "prawdziwy" Fallout 3...?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Gry MMO

Postprzez SaS TrooP w 14 Lis 2010, 02:20

No raczej nie na tym od Bethesdy :P
Pytam, bo na dzisiejsze czasy nie chciałbym widzieć Fallouta MMO jednak z taką grafiką i perspektywą.
SaS TrooP
Ekspert

Posty: 862
Dołączenie: 22 Gru 2007, 21:43
Ostatnio był: 07 Cze 2019, 01:47
Miejscowość: Wodzisław, Silesia
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 14

Re: Gry MMO

Postprzez Wave w 14 Lis 2010, 09:26

To pograj może w FOnline 2238. Rosyjski projekt, stworzyli MOD do Fallouta 2 dodający multiplayer. Wystarczy mieć dwa pliki z F2 i już grasz ;) Jednak za dużo tam rosyjskiej mafii, dla byle jakiego łupu mogą Cię zabić, a sprzęt tracisz, chyba że schowasz, PvP na 100% :D
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Gry MMO

Postprzez SaS TrooP w 14 Lis 2010, 14:58

Rosyjskim projektom ja podziękuję :P
Jest dość niewiele takich, w które Europejczyk może pograć, a nie tylko rusek. Jak rozumiem translacji brak?
Jeśli chodzi o FO - chciałbym tę grę widzieć w podobnej formie do F3, ale jednak nieco mniej strzelania. Byle nie skupiać się na punktach akcji i móc przejąć kontrolę nad walką bezpośrednio (unikniesz dzięki temu jakichś tanków z armorem nie do zniszczenia i walki opartej jedynie na statystykach). Widziałyby mi się questy dodawane w (najlepiej darmowych) DLC, by nie generować ich losowo. Nie wiem jedynie jak uniknąć akcji w stylu: jest sobie miejsce na quest i siedzi tam 50 graczy bijących mobki, które ciągle się respawnują. Smutne doświadczenie z L2. Nie grywam w MMO, więc niech oświecą mnie ci bardziej doświadczeni :P
SaS TrooP
Ekspert

Posty: 862
Dołączenie: 22 Gru 2007, 21:43
Ostatnio był: 07 Cze 2019, 01:47
Miejscowość: Wodzisław, Silesia
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 14

Re: Gry MMO

Postprzez Wave w 14 Lis 2010, 15:17

Jak masz polską wersję gry, to angielski i polski będzie. Np. przyciski niektóre będą po polsku itd.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Gry MMO

Postprzez Soap w 14 Lis 2010, 16:09

Najlepszy to chyba Air Rivivals ale tam fajnie sie gra polecam bardzo.Walka powietrzna i dużo akcji to taki Metin 2 w Powietrzu
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Awatar użytkownika
Soap
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 31 Paź 2010, 15:18
Ostatnio był: 27 Kwi 2014, 18:34
Miejscowość: Siemianowice k.Katowic
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Gry MMO

Postprzez jarostalker w 15 Lis 2010, 17:02

Kiedyś grałem ciągle w metina, ale się opamiętałem strasznie dużo czasu straciłem na niego, teraz grywam czasami w MTA lub SAMP czyli multiplayer GTA San Andreas.
Awatar użytkownika
jarostalker
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:37
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 15:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: Gry MMO

Postprzez Stalker Mikołaj w 19 Lis 2010, 23:51

Otóż ja mogę wysunąć kilka propozycji jeśli chodzi o gry MMO :
1. League of Legends - gra typu MOBA(Massively battle arena) więcej o niej w oddzielnym temacie który założyłem. (darmowa)
2.Last Chaos - Bardzo dobra gra typu MMORPG ;) (darmowa)
3.Rappelz - Jak ktoś lubi bardzo baśniowe klimaty to proszę bardzo. (darmowa)
4.Shaiya MMORPG - gra podobna do Last Chaos tylko że z widocznymi zmianami w silniku graficznym, innymi klasami postaci, i brakiem PU(Punkty Umiejętności) które występuje w LC.(darmowa)
5. Runes of Magic - Raz zainstalowałem i odrazu wyrzuciłem, gra mi nie przypadała do gustu dwa dni ściągania samych patchy poszły się walić ;/(co do tej gry nie jestem pewien ale chyba darmowa)
6. World of Warcraft - nie muszę chyba tutaj dużo pisać.(abonament)
Jak dotąd nie spotkałem się z grami MMO w klimatach post apokaliptycznych ale jak na jakąś natrafię to opiszę ją dokładniej.
7. Dark Prophecy - gra jest narazie w fazie beta-testów ale zapowiada się bardzo ciekawie oczywiście gra nie jest dla tych co latanie w kosmosie przyprawia o odruch wymiotny.(nie wiadomo nic jak dotąd o płatnościach ale prawdopodobnie darmowa)
Awatar użytkownika
Stalker Mikołaj
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 23 Lip 2010, 17:47
Ostatnio był: 10 Lut 2011, 00:35
Miejscowość: Solec Kujawski - obszar podobny do Bagien.
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Gry MMO

Postprzez Tormentor w 20 Lis 2010, 12:27

Ja grałem tylko w Runescape :D Zakończyłem na 85 levelu i dalej już mi się nie chciało, bo szkoła , boć coś tam.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 01 Wrz 2024, 11:43
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Gry MMO

Postprzez Jellow w 24 Lis 2010, 23:51

fallout online będzie uzywal cell shading z tego co widac. Wydaje sie logiczne, gra przeciez sieciowa. więcej info jest na stronie interplaya, ale pamiętajcie, że Bethesta próbuje zablokować projekt prawami autorskimi. To zabieg którym kieruje już tylko czyste chamstwo i prostactwo, bo Interplay ma licencję na grę MMO, Bethesta na Single. Sprawa jest dość zawiła, śledzę ją na blogach i forum interplaya. Ogólnie jest tak- Gra wyjdzie, Bethesta ciągle prowokuje ale niewiele może.

Nie ma absolutnie żadnych dokładnych danych o grze. Nie ma się też co dziwić, bo przecież jest we wczesnej fazie produkcji. tutaj kilka artworków - http://artofserg.com/art.html
www.gamerblog.pl - jedyny w sieci videopodcast o grach
Awatar użytkownika
Jellow
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 22 Mar 2009, 13:21
Ostatnio był: 20 Kwi 2011, 00:20
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości