Muzyka - czytaj pierwszy post!

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Gnuśny Wasyl w 30 Paź 2010, 16:51

xKoweKx napisał(a):Chyba pomyliłeś mnie z kimś innym.

Nosz, kuwa, nie wiem - widziałem Twój lyriks na Tjubie, widziałem foty - Ty nie jesteś anarchol? No, no... A ja nie jestem black-nazi...
xKoweKx napisał(a):Nie próbuj być śmieszny - nie wychodzi.

Kurde... Mnie tam to akurat ruszyło. :D
xKoweKx napisał(a):... to nie ja.

Jak Ty tego nie zmieniłeś, to kto? Babci Malinowska? Chyba obczajasz, kto jest taki chętny na głupawki?
Wiem, wiem... moja wina! Najpierw jak się cuś robi trza się zapoznać z instrukcją obsługi ( zresztą pracowałem jako technik sztucznych nerek, więc wiem, co to jest "jak napisano, to tak mam być!" ): nie zrobiłem tego, bo tak jakoś mnie wena poniosła - jak zwykle zresztą. Ale... LUDZIE! Za black metal kolesie ginęli jak muchy - i nie tylko w Norge: w Polsce również się działo, a w małych miasteczkach nawet baaardzo - to informacja dla tych, co to by chcieli wiedzieć najwięcej.
Więc troszku szacunku dla tej świętości, ku.wa!!! To nie "sranie" tylko życie na maksa! Albo nauczcie się troszku historii metalu, albo WON!!! Ludzie życie oddawali za "prawdziwość" kawałka gów.ianego nagrania, a wy tu "sranie" walicie?! Głupota, wiem, ale tak było i się tego nie zmieni. Szacun dla nich!
Ale Napalm był dla Ciebie i skończmy te głupawe gadki, okej? Zgadzamy się w wielu kwestiach baaardzo mi ważnych ( jak temat homo ) i mi to wystarczy.
A kapela? Może być. Ale ja bym dał do 1:00 total blasty ze schizami gitarowymi i krótkimi zwolnieniami ala DarkThrone z wcześniejszych płyt - brzmienie aż się prosi o cuś takiego. Potem od 1:52 bym dodał tak ze 30 sek. totalnego chaosu na blastach + końcówka - i może być. A dlaczego tak? Bo brzmienie nie jest aż tak pojechane na wolne tempo. Za mało doła. Ale na szybkie to jest dobre. I wokal... Dobry by był na szybkie. Bez ograniczeń...
Zresztą... może być.
Heh... Nie anarchol, mówisz... A ta kapela to pewnie skinhead jest? Albo Emo jakiś?
:wódka:
A dla tych co to uważają, że jak se koleś strzelił w łeb z dwururki "w imię zasad" to "sranie", i nigdy nie poznali fazy "jaki masz zeszyt od religii?" ( jak w kratkę to miałeś pociętą gębę brzytwą w kratkę, jak w linie, to w linie ), to...

... i...

:wódka:
Sorki za wpienienie. Ale kiedyś się działo. Dużo! I takie texty mnie lekko nerwują.
Awatar użytkownika
Gnuśny Wasyl
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 21 Cze 2010, 23:18
Ostatnio był: 04 Maj 2015, 22:58
Miejscowość: Prypeć, ul. Radosna 6/66
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 30

Reklamy Google

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez KoweK w 30 Paź 2010, 18:17

Gnuśny Wasyl napisał(a):Nosz, kuwa, nie wiem - widziałem Twój lyriks na Tjubie, widziałem foty - Ty nie jesteś anarchol? No, no... A ja nie jestem black-nazi...

Miło słyszeć jak po muzyce i wyglądzie segregujesz ludzi do różnych shitowych "subkultur". Płytkie to troszkę. Nie wyznaję żadnych poglądów anarcho, więc o co kaman? To, że lubię słuchać Crassu albo Conflicta to już moja sprawa. :)

Gnuśny Wasyl napisał(a):Jak Ty tego nie zmieniłeś, to kto?

Soviet i to w jego stronę kieruj jakieś uwagi, dobry człowieku.

Gnuśny Wasyl napisał(a):Heh... Nie anarchol, mówisz... A ta kapela to pewnie skinhead jest? Albo Emo jakiś?

Która kapela? Już nie ogarniam... :|

A żeby nie było offtopa to dam, wg G. Wasyla, kolejną "anarcholową" kapelę. :D :D :D

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Gnuśny Wasyl w 30 Paź 2010, 19:26

xKoweKx napisał(a): Płytkie to troszkę.

Taaa? No to widać, żeśmy troszkę w innych czasach wychowani. Dziś byle kolo się "umodeluje" i ma w d.pie to, co to oznaczało daaawno temu i ile potu i krwi włożyli w to piewcy danej idei. Szkoda... Ale to nie mój problem w sumie. Cieszyć się tylko należy, żeś nie spotkał na swej drodze kolesia takiego jak Miller, który by swe niemałe ( porównywalne z Dorianem ) fizyczne "argumenty" wykorzystał do przetłumaczenia Tobie, że ma w d.pie, czyś Ty jest taki, czy owaki, grunt, że istniejesz w danej chwili i wyglądasz jak wyglądasz - ostatni koleś co to twierdził ( a raczej wrzeszczał ), że jest obojętny "na wszystko, a na pewno przeciw łysym nic nie ma!!!!!!" skończył z fryzurą "na Fantę" - jak pamiętasz reklamy, to będziesz wiedział, jak wyglądał po "rwaniu kłaków gołymi rękoma" przez Millerka.
xKoweKx napisał(a):Która kapela?

Twoja. Jaki jest cel w tworzeniu muzy, jeśli nie mamy nic w niej do przesłania? To tak jakby teraz taki grind nagrała Lady Gaga. Syf!
xKoweKx napisał(a):A żeby nie było offtopa to dam, wg G. Wasyla, kolejną "anarcholową" kapelę.

Tego nie znam i walę to. Co to ma być? Jaka to melodia? Patrz wyżej.
Jeśli "ci" to jakiś grind-syf ala Madonna w nowym wcieleniu to chyba nadaje się dla Ciebie - w końcu syfy bez przekazu to chyba Twoja działka. Bo jeśli jednak czujesz muzę i się z nią utożsamiasz w jakiś sposób to jużeś włączony w dany ruch - bez względu, czy Ci się to podoba i co se o tym myślisz.
A dla Ciebie...

... i...

Jak chcesz być taki cwaniak co do muzy i "podobnych brzmień", bo słuchasz tego więcej niż ja, choć po Twym zaangażowaniu widzę, że te Twoje kapeli to raczej jacyś podróbkarze i z ruchem chyba za dużo nie mają wspólnego: ot, grają, bo grają i kasę z tego mają - chyba, że jest inaczej, to mnie oświeć, to mi powiedz czym się różnią te dwie kapelki? Poza tym, że Horde jest totalnie ch.jowy i taki będzie po wsze czasy - jak i inni jego naśladowcy, w tym polskie syfidła.
:wódka:
Awatar użytkownika
Gnuśny Wasyl
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 21 Cze 2010, 23:18
Ostatnio był: 04 Maj 2015, 22:58
Miejscowość: Prypeć, ul. Radosna 6/66
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Soviet w 30 Paź 2010, 19:49

Jest nowa płyta Kings of Leon. Nie jest to może rewolucyjne granie, ale trzymają poziom.

r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez KoweK w 30 Paź 2010, 20:12

Widzisz, Gnuśny, masz problem. Ja słucham, bo lubię i nie mam problemów emocjonalnych jak ty i nie doszukuję się wszędzie "komerchy" i jakieś sensu. Nadal twierdzę, że mylisz mnie z kimś innym. Odłóż alkohol, proszę.

Gnuśny Wasyl napisał(a):Twoja.

Jaka, ku*wa, moja? Swoją to ja miałem prawie 2 lata temu.

Gnuśny Wasyl napisał(a):Jak chcesz być taki cwaniak co do muzy i "podobnych brzmień", bo słuchasz tego więcej niż ja

Lol? Nie chcę i do szczęścia mi to niepotrzebne.

Gnuśny Wasyl napisał(a):to mnie oświeć, to mi powiedz czym się różnią te dwie kapelki?

Mam to gdzieś, czym one się różnią. Ale mogę powiedzieć, że nazwą. :D
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Argemen w 30 Paź 2010, 20:25

Flejm, so sw33t < 3

A żeby nie było offtopu:



Utwór świetny, przypomina mi to czasy, gdy zaczytywałem się w książkę (z 2 lata temu na wakacjach).
Ostatnio edytowany przez Argemen, 31 Paź 2010, 11:20, edytowano w sumie 1 raz
I had wan teh interwebs!
Awatar użytkownika
Argemen
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 01 Sty 2010, 16:40
Ostatnio był: 02 Gru 2018, 13:05
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez Gelal w 31 Paź 2010, 10:35

14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: Muzyka

Postprzez Gnuśny Wasyl w 31 Paź 2010, 11:09

xKoweKx napisał(a):Odłóż alkohol, proszę.

Nie no, co Ty?!!!! To co mi w życiu pozostanie, jak mi pić nie wolno, Ciebie zaczepiać nie wolno...
xKoweKx napisał(a):Jaka, *%&@#, moja? Swoją to ja miałem prawie 2 lata temu.

I co? Rozpadło się? No nie dziw jak bez emocji graliście...
A "twoja" w sensie z "Twego miasta".
xKoweKx napisał(a):...mi to niepotrzebne.

No i git. A mi jakiś tam "anarchol".
Ale, ale... Pax! Pax między chrześcijany!
Argemen napisał(a):Utwór świenty

Oj, świetny to mało.
A tu cuś innego... może się spodoba. Trochę mniej w tym polityki, religii i tych wszystkich innych pierdół, które w niektórych gatunkach muzy być muszą, i tyle. :wink: Ale też dobre.


:wódka:
Awatar użytkownika
Gnuśny Wasyl
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 21 Cze 2010, 23:18
Ostatnio był: 04 Maj 2015, 22:58
Miejscowość: Prypeć, ul. Radosna 6/66
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: Muzyka

Postprzez KoweK w 31 Paź 2010, 13:33

Gnuśny Wasyl napisał(a):I co? Rozpadło się? No nie dziw jak bez emocji graliście...

Nie. Ja odszedłem, bo nie czułem się dobrze w roli "śpiewaka". :E Teraz jest to, co zapodałem wcześniej i jest 100 razy lepiej. :wink:

Lubię też STAREGO KoRna, ale ten nowy kawałek jest świetny:

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez jalkavaki w 31 Paź 2010, 14:37

Cóż...
Nie przeczytałem całego tematu, co przez wzgląd na to ile on ma stron,mam nadzieję, wybaczycie mi. Przeglądając temat natrafiłem na kilka dobrych kawałków. Aby zadośćuczynić i być fair (któż wie, może też się spodoba) zarzucę parę moich propozycji:
Najlepszy western z najlepszym aktorem w jego życiowej roli.
http://www.youtube.com/watch?v=1hYV-JSjpyU
Ktoś pamięta program na "dwójce" co Animals się nazywał?
http://www.youtube.com/watch?v=05PwZDSEzfE
Średniowieczne teksty w dobrej oprawie mają moc:
http://www.youtube.com/watch?v=QEllLECo4OM
Ćpać czy nie ćpać?
http://www.youtube.com/watch?v=CjWHlKAsBNA
Poza tym polecam wszelaką muzykę klasyczną. A na rozluźnienie pierdzielnąć sobie Siekierą:
http://www.youtube.com/watch?v=E7ah8uuHQhU
Live in Jarocin - ktoś pamięta te czasy?
http://www.youtube.com/watch?v=9ziJGy-7 ... re=related
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.

Za ten post jalkavaki otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gnuśny Wasyl.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: Muzyka

Postprzez Gnuśny Wasyl w 31 Paź 2010, 17:06

jalkavaki napisał(a):Cóż...

Niezłe kawałki zapodałeś. Uch! Aż mi stare czasy się przypominają. Dobry miks Ci wyszedł. Ciężko, bardzo ciężko...
No to z mojej strony...

Też fajne.
To mówisz Kowek, że sobie u crustuchów pogrywasz... I co wy tam jeszcze ciekawego działacie. Macie cuś szybszego? Cuś lajk ded...
:





A tak bardziej serio, to może klasyk. Czyli przesłanie + tony alko i drugsów. HEIL!!!

Mnie to rusza... :mad:
:wódka:
Awatar użytkownika
Gnuśny Wasyl
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 21 Cze 2010, 23:18
Ostatnio był: 04 Maj 2015, 22:58
Miejscowość: Prypeć, ul. Radosna 6/66
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: Muzyka - czytaj pierwszy post!

Postprzez blazejro w 07 Lis 2010, 23:07

Ja tak dla odmiany zmienię repertuar z mocnego uderzenia, na takie pokrzepiające piosenki :) Bardzo lubię ich słuchać!



to jest hołd dla Tych co noszą blizny, dla Tych co przelali krew w imię Ojczyzny
Awatar użytkownika
blazejro
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 10 Maj 2010, 15:05
Ostatnio był: 10 Lut 2021, 00:04
Miejscowość: Ursynów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości