Ulubione frakcje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Włuczęga_221 w 05 Paź 2010, 16:41

Mi do gustu przypadła Powinność, ponieważ wiedzą co to dyscyplina i posiadaja prawie najlepsze uzbrojenie w Zonie.
Osobiście uważam że są w stanie podbić całą Strefe :)
Włuczęga_221
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 05 Paź 2010, 16:25
Ostatnio był: 28 Sie 2011, 21:55
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Junx w 06 Paź 2010, 08:54

Dla mnie nalepiej się grało jako jak byłem samotnikiem mam na myśli ze nie byłem członkiem żadnej frakcji. Dlaczego poniważ mogłem robić co mi się podobało wykonywałem jakie chce zadania i kiedy chce bez żadnych konsekfencji. Był zysk po każdym zadaniu i frakcji a bronie mozna było zdobyc bez kupowania ich. Fakt były spadki ich zaufania ale sie odrabiało robią u ich zadania po wykonaniu pierwszego :wink: .
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Pilot w 06 Paź 2010, 14:11

Powinność to jest bardzo dobra frakcja mimo to że jakiś gostek handlował sobie ich sprzętem i inny zabił paru żeby być dumny że wyszedł z bąbla. mają też dobrych ludzi np:zulus, generał woronin poza tym mają dobry sprzęt, dyscyplinę, krótką przysięgę,i podobni są do wojska

Za ten post Pilot otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative STALKER98.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Ghost w 08 Paź 2010, 16:30

Naturalnie Wolność góra. Uwielbiam tą frakcje chociażby za to że mają zaje*iste poczucie humoru i są otwarci choćby w SoC. powinność traktuje innych stalkerów chamsko nie patrząc jaki ma zamiar ani nic, jak bezmózgi potrafią otworzyć ogień za nic. Co prawda dyscyplina i bezpieczeństwo w bazie jest ważne ale to nie znaczy żeby się tak odnosić do stalkerów. A w wolności to co innego, poza tym uwielbiam ich uzbrojenie i mundury tak jak pewien poprzedni użytkownik. Zgodzę się że w powinności tez są dobrzy stalkerzy. Nie jestem za otwartą wojną między tymi frakcjami ponieważ nie lubię zabijać rabować itd. niczemu niewinnych stalkerów chociażby dlatego ze mają inne poglądy. :wódka: A powinność właśnie to robi tu np. Czacha "zasłużyli sobie pieprzeni anarchiści" . Ogólnie WOLNOŚĆ to Anarchia, Anarchia to WOLNOŚĆ - Przyłącz się do frakcji WOLNOŚĆ!!!
Awatar użytkownika
Ghost
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 08 Paź 2010, 08:23
Ostatnio był: 29 Kwi 2014, 20:55
Miejscowość: Głogów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: Ulubione frakcje

Postprzez bezimienny4 w 08 Paź 2010, 22:02

Wolność.
Żadnych obowiązków, luźny klimat, dobre jednostki. Poza tym, na powinności można się nieźle wzbogadzić :]
Lubię też, przy kozaku słuchać radia z przyjaciółmi, którzy należą do Wolności. Oraz pilnować magazynów, przejętych przez nas z terenów powinności. Zawsze można się też dołączyć do kolegi z egzoszkieletem i napaść na bandytów!
"Kill him"
Awatar użytkownika
bezimienny4
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 04 Cze 2009, 19:31
Ostatnio był: 21 Wrz 2013, 12:49
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Porucznik Igi w 09 Paź 2010, 20:20

Ja uwilbiam Powinnosć.... są to spoko goście.
Lubie w nich to , że chcą zniszczyć ZONE !! Jaki jedynie mają w głowie to kwestia czasu zanim mutantów bedzię tyle że zdobedą całą Europe . I Amerykanie śmiać się bendą , że nikt nie pomógł Powinności. :wódka: :wódka: :wódka: :E

Za ten post Porucznik Igi otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Greyeeh.
Awatar użytkownika
Porucznik Igi
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 09 Paź 2010, 17:15
Ostatnio był: 07 Lut 2011, 18:44
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: -2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Ghost w 09 Paź 2010, 20:22

A kto mówi że mutanty są dobre? O ile żaden stalker nie cierpi mutantów i jak tylko może to je powyrzyna.
Awatar użytkownika
Ghost
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 08 Paź 2010, 08:23
Ostatnio był: 29 Kwi 2014, 20:55
Miejscowość: Głogów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: Ulubione frakcje

Postprzez teflon w 26 Paź 2010, 19:04

Chcąc czy nie, muszę wstępować do powinności, jeśli tak robię, mogę sobie kupić amunicję do RP. Sercem jestem z monolitem gdyż podobają mi się gadki ze stylu "dziękujemy ci o boski monolicie" mundury w urban camo. Zarąbiści, tak jak by ( z wyglądu) "biali obrońcy i wojownicy zony" . Maksymalna banda psycholi, dostają jakiejś mocy od monolitu i działa to na nich jak jakiś szał bojowy. Mam ogromną nadzieję że w S.T.AL.K.E.R.'e 2 pojawi się możność dołączenia do nich, lub cokolwiek w tym stylu.
teflon
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 11 Wrz 2010, 22:42
Ostatnio był: 31 Sty 2011, 20:29
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Dzezuz w 30 Paź 2010, 20:49

Moja ulubiona frakcja to samotnicy poniewarz samotnosc to moje hobby a nielubie dzielic sie łupami .Nielubie zato bantytów potempiam ich poniewarz wcinają sie wszeńdzie i wkurwiaja mnie
Awatar użytkownika
Dzezuz
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 24 Paź 2010, 15:48
Ostatnio był: 02 Paź 2012, 07:34
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Canthir w 02 Lis 2010, 21:43

Sercem Samotnik, giwerą Powinność. Tępić tego czyraka toczącego jad na naszej Matuszce Ziemi, eliminować mutanty, zabezpieczać artefakty i pilnować, żeby jacyś anarchiści i bandyci się do tego nie dobrali.

Powinność lubię od Cienia, gdzie w ich siedzibie w Rostoku był genialny nastrój. Muzyczka i komunikaty, ahh, tego chciałoby się słuchać w nieskończoność... Najlepiej brzmiały w oryginale, ha, nawet rosyjska strona gdzie są znów działa!

Свободные сталкеры! Ветераны и охотники! Вливайтесь в ряды "Долга"! Защитить мир от заразы Зоны, наша общая цель и задача!
(dla zainteresowanych tutaj)

Samotnicy, bo są uosobieniem idei Stalkera dla mnie. Chodzą po Zonie i zażywają jej uroków w całym spektrum: mutanty, anomalie, artefakty, bandyci, wojsko... Niby mają ten sam cel, ale każdy z osobna go realizuje, to co ich łączy, dzieli ich zarazem. Fajne chłopaki ;)
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Afrose w 04 Lis 2010, 17:48

Ja najbardziej lubie WOLNOŚĆ. Dlatego, że mają poczucie humory..... między innymi.





Noi oczywiscie lubie samotników, którzy unikaja kłopotów i zobowiązań.
Awatar użytkownika
Afrose
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 04 Lis 2010, 16:10
Ostatnio był: 16 Lip 2019, 18:35
Miejscowość: Stacja "PROSPEKT MIRA"
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 54

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Śliski w 04 Lis 2010, 19:55

"Niech żyje WOLNOŚĆ, wolność i swoboda niech żyje zabawa i dziewczyna młoda" Tekst mówi sam za siebie upodobałem sobie wolność, podoba mi się ich luzactwo.
lubię też samotników
Awatar użytkownika
Śliski
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 20 Maj 2010, 13:55
Ostatnio był: 21 Kwi 2016, 20:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 14

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości