Ludzie giganci

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Ludzie giganci

Postprzez Wiewiórka69 w 26 Wrz 2010, 23:05

Niektórzy z was wiedzą że najwyższym człowiekiem na świecie był Robert Wadlow mierzący 2.72cm wzrostu, ale to co dziś odkryłem.. sam nie mogę uwierzyć ! ludzie giganci, goliaci, olbrzymy. Tak można ich nazwać.. bo odnaleziono szczątki ludzi o olbrzymich wymiarach, mierzących od 3metów wzwyż. Sami zobaczcie:
Nefilim: http://pl.wikipedia.org/wiki/Nefilim -To akurat małe nawiązanie..ale coś w tym jest.
:

-Filmiki z youtube..chyba najciekawsze..
:


:


Czekam na wasze komentarze, rozkręćmy temat. Jeżeli ktoś coś wie to niech pisze..
A jeżeli chodzi o mnie, to nie mam zielonego pojęcia skąd to coś.. bo inaczej nie można tego nazwać się wzięło. Pomyłka natury ? Moim zdaniem nie ma odpowiedzi.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Ludzie giganci

Postprzez utak3r w 27 Wrz 2010, 01:12

"U ludzi, gigantyzm jest chorobą objawiającą się nadmiernym wzrostem ciała (powyżej 97 centyla dla danej populacji)."

Powiedzmy, że jestem w 100 centylu.... :/ zawsze byłem, od najmłodszych lat.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Ludzie giganci

Postprzez Wheeljack w 27 Wrz 2010, 15:36

Pewnie to jakaś rasa ludzi, której nie znamy. Zwykły człowiek nie wyrósłby na takiego skurwola jak w 1:50 na drugim filmiku. :)
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1920
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 20:51
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: Ludzie giganci

Postprzez Szpagin w 27 Wrz 2010, 16:30

Coś mi się to nie widzi. Odnalezienie takiego szkieletu byłoby gigantycznym (nomen omen) wydarzeniem. A jedyne źródła, które o tym piszą to ludzie pokroju von Danikena.
Image

Za ten post Szpagin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive bumshaker12.
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Ludzie giganci

Postprzez bumshaker12 w 27 Wrz 2010, 16:38

Jak dla mnie to jest duża ściema najlepszym a zarazem najprostszym sposobem na obalenie tej bajeczki jest samo rodzenie się tych dzieci poważnie jak myślicie czy kobieta z 1,4m (wtedy ludzie byli niżsi niż teraz) mogła by urodzić dziecko o wielkości dajmy na to 0,5m które w przeciągu kilkunastu lat urosło by te 15 m ?
A tak poza tym Szpagin ma racje nie pisały o tym gazety, nie było tego tematu w wiadomościach ani na żadnych portalach internetowych jak dla mnie to jedna wielka i do tego surrealistyczna ściema.
Image
Awatar użytkownika
bumshaker12
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 14 Paź 2009, 09:14
Ostatnio był: 31 Sie 2023, 13:05
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 18

Re: Ludzie giganci

Postprzez Axideus w 27 Wrz 2010, 17:03

Taa jasne jak czerpiecie całą prawdę o wydarzeniach na świecie z gazet, portali czy telewizji to naprawdę wam nie zazdroszczę :) . Ja tam nie ufam zbytnio mediom i lubię pewne rzeczy dowiadywać się na własną rękę. Jak dla mnie to idealizm w czystym wydaniu. Załóżmy że jest prawdą iż istnieli tacy ludzie. Co wtedy? Uważacie że wszystkie gazety i telewizje by o tym trąbiły? Nie nie było by wzmianki o takowym odkryciu chyba że gdzieś wciśnięte na wp w stos innych tematów. Media wolą ukrywać nie wygodne odkrycia i fakty. Popatrzcie co by się stało gdyby jakaś telewizja roztrąbiła takową sensacje. Ile teorii, naukowców, książek i filmów by straciły sens. Co się bardziej opłaca ukrycie jednej wiadomości czy zmiana ustalonego porządku? Nie żebym popierał ową sensacje wiewiórki po prostu chce wam uświadomić jak błędne macie pojęcie na temat mediów. Media nie są ani złe ani dobre po prostu trzeba wiedzieć czego szukać :) .
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Ludzie giganci

Postprzez Raven112 w 27 Wrz 2010, 17:09

Fotomontaż w 2 i 3 filmiku ma wręcz żałosną jakość :facepalm: , a w przypadku hieroglifów itp. znaczenie jest czysto symboliczne.
To była długa noc
i mówił ktoś, że księżyc prószy bielą
na zimne pole i nic w przód nie ma więcej
nad znów to samo.
Awatar użytkownika
Raven112
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:27
Ostatnio był: 24 Sty 2023, 19:22
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 4

Re: Ludzie giganci

Postprzez jarostalker w 27 Wrz 2010, 18:27

Taa jasne jak czerpiecie całą prawdę o wydarzeniach na świecie z gazet, portali czy telewizji to naprawdę wam nie zazdroszczę . Ja tam nie ufam zbytnio mediom i lubię pewne rzeczy dowiadywać się na własną rękę. Jak dla mnie to idealizm w czystym wydaniu. Załóżmy że jest prawdą iż istnieli tacy ludzie. Co wtedy? Uważacie że wszystkie gazety i telewizje by o tym trąbiły? Nie nie było by wzmianki o takowym odkryciu chyba że gdzieś wciśnięte na wp w stos innych tematów. Media wolą ukrywać nie wygodne odkrycia i fakty. Popatrzcie co by się stało gdyby jakaś telewizja roztrąbiła takową sensacje. Ile teorii, naukowców, książek i filmów by straciły sens. Co się bardziej opłaca ukrycie jednej wiadomości czy zmiana ustalonego porządku? Nie żebym popierał ową sensacje wiewiórki po prostu chce wam uświadomić jak błędne macie pojęcie na temat mediów. Media nie są ani złe ani dobre po prostu trzeba wiedzieć czego szukać .


To jest wymysł bo o czym media mówią o ciekawych rzeczach a że o takiej sprawie nie powiedzą to świadczy o tym że to nie prawda bo jak jakąś stacja powie nieprawdę to jest atak z konkurencyjnej chodzi mi oto że takie media są bardziej pewne bo ot tak nie mogą kłamać.

Reasumując mało prawdopodobne żeby taki człowiek chodził po ziemi po prostu nawet patrząc pod kotem fizyki taki wielkoludowi było by cieczko przeżyć.
A i ludzie lubią sobie opowiadać takie historie a tu nawet nie musieli sobie wymyślać wzorowali się na starym testamencie .
Awatar użytkownika
jarostalker
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:37
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 15:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: Ludzie giganci

Postprzez Axideus w 27 Wrz 2010, 22:48

jarostalker napisał(a):To jest wymysł bo o czym media mówią o ciekawych rzeczach a że o takiej sprawie nie powiedzą to świadczy o tym że to nie prawda bo jak jakąś stacja powie nieprawdę to jest atak z konkurencyjnej chodzi mi oto że takie media są bardziej pewne bo ot tak nie mogą kłamać.

Eee jasne :D . A ja powiem iż mogą i to kiedy chcą. Jeśli nie ma na coś mocnych dowodów to media mogą dowolny kit ludziom wciskać. Nie twierdze iż media są złe dla mnie są neutralne. Jak ze wszystkim w życiu trzeba wiedzieć no z nich czerpać. Co do ataków ze strony konkurencji: fakt w świecie mediów panuje drapieżny sposób bycia. Co wcale nie oznacza iż nie mogą nam wciskać kitów [ no chyba nie muszę tego udowadniać]. Sorry za małego offtopa :wink: . Co do tematu: cóż nie staje po żadnej ze stron. Dla mnie to kolejna tajemnica. Czy prawdziwa czy nie to nie będę stwierdzał.
Jestem generalnie otwarty na wszystkie teorie i żadnej staram się z góry nie odrzucać :) .
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46


Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości