Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyroki?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyroki?

Postprzez Ayaz w 05 Wrz 2010, 11:03

Witam. Założyłem ten temat, a by podyskutować na temat doniesień, jak niektórzy ludzie traktują zwierzęta. Ostatnio społecznością internetową wstrząsnął Film, na którym 16-letnia dziewczyna z radością wrzuca do rzeki 6 odchowanych szczeniąt. Na ile może ona liczyć? Niepełnoletnia, więc dostanie co najwyżej zawiasy, grzywnę i dozór.
Przytaczam też inny Przykład. Zagłodził na strychu swojego psa. Policja w takich sprawach wydaje wyroki w zawiasach. Taak, to na pewno go nauczy szacunku dla zwierząt.
Ja się pytam: Co to do ku*wy nędzy ma być?! Ludzie, którzy tak traktują zwierzęta, powinni dostać albo 25 lat robót w kamieniołomach, albo na rzecz społeczeństwa, a nie, że idą siedzieć za pieniądze podatników! Ja mam w głębokim poważaniu takich ludzi! Prawo powinno działać na zasadzie "Zło jest jak rak, trzeba go zlikwidować". Niech nigdy nie dostaną szansy, by powrócić do cywilizacji, ciężka robota to jedyna słuszna kara, bo śmierć to zbyt łagodny wyrok. A inni, którzy takich chcą zabić? Jestem za! Mnie nie obchodzą tacy ludzie, obchodzi mnie zwierzę, które zginęło, nie mogąc się nawet obronić. Z chęcią dałbym młotkiem po ryju, połamał ręce i nogi, a następnie wrzucił do rzeki. Działam pod wpływem emocji? Nie, ja po prostu się upewniam, że ta osoba nigdy więcej nie wyrządzi krzywdy ani zwierzęciu, ani człowiekowi. Moja nienawiść do takich ludzi nie jest w stanie być opisana w słowach, a jedynie w czynach.
A co Wy sądzicie na temat tych sku*wysynów i szmat?

P.S.
Słownictwo użyte w jasnym celu, gdyż takich nie można nazywać ludźmi, a tym bardziej homo sapiens.

Za ten post Ayaz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Nyguz, Kontroler, mateszew.
Awatar użytkownika
Ayaz
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 27 Lip 2009, 23:47
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:03
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Reklamy Google

Re: Mordercy zwierząt - czy zasługują na takie wyroki?

Postprzez Nyguz w 05 Wrz 2010, 11:19

Każde, żywe stworzenie, nawet nienawidzona przez nas mucha, czy komar, ma pełne prawo do życia. A pies, to już na pewno. Przypadkiem przeglądając internet wpadłem na tą stronę i dziewczyna u mnie była. Popłakała się :( Mi teŻ się chciało.

To nie zwierzęta są zwierzętami, to my nimi jesteśmy, a przynajmniej malutki ułamek ludzkości. Ta dziewczyna co zabiła te szczeniaczki zasługuje na karę, bo co jej pieski zrobiły? Pytam się ku*w*a, co jej zrobiły? Urodziły się? Trza było pilnować swojej suki. Mogła te pieski po prostu oddać, albo sprzedać, jeżeli rasowe. Ale nie zabijać. Jeszcze utopić na dodatek, gdzie biedactwa nawet pływać nie umieją.

Nie wiem czy ktoś z was widział też filmik gdzie kretyn w masce kota maltretuje pod prysznicem. Sam mam kota, ale nigdy bym czegoś takiego zwierzakowi nie zrobił.

Po prostu to są ludzie bez uczuć. Niech podskakują do równych sobie, a nie do kotów czy jeszcze gorzej, szczeniaczków. Pies jest ssakiem, człowiek nim jest. W pewnym sensie, zwierzęta to nasi bracia. To tak jakby zabiła człowieka. Niech szmata dostanie karę najwyższą jaka może za to być.

W ameryce jest prawo, ze jak się zabije psa, albo konia, to idzie się do paki jak za człowieka, a nawet gorzej.

Podsumowując, sam bym ździrę chętnie utopił. Ale to nie w moim stylu. Nie umiałbym zabić kogoś. :mad:

P.S. Ponoć internauci ustalili jej tożsamość i będzie miała proces.

P.S.P.S. Swoją drogą to idiotyzm wrzucać takie filmiki na neta. :facepalm:

P.S.P.S.P.S. Wstałem godzinę temu, i jeszcze śpię, więc nie mogłem bardziej emocjonalnie napisać, ale mam nadzieję, że widać dobrze co o tym wszystkim sądzę...
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Mordercy zwierząt - czy zasługują na takie wyroki?

Postprzez Kontroler w 05 Wrz 2010, 11:24

Ja Ciebie popieram w 150%, ponieważ dla mnie tacy ludzie, albo są chorzy psychicznie, mają ciężkie urazy z dzieciństwa lub patologię w rodzinie. Nie mogę pojąć nawet jak coś takiego można zrobić :-/ żałuję, że obejrzałem ten filmik, bo jest straszny... Takich ludzi trzeba traktować tak jakby zabili człowieka, bo to na tej samej podstawie. Zabiła stworzenie żywe i takie, które samo nie mogło się obronić. Myślę również, że taki człowiek ma zakodowane w głowie coś takiego, że bez jakichkolwiek skrupułów potrafi zabić, bo skoro zabiła zwierzę, to i zabije człowieka bez żadnych zachamowań... I powiem szczerze, że jak bym coś takiego widział na własne oczy, to zareagował bym jednoznacznie, czyli za ryj i go gruntu (z kopa wp***dol). Takich, nie wiem jak ich nazwać, bo nie ludzi, to trzeba tępić jak pasożyta!
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Kingpinwolf w 05 Wrz 2010, 14:47

Oj bo wam żyłki pękną. Zwierzę należy do człowieka a nie odwrotnie. I człowiek może z nim zrobić co zechce. Niektórzy trzymają je dla mięsa, dla "ochrony" posiadłości, lub dla tzw. przyjaznej gęby. Nie mówię, że znęcanie się, albo topienie szczeniąt jest normalne (a tym bardziej chwalenie się tym w necie), ale do jasnej cholery- to TYLKO zwierzę.
white trash hardcore r`n`r fuck u
"mógłbym zamieszkać z nią w przyczepie nosząc przepocony podkoszulek sięgający do pępka."

Za ten post Kingpinwolf otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Fenishi, MatrixSTR, jarostalker, Śliski, PrzemoC.

Kingpinwolf
Wygnany z Zony

Posty: 71
Dołączenie: 24 Gru 2009, 17:08
Ostatnio był: 06 Paź 2010, 21:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -5

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Fenishi w 05 Wrz 2010, 14:59

Kingpinwolf - no f*cking comments... :facepalm:
Nie pojmuję, czym kierują się tacy ludzie... fakt, dziecko może jeszcze nie wiedzieć, nie rozumieć paru rzeczy, nie mieć wpojonego jakiegoś systemu wartości... ale dojrzali ludzie? To tchórzostwo... chcą pokazać, jakimi to "kozakami" nie są, bo pokażą jaką władzę mają nad swoim pupilem... BEZBRONNYM pupilem... bo co takie zwierzę może zrobić? Nic... nie ma rozumu, jak człowiek, więc jest bezbronne... tyle, że tacy ludzie tego rozumu nie używają... i wtedy sami stają się "TYLKO" zwierzętami... pozbawionymi jakiejkolwiek moralności czy poczucia winy... jestem ogromnym miłośnikiem zwierząt - i takie zdarzenia napełniają mnie ogromnym gniewem... czasem wstyd mi, że jestem człowiekiem... osobiście karałbym takich ludzi w taki sam sposób, w jaki znęcali się nad tymi zwierzakami... :mad:
"Tsurushita kuzuki koyoi de ikutsu...?"
Awatar użytkownika
Fenishi
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Maj 2010, 18:49
Ostatnio był: 14 Cze 2016, 18:46
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Nyguz w 05 Wrz 2010, 15:10

Proponuję zamknąć ten temat, bo już widzę, że jednym pasuje dręczenie zwierząt, a innym nie i takie tam konflikty zaraz się tworzą. Po prostu każdy uważa co chce i nie trzeba się tym dzielić na forum. Co z tego, ze popiszemy, że jest to chore i tak dalej, jak i tak na końcu swiata jakiś kretyn bije zwierzaka czy co tam innego robi. Tylko się wszyscy pokłócimy zaraz... A ja nie mam zamiaru się kłócić.

Uwagi moderatora:

jak będzie zbędny spam to zamknę, a na razie zobaczymy jaki poziom dyskusji będzie - Matrix
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Tajemniczy w 05 Wrz 2010, 15:54

Fenishi według mnie 16 to już nie dziecko...Może wypiła coś z prądem albo za dużo koksu :E Ale tak serio- trzeba być idiotą aby taki film do internetu wrzucać.Ciekawe czy jak ona była taka mała to czy ją ojciec do wody wrzucał...
Wedlug mnie to chyba trudne dzieciństwo.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Mroczny w 05 Wrz 2010, 15:57

Ayaz Na moje troszke przegiołeś, od razu kare śmierci za psa... Nie pochwalam czegoś takiego typu katowanie zwierząt, ale ludzie bez przegięć w drugą stronę! Zaraz pewnie się pojawią drastyczne filmiki z chin jak to katują zwierzęta... Byliście kiedyś na wsi? Wiecie jak zabija się świnie? Po staropolsku: bierzesz siekiere i w czache, czasem świnia to przeżywa i lata Ci po całym podwórku i muisz ją gonić z siekierą jak indianin. Kurczak: Ucinasz mu łeb a on rzyga krwią jak z węża strażackiego, rusza się, czasem nawet przbiegnie pare metrów bez głowy.
Co do szczeniąt. Praktyka topienia ich jest bardzo rozpowszechniona, do głowy mi nie przyszło, że coś jest w tym nie tak i trzeba "podkablować" np kumpla. Robi się tak od dawien dawna i halo nie było, ekolodzy podchwycili temat jakie to straszne i już dziewczynie chcą robić kłopoty. Eko-bullshit tak jak i globalne ocieplenie. Howgh!
Image
Image
Image

Gdy odwrócisz się ujrzysz ich prawdziwą twarz, cios zadany w plecy to jest ich najlepsza broń.
Spójrz więc prawdzie w oczy nie akceptuj dziś ich słów,trzymaj swoja stronę nigdy nie daj im się zwieść.
Awatar użytkownika
Mroczny
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 24 Wrz 2008, 13:42
Ostatnio był: 11 Maj 2016, 09:36
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Nyguz w 05 Wrz 2010, 16:07

To skoro tak jest od dawien dawna, to nie powinna tego wrzucać na neta, skoro każdy to robi. Co z tego jak zobaczy to dorosły człowiek, ale jak dziecko jakimś cudem obejrzy takie coś to uraz i koniec. Wiesz dobrze, ze mały dzieciak potrafi współczuć nawet balonikowi, który tak samotnie leci gdzie go wiatr niesie.

Nie, wiem, może chciała pokazać, ze jest jakimś koksem zabijając zwierzaki. Byłem na wsi, wiem jak to jest. Może chciała pozbyć się niepotrzebnych zwierząt, ale po kija na Boga wrzucać to na neta? Po co?

Oczywiście zgadzam się z Tobą, wiem, ze się tak robi, ale nie każdy musi o tym wiedzieć.
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Greyeeh w 05 Wrz 2010, 17:18

Ona się ostatnio tłumaczyła że to jej babci były te pieski i ona jej kazała itd., gówno jej to da, jeszcze ten jej uśmieszek podczas wrzucania ich do wody, ogólnie miły widok to nie był.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Kingpinwolf w 05 Wrz 2010, 17:37

Fenishi napisał(a):Kingpinwolf - no f*cking comments... :facepalm:
Nie pojmuję, czym kierują się tacy ludzie... fakt, dziecko może jeszcze nie wiedzieć, nie rozumieć paru rzeczy, nie mieć wpojonego jakiegoś systemu wartości... ale dojrzali ludzie? To tchórzostwo... chcą pokazać, jakimi to "kozakami" nie są, bo pokażą jaką władzę mają nad swoim pupilem... BEZBRONNYM pupilem... bo co takie zwierzę może zrobić? Nic... nie ma rozumu, jak człowiek, więc jest bezbronne... tyle, że tacy ludzie tego rozumu nie używają... i wtedy sami stają się "TYLKO" zwierzętami... pozbawionymi jakiejkolwiek moralności czy poczucia winy... jestem ogromnym miłośnikiem zwierząt - i takie zdarzenia napełniają mnie ogromnym gniewem... czasem wstyd mi, że jestem człowiekiem... osobiście karałbym takich ludzi w taki sam sposób, w jaki znęcali się nad tymi zwierzakami... :mad:


Ostatnio jakiś koleś wbił do siedziby telewizji Discovery(chyba) i zażądał, by wszystkich ludzi poddać sterylizacji a wszystkie zwierzęta uczynić wolnymi. O to mi chodziło. Człowiek jest gatunkiem dominującym, i z tego powodu do niego należy decyzja o losie SWOJEGO zwierzęcia.

człowiek też jest zwierzęciem jakbyś nie wiedział, tylko ma tą przewagę że posiada rozum. Z którego zresztą nie umie korzystać...


Jak sam napisałem: "Nie mówię, że znęcanie się, albo topienie szczeniąt jest normalne"- uważam, że człowiek podejmuje decyzje, ale jeżeli odcina głowy kotom itp.- nie jest ogólnie mówiąc zbyt mądry. Czytanie ze zrozumieniem Matrix.

jestem ogromnym miłośnikiem zwierząt - i takie zdarzenia napełniają mnie ogromnym gniewem... czasem wstyd mi, że jestem człowiekiem...


99% tzw. miłośników zwierząt ma w domu chomika, a co 2 dzień mięso na obiad. O "przyjemności" świniobicia napisał kolega wyżej. Jakoś nikt nie pisze w stylu: "DLA fSZYSTKICH MJESZKAŃDZUF FSI KARA SMIERCI BO ZABIJAJOM ZWJERZENTA!!!!111oneoneone". Ja miałem po kolei 6 kotów, każdy znaleziony na osiedlowym śmietniku. I powiedzcie teraz, że jestem zwyrodnialcem.
white trash hardcore r`n`r fuck u
"mógłbym zamieszkać z nią w przyczepie nosząc przepocony podkoszulek sięgający do pępka."

Kingpinwolf
Wygnany z Zony

Posty: 71
Dołączenie: 24 Gru 2009, 17:08
Ostatnio był: 06 Paź 2010, 21:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -5

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez jarostalker w 05 Wrz 2010, 18:53

Świnie , kury chowa się na mięso a psy , koty dla towarzystwa . Szczeniąt można uniknąć - wykastrować sukę i tyle .
Awatar użytkownika
jarostalker
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:37
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 15:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Następna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości