[utAMK] by utak3r

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez utak3r w 30 Lip 2010, 01:27

W ten sposób nie zespawnujesz żadnego z tych. Potrzebna jest logika, ścieżki itd.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Reklamy Google

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez jarostalker w 30 Lip 2010, 10:23

a ja mam coś takiego :
error
cannot find file e:/program files/thq/s.t.a.l.k.e.r.-shadow of chernobyl/config/system.ltx
Reinstalling application may fix problem.
Awatar użytkownika
jarostalker
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:37
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 15:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez The Witcher w 30 Lip 2010, 10:38

Jak odpalasz grę? Oryginał, pirat?
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: Wczoraj, 09:59
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez utak3r w 30 Lip 2010, 11:18

jarostalker napisał(a):cannot find file


Czego z tego komunikatu nie rozumiesz?... :?:
Źle zainstalowałeś moda pewnie...
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez jarostalker w 30 Lip 2010, 14:45

O.o działa rzeczywiście źle zainstalowałem .
Awatar użytkownika
jarostalker
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:37
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 15:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez copytco w 05 Sie 2010, 18:04

Podczas pobytu w barze zauważyłem, że brakuje dialogów. :) Wszystkie patche mam zainstalowane w kolejności takiej jak podana w pierwszym poście.

Screeny:
Image
Image

Fragment localization.ltx:
Kod: Zaznacz wszystko
[string_table]
language   = pol
font_prefix   = _cent ;_west

;ńďčńîę xml ôŕéëîâ, ńîäĺđćŕůčő ňŕáëčöű ńčěâîëîâ
files = ui_st_pda, ui_st_mm_mp, ui_st_inventory, string_table_tutorial, string_table_general, string_table_includes, stable_dialog_manager, stable_dialog_manager_uni, stable_task_manager, stable_treasure_manager, string_table_level_tips, string_table_items, string_table_ui, string_table_enc_zone, string_table_amk_arts_desc, string_table_outfit, stable_dialogs, stable_dialogs_escape, stable_dialogs_garbage, stable_dialogs_agroprom, stable_dialogs_deadcity, stable_dialogs_darkvalley, stable_dialogs_pripyat, stable_dialogs_labx18, stable_dialogs_bar, stable_dialogs_military, stable_dialogs_yantar, stable_dialogs_radar, stable_dialogs_aes, mp_st_speechmenu, ui_st_keybinding, ui_mp_teamdesc, ui_st_mm, stable_stories, ui_st_mapdesc, string_table_enc_social, string_table_enc_mutants, string_table_enc_weapons, string_table_enc_equipment, ui_st_mp, ui_st_other, stable_game_credits, stable_repair_dialogs, stable_miniquest_dialogs, amk_strings, amk_flame_dialogs, amk_reload_dialogs

Ostatnio edytowany przez copytco 05 Sie 2010, 23:38, edytowano w sumie 3 razy
copytco
Felietonista

Posty: 110
Dołączenie: 04 Sie 2007, 13:55
Ostatnio był: 10 Sty 2022, 22:26
Ulubiona broń: --
Kozaki: 12

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez utak3r w 05 Sie 2010, 23:06

Jednak coś masz nie halo, gdyż wszystkie wskazane na screenach dialogi znajdują się zarówno w wersji dla eng jak i dla pol. Znajdują się one w pliku string_table_amk_info_recipt.xml .

Zacytuj mi swój localization.ltx.

UPDATE:
Zainstaluj utAMK 1.0 beta3 RC2 fix04 POL, bo w złej kolejności instalowałeś pliki.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez DanieloZ w 19 Sie 2010, 17:21

@Utak3r - Czy twój mod dodaje możliwość rozmowy z Doktorem ? Chodzi mi o tego doktora z grupy Striełoka,
z którym w podstawce nie mieliśmy do czynienia, tzn. był tylko na filmikach. Pytam się, ponieważ na końcu scenki w podziemiach agropromu, gdy striełok się budzi, Doktor sobie stoi, gada i zaczyna do mnie strzelać (!).


Image
Image
Image
:D
_-Edit-_
U3 - będziesz jeszcze coś robił z tym modem? Może byś wydał wersję finalną? (Nie-beta, jakby to powiedzieć :D ) Przeszedłem go już i obyło się bez BugTrapów.
Szkoda że nie ma możliwości freeplayu.
Otwórz oczy i spójrz na świat z innej perspektywy, być może odkryjesz coś, co zmieni twoje życie.
Awatar użytkownika
DanieloZ
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 27 Lut 2010, 20:27
Ostatnio był: 07 Lut 2015, 16:55
Miejscowość: Siemianowice Śl.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 6

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez utak3r w 20 Sie 2010, 12:46

DanieloZ napisał(a):Szkoda że nie ma możliwości freeplayu.


Yyyy... jak to nie ma? :E Jest, jest... na dodatek w freeplayu otwiera się przejście z terenu elektrowni do Prypeci oraz zamyka przejście do sarkofagu.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez DanieloZ w 20 Sie 2010, 14:59

Teraz już wiem że jest, myślałem tylko że działa na zasadzie powrotu z sarkofagu tą samą trasą jaką przyszliśmy :D (Tak jak w OL:U)
A tak przy okazji, czasem na terenie elektrowni wyświetla mi się BT o takiej treści :

Kod: Zaznacz wszystko
Expression    : fatal error
Function      : CInifile::r_section
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
Line          : 342
Description   : <no expression>
Arguments     : Invalid Visual.

O co może chodzić ?
Otwórz oczy i spójrz na świat z innej perspektywy, być może odkryjesz coś, co zmieni twoje życie.
Awatar użytkownika
DanieloZ
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 27 Lut 2010, 20:27
Ostatnio był: 07 Lut 2015, 16:55
Miejscowość: Siemianowice Śl.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 6

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez utak3r w 20 Sie 2010, 16:21

Hm, coś z którymś modelem... prześlij mi sejwa stamtąd, obadam.
Image

Za ten post utak3r otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive DanieloZ.
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez DanieloZ w 22 Sie 2010, 19:48

Niestety nie mam save`a stamtąd, bo gram głównie na quicksavie. Błąd ten pojawia się tylko podczas zwarcia w elektrowni, a te wszystkie pierdoły (Helikoptery, Btry, monolici itd.) spawnują się dopiero po jakimś czasie. Może to właśnie przez to że jest tam tego tyle :D . Ale błąd błahy i raczej nie warty poprawiania :E . Do wbudowanego spawnera można coś dodać? Bo pojazdy sobie do moda wrzuciłem i chciałbym je sobie zespawnować.
Przydałby się prosty spawner typu atlas, albo władca zony, bo żeby kogoś zespawnować trzeba nazwy poszukać i jeszcze kilka razy poprawnie wpisać, co jest trochę uciążliwe :D . No ale cóż, trzeba się cieszyć z tego co jest :)

PS. Sorry że długo nie odpisywałem, ale przez przypadek usunąłem temat ze śledzonych.
Otwórz oczy i spójrz na świat z innej perspektywy, być może odkryjesz coś, co zmieni twoje życie.
Awatar użytkownika
DanieloZ
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 27 Lut 2010, 20:27
Ostatnio był: 07 Lut 2015, 16:55
Miejscowość: Siemianowice Śl.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 6

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość