Ulubiona pukawka (pukawki)

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez czarnyj_stalker w 09 Sie 2010, 19:15

Axideus napisał(a):Nie wiem czemu tak wszyscy Clear sky nie cierpią :| . Jak dla mnie był najlepszy :D . A ulepszenia istotnie były lepiej zrobione :E .


CS był dużo lepszy jak ZeW.Zabrakło czasu by dopracować szczegóły,ale też każdy zapomina że lokacji było wiele.
ZEW jest lepiej wykończony,co nie jest trudne gdy są tylko 3 lokacje.
Z założenia też,każda kolejna wersja powinna zawierać coraz mniej słabych punktów.
Ciekawe więc,dlaczego świetny system ulepszeń z CS zamieniono na to co dostaliśmy w Zewie.
To krok do tyłu.Nie dodano żadnych nowych broni,co więcej ograniczono ich możliwości.
czarnyj_stalker
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 06 Mar 2010, 15:27
Ostatnio był: 25 Paź 2015, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Wiewiórka69 w 09 Sie 2010, 19:35

Czemu nikt według ciebie, ja na przykład bardzo lubię czyste niebo..jeżeli mam porównywać to jest dla mnie lepsze niż zew prypeci. Tak.. dlatego że można dołączyć do bandytów xD ale i nie tylko, wszystko to czego nie ma w zwykłym cieniu czarnobyla. Do tematu.. nie lubię broni Thunder, za wygląd.. wiem że to głupi powód, ale nie przepadam za tą bronią. Po prostu za całokształt, ale np. już Obokana lubię, świetna moc i celność..wszystko w połączeniu.. nie zawodna broń.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Axideus w 09 Sie 2010, 19:40

Czarnyj to mi się podoba :E . Wszyscy na forum wielbią albo SOC albo COP a ja wielbię CS [ no ciebie wiewiórka nie liczę :E]. Najlepsza atmosfera aż wylewa się wręcz z ekranu. Dużo klimatycznych lokacji, ciekawa fabuła, dużo broni i kombinezonów, dużo opcji podrasunku, lepsza grafa, więcej klimatycznych dźwięków, więcej frakcji do tego dochodzi wojna między frakcyjna.W cop'ie podobały mi się nowe rzeczy, postacie i dużo unikalnych zadań. Reszta jest gorsza, niestety :( . Za wyjątkiem stabilności bo w tym COP bije obie części na głowę :E .
Image

Za ten post Axideus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive megashooter, ThermalsPL.
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez rafallpfan w 09 Sie 2010, 20:01

Ja też wielbię CS, choć SoC miał lepszą fabułę.
Co do pukawki.
To na samym początku gry jechałem na "dwururce"+ PPm(?)
Po Kordonie na Obokan się przerzuciłem + Kora, + pare f1.
Jak tylko się dostałem do Agropromu to się dorwałem do oc-14 "groza" mam taki sentyment do tej broni jeszcze z Gamestara nr5 wrzesień 2003 "Ta nazwa mówi samaa za siebie. Oprócz strachu sieje również zniszczenie" i od tamtej pory ta broń to moje oczko w głowie xD
I do końca gry OC-14 (oczywiście ulepszona)+ppanc ammo+ f1+egzo/bułat. Kora chyba została na wyposażeniu, ale nie jestem pewnien. Czasami z SVD strzelałem ale rzadko.Z shootganów jakoś mało korzystałem. Egzo i bułat w kamizelkę ulepszone na maksa.
fu fu z czystym niebem mi się pomyliło. Sorry Panowie.
W SoC to tylko oc-14+egzo, przed egzo to "stalkerowski pancerz". Więcej grzechów nie pamiętam.
Image
Obrany cel - narodowe dążenia
By ziścił się sen tego pokolenia
Obrany cel - Wielka Polska na wieki
Pod znakiem falangi po wolność idziemy!
----------------
Początek nowej ery, matoły i komputery-Miodowe Lata, Karol Krawczyk

Za ten post rafallpfan otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Fenishi.

rafallpfan
Wygnany z Zony

Posty: 57
Dołączenie: 19 Gru 2009, 14:55
Ostatnio był: 12 Lut 2012, 15:22
Miejscowość: Mrągowo
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 3

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez czarnyj_stalker w 09 Sie 2010, 20:50

Wiewiórka69 napisał(a):Czemu nikt według ciebie, ja na przykład bardzo lubię czyste niebo..jeżeli mam porównywać to jest dla mnie lepsze niż zew prypeci. Tak.. dlatego że można dołączyć do bandytów xD ale i nie tylko, wszystko to czego nie ma w zwykłym cieniu czarnobyla. Do tematu.. nie lubię broni Thunder, za wygląd.. wiem że to głupi powód, ale nie przepadam za tą bronią. Po prostu za całokształt, ale np. już Obokana lubię, świetna moc i celność..wszystko w połączeniu.. nie zawodna broń.


Graficy się nie popisali troszkę z wyglądem pukawek w stalkerze.
Obokan wygląd ma jeden z lepszych,bo miał to szczęście że trafił mu się czarny kolor.
czarnyj_stalker
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 06 Mar 2010, 15:27
Ostatnio był: 25 Paź 2015, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez czarnyj_stalker w 09 Sie 2010, 20:57

Axideus napisał(a):Czarnyj to mi się podoba :E . Wszyscy na forum wielbią albo SOC albo COP a ja wielbię CS [ no ciebie wiewiórka nie liczę :E]. Najlepsza atmosfera aż wylewa się wręcz z ekranu. Dużo klimatycznych lokacji, ciekawa fabuła, dużo broni i kombinezonów, dużo opcji podrasunku, lepsza grafa, więcej klimatycznych dźwięków, więcej frakcji do tego dochodzi wojna między frakcyjna.W cop'ie podobały mi się nowe rzeczy, postacie i dużo unikalnych zadań. Reszta jest gorsza, niestety :( . Za wyjątkiem stabilności bo w tym COP bije obie części na głowę :E .


Zew jest sztywny,brakuje takich miejsc jak Baza bandytów czy Wolności.
Zatonu nie znoszę,Jupiter jest słaby,Prypeć zbyt mała...
Ja tam lubię Dolinę Mroku,Bagna,Wysypisko,Kordon...
Zewem zachwycono sie na zasadzie "jest nowa część" więc jest super.
Nie jest super.Nie ma nowych broni,ulepszenia są gorsze.
czarnyj_stalker
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 06 Mar 2010, 15:27
Ostatnio był: 25 Paź 2015, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Nik-Wiedźmin w 14 Sie 2010, 15:10

Moja ulubiona broń to Vintar BC, ponieważ ma dobre osiągi, tłumik, i dobrze się z niego strzela, pistoletów nie używam.
Nik-Wiedźmin
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 13 Sie 2010, 10:33
Ostatnio był: 06 Wrz 2010, 19:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez naznaczony1986 w 14 Sie 2010, 19:31

moja ulubiona broni to TRS 301 bo można doczepić granatnik i celownik i jeden strzał w głowe zwykłego stalkera to jeden trup

naznaczony1986
Wygnany z Zony

Posty: 5
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:03
Ostatnio był: 26 Lut 2011, 16:37
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -5

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez jaras76 w 16 Sie 2010, 04:18

Broń wszechczasów to ak i oczywiście celownik i podczepiony pod lufe granatnik. Z celownikiem broń celna trzeba tylko dobrze przycelować,granatnik robił swoje jak niszczyło się cele ukryte w budynkach albo za zasłonami terenowymi. Nikt nie pisze o granatach a te też dawały nieźle popalić.
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez DonPotato w 17 Sie 2010, 11:20

Moja ulubiona broń to OC 14 Groza. Ma wspaniały potężny nabój 9 x 39 mm, który fantastycznie przewierca się nawet przez egzo monolitian. Jest bardzo celna, szczególnie w trybie ognia pojedynczego, ma granatnik co dodatkowo zwiększa jej uniwersalność. Niestety 20 pocisków w magazynku i dosyć niecelny ogień ciągły to istotne wady.
Z dostępnych natowskich karabinów zdecydowanie Snajperski LR 300. Fantastyczna sprawa, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę ciężar SWD i dostępność nabojów. trzeba tylko pamiętać że nabój 5.56 x 45 mm jest bardzo lekki i lubi opadać na dłuższych dystansach.
Z pistoletów Walther P 99. Rewelacyjnie celny, łatwo znaleźć amunicje ( polecam przeciwpancerną ) jest lekki, poręczny no i ma spory magazynek. Poza tym długo wytrzymuje intensywne strzelanie oraz jest tani :)
Ze strzelb SPAS 12. Jes po prostu najlepsza spośród wszystkich strzelb dostępnych w SoC :)
DonPotato
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 17 Sie 2010, 08:22
Ostatnio był: 03 Mar 2012, 14:09
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 2

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez per-kac w 17 Sie 2010, 11:46

Groza z granatnikiem i celownikiem - cuuuuudo. Poza tym biegam jeszcze z RP - 74, ponieważ jest to bardzo silna broń, czasem nawet celna. Nieporęczność wynagradza fajny odgłos szczału.
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Pathetic_Ripper w 17 Sie 2010, 21:01

per-kac napisał(a):fajny odgłos szczału.


Plusk, plusk... :E

per-kac napisał(a): bardzo silna broń, czasem nawet celna.


A jak nie - decha do mycia... :wink:

P.S. Nie gniewaj się, bracie, ale tak się cudownie podłożyłeś... :P
Awatar użytkownika
Pathetic_Ripper
Łowca

Posty: 528
Dołączenie: 12 Lip 2010, 17:51
Ostatnio był: 13 Lis 2010, 09:42
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 64

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości