Sytuacja w Korei Północnej .

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Sytuacja w Korei Północnej .

Postprzez Stalker Mikołaj w 15 Sie 2010, 16:51

Otóż Witam !
Dzisiaj przeglądałem serwisy informacyjne i natrafiłem na taką informację :
http://www.sfora.pl/Korea-Polnocna-Uder ... -a23224-30
Jakie jest wasze zdanie ? Czy Korea naprawdę zaatakuje czy tylko to jest fałszywa wiadomość do zastraszenia USA i Korei Południowej ? Czekam na wasze opinie .
Awatar użytkownika
Stalker Mikołaj
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 23 Lip 2010, 17:47
Ostatnio był: 10 Lut 2011, 00:35
Miejscowość: Solec Kujawski - obszar podobny do Bagien.
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Sytuacja w Korei Północnej .

Postprzez Soviet w 15 Sie 2010, 16:54

Oczywiście, że nic się nie stanie. Tyle będzie tej wojny ile gazu z łupków.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Sytuacja w Korei Północnej .

Postprzez Terminus w 15 Sie 2010, 16:58

Pragmatyzm mówi, że nic się nie stanie. Dlaczego? Komunizm to rządy małej grupy urzędników partyjnych kosztem całego społeczeństwa. Wojna oznacza przegraną czyli utratę przywilejów. Ponadto wojna byłaby dla Korei Pn morderczym wysiłkiem ekonomicznym na który ich nie stać. Poza tym nie mają środków technicznych do jej prowadzenia. Siły powietrzne i lądowe ustępują pod każdym względem odpowiednikom z południa o USA nie wspominając. Do pełni obrazu nie mogą liczyć na aktywną pomoc Chin jak za czasów Mao.
Może ich okręty się pokręcą. Może zrobią jakąś manifestację wojskową przy granicy i tyle....
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Sytuacja w Korei Północnej .

Postprzez von Carstein w 15 Sie 2010, 17:09

Wojna i Korea PN.
Nie znajdziesz na świecie takiego chojraka wśród małych państw, co by się w wojnę z super mocarstwem mieszał...
Jakaś demonstracja wojskowa, manewry na dużą skalę... pokazówka. Bo po cóż ginąć w durnej, z góry skazanej na porażkę wojnie i skończyć jak Ś.P Saddam Husajn. :P

Ale flagę ładną ułożyli.
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Sytuacja w Korei Północnej .

Postprzez plunio7 w 15 Sie 2010, 17:21

No to nie będzie GP Korei w F1. Tak poza tym, powoływanie się na lewacką GW, to gorsze, niż na Fakt. Bo o ile każdy w-miarę-normalny wie, że Fakt to brukowiec, to o GW niektórzy jeszcze wierzą.

EDIT:
Chodziło mi o to, że główną myślą jego postu o Korei były jego przemyślenia na temat GW. Jeżeli zarzuca jej nierzetelność tej informacji to niech poda inne, obiektywne, najlepiej zagraniczne źródła, a nie dzieli się swoimi kompleksami...

Główną myślą tego postu nie jest dzielenie się moimi spostrzeżeniami dotyczącymi tegoż brukowca, lecz stwierdzenie faktu, że powołując się na GW, informacja jest małowiarygodna. Długi czas owa gazeta była źródłem informacji dla mnie, więc na jej temat mam prawo się wypowiedzieć. I wypraszam sobie kompleksowe wycieczki :).
Ostatnio edytowany przez plunio7 16 Sie 2010, 12:07, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
plunio7
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Paź 2008, 21:49
Ostatnio był: 15 Sie 2024, 05:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 21

Re: Sytuacja w Korei Północnej .

Postprzez Terminus w 15 Sie 2010, 19:14

plunio7 napisał(a): Tak poza tym, powoływanie się na lewacką GW, to gorsze, niż na Fakt. Bo o ile każdy w-miarę-normalny wie, że Fakt to brukowiec, to o GW niektórzy jeszcze wierzą.

Masz jakieś ciężkie kompleksy chłopie...
Edit: vC: mało mnie obchodzi jaki jest poziom GW, bo jej od lat nie czytam. Kiedyś to był naprawdę niezły i opiniotwórczy dziennik. Teraz podobno dał się sprowadzić do poziomu partyjnych gadzinówek typu Nasz Dziennik, Rzeczpospolita i innych Trybun. Nieważne. Chodziło mi o to, że główną myślą jego postu o Korei były jego przemyślenia na temat GW. Jeżeli zarzuca jej nierzetelność tej informacji to niech poda inne, obiektywne, najlepiej zagraniczne źródła, a nie dzieli się swoimi kompleksami...
Ostatnio edytowany przez Terminus 15 Sie 2010, 20:00, edytowano w sumie 4 razy
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive plunio7.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Sytuacja w Korei Północnej .

Postprzez von Carstein w 15 Sie 2010, 19:46

Termi, daj spokój. Może on po prostu nie lubi tej "toaletówy"...

Jak spora grupa obywateli RP.

No, ale jest też pożytek z tematu (I GW). Dowiedziałem się o koreańskim okręcie zatopionym przez tych "złych'. :E
46 osób... przykre...

Termi: No ty to widzisz różne rzeczy. Za dużo porto. O wiele za dużo. Zeżarłeś pół miasta i się czepiasz. :P

Uwagi moderatora:

OFFTOP!
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Sytuacja w Korei Północnej .

Postprzez Maku w 15 Sie 2010, 23:37

hah,śmieszne, północno koreańskie groźby brzmia jak szczekanie małego rattlerka na wielkiego amstaffa. I myślę że w przypadku gdy rattlerek(korea pln.) zdecyduje się na podgryzienie amstaffa(usa) w nogę, to amstaff odwdzięczy mu sie odgryzając mu łeb. Komunistyczne władze o tym wiedzą i chyba same zbytnio nie wierzą w to co mówią. Takie moje zdanie.
"Nie masz co robić, nudzi się Ci? Kup sobie kij i po jajach się bij" - 52
Awatar użytkownika
Maku
Tropiciel

Posty: 219
Dołączenie: 31 Paź 2009, 21:01
Ostatnio był: 15 Cze 2014, 20:15
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 16


Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości