FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Bambosz107 w 14 Sie 2010, 00:12

Szczerze mówiąc, mam Steama tylko dla tej jednej gry :E
Administracja jest tu bardzo "prężna", nie tak jak na innych forach, więc nie poczekamy długo.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 14 Sie 2010, 00:14

Postaram się dodać te pole na Steama - może od razu ktoś będzie tak dobry i poda link do odpowiedniej modyfikacji pod PHPBB3? Oprócz tego dojdzie pole dla X-Fire. ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Bambosz107 w 14 Sie 2010, 00:15

O, Xfire jeszcze, dzięki Kowek :)
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez phelot w 14 Sie 2010, 02:02

xKoweKx napisał(a):Co do frakcji, to wątpię by zostały one uzupełnione - autor już dawno STALKERem się nie interesuje.

Czyli co? Tylko ta jedna osoba jest w stanie zrobić takie opisy? ;-) Przecież opisy frakcji to nie jest skomplikowana sprawa...
phelot
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 23 Wrz 2009, 13:12
Ostatnio był: 04 Paź 2010, 04:58
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez caleb59 w 14 Sie 2010, 10:42

Heh - lać wodę to Ty tak możesz @Kowkowi nie mnie! :E
Prosta sprawa skoroś taki świeży i chętny!
Robisz opisy i podsyłasz adminowi do oceny - jeśli będzie ok zostaniesz uwzględniony jako autor tekstów oraz otrzymasz naszą dozgonną wdzięczność (a jeśli teksty będą naprawdę wporządku kto wie może nawet otrzymasz rangę Redaktora?) - więc reasumując facet albo bierzesz się za robotę albo nie piernicz tu głupot! :facepalm:
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 17 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez phelot w 15 Sie 2010, 14:05

caleb59 napisał(a):Heh - lać wodę to Ty tak możesz @Kowkowi nie mnie! :E

Nie leję wody, tylko pytam. Nie rozumiem gdzie tu widzisz lanie wody.

caleb59 napisał(a):Prosta sprawa skoroś taki świeży i chętny!
Robisz opisy i podsyłasz adminowi do oceny - jeśli będzie ok zostaniesz uwzględniony jako autor tekstów oraz otrzymasz naszą dozgonną wdzięczność (a jeśli teksty będą naprawdę wporządku kto wie może nawet otrzymasz rangę Redaktora?)

Sądziłem że istnieje tu grupa osób, która się zajmuje takimi rzeczami. Jednak skoro brak chętnych, to mogę zrobić te opisy.

caleb59 napisał(a): - więc reasumując facet albo bierzesz się za robotę albo nie piernicz tu głupot! :facepalm:

"nie piernicz tu głupot" i emotę mogłeś sobie darować. Jak tak się będziesz odnosił do potencjalnych przyszłych redaktorów, to nie wróżę tłumu zainteresowanych...
phelot
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 23 Wrz 2009, 13:12
Ostatnio był: 04 Paź 2010, 04:58
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pathetic_Ripper w 17 Sie 2010, 23:14

Mam takową propozycje, wynikającą z cyklicznie powtarzających się wydarzeń tj. offtopów w tematach. Konkretnie - mam na myśli temat Solyanki, w którym periodycznie pojawiają się offtopowe posty. Rozumiem chęć Administracji do utrzymania forum w jego ramach i jej niechęć do sukcesywnie (niestety, z bólem przyznaję, iż także biorę od czasu do czasu udzial w tym niecnym procederze) pojawiających się rzeczonych offtopów. Z moich obserwacji wynika, że pośród tego ogółu wypowiedzi nie na temat pojawiają się także posty warte przeczytania, choć jednocześnie "wydłużające" temat do absurdalnych rozmiarów. Aby temu zaradzić, a jednocześnie zachować możliość zapoznania się z tymi wypowiedziami, proponuję posunięcie następujące, otóż - Admin bądź Moderator, zauważywszy, dajmy na to 5-10 offtopowych postów, miast dokonywać radykalnych cięć i bezpowrotnych usunięć, "zamykałby" je po prostu w spoiler z adnotacją OFFTOP. Temat skróciłby się radykalnie z jednoczesnym zachowaniem pełnej jego zawartości. A kto chciałby sobie ten offtop poczytać - voila - rozwija spoiler i używa do woli... Myślę taka procedura mogłaby znaleźć zastosowanie na całym obszarze Forum.
Ostatnio edytowany przez Pathetic_Ripper, 17 Sie 2010, 23:16, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Pathetic_Ripper
Łowca

Posty: 528
Dołączenie: 12 Lip 2010, 17:51
Ostatnio był: 13 Lis 2010, 09:42
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 64

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 17 Sie 2010, 23:16

Da się zrobić raczej na pewno! :> Spróbujemy...
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Cysiu w 19 Sie 2010, 15:49

Kowek, proponuję dodać w profilu (tzn. gdy oglądasz profil innego użytkownika) jego lokalizację na forum, a gdy go nie ma na forum to info offline. Rozwiązanie tylko dla wygody, bo np. nie chce mi się sprawdzać co chwilę strony "Kto jest na forum", a tak od razu byłoby info po wejściu w czyiś profil. Proponuję też możliwość stawiania kozaków od razu w profilu, bez konieczności wchodzenia do jakiegoś tematu i szukania postu. (Przepraszam, że napisałem trochę nieskładnie, inaczej nie umiem).
Awatar użytkownika
Cysiu
Stalker

Posty: 193
Dołączenie: 07 Maj 2009, 19:46
Ostatnio był: 20 Kwi 2023, 23:35
Miejscowość: Szczecin
Kozaki: 84

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 19 Sie 2010, 16:06

Cysiu69 napisał(a):proponuję dodać w profilu (tzn. gdy oglądasz profil innego użytkownika) jego lokalizację na forum, a gdy go nie ma na forum to info offline

Wg mnie jest to niepotrzebne. Tylko będzie miejsce niepotrzebne zajmowało.

Cysiu69 napisał(a):Rozwiązanie tylko dla wygody

Tylko, że ta wygoda jest niepotrzebna w tym przypadku.

Cysiu69 napisał(a):Proponuję też możliwość stawiania kozaków od razu w profilu, bez konieczności wchodzenia do jakiegoś tematu i szukania postu.

Powtórzę raz jeszcze... KOZAKI SĄ ZA POSTY, dlatego możliwość ich wystawienia będzie tylko przy postach!
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pathetic_Ripper w 21 Sie 2010, 20:47

Proponuję zobligować moderatorów do wypowiadania się w sposób, choć w niewielkim stopniu, przypominający wypowiedzi osób cywilizowanych a nie zbydlaczonych osobników spod budki z piwem. Niezależnie od tematu który, mniej bądź bardziej, nie przypadnie moderatorowi do gustu oczekiwałbym zachowania i poziomu godnego Moderatora Forum. Sądzę, że ta funkcja do czegoś zobowiązuje. Pozdrawiam @atikabubu i życzę rychłego powrotu do świata ludzi cywilizowanych.

Za ten post Pathetic_Ripper otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wheeljack.
Awatar użytkownika
Pathetic_Ripper
Łowca

Posty: 528
Dołączenie: 12 Lip 2010, 17:51
Ostatnio był: 13 Lis 2010, 09:42
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 64

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Wheeljack w 21 Sie 2010, 21:10

Podpinam się do propozycji. Atik przegina nie szanuje ludzi i ich poniża np. mnie, @Rippera czy choćby @Cvsia i @Axideus'a

Za ten post Wheeljack otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cysiu.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 15:46
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości