Ulubiona pukawka (pukawki)

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez czarnyj_stalker w 06 Sie 2010, 19:01

Blood_431973 napisał(a):
czarnyj_stalker napisał(a):Ulubiona pukawka?
Nie używam pistoletów,gdyż dysponują zbyt małą siłą ognia.


Nie zgadzam sie z tym pistolety są dobre tylko po uleprzeniach.



Mając do wyboru ulepszony pistolet i ulepszony karabinek,ten pierwszy nie ma szans.
Karabinek to broń precyzyjniejsza,potężniejsza, z większą ilością pocisków w magazynku.
Życzę powodzenia z pistoletem w ręku,w walce z powinnością np, na dowolnym dystansie :o
czarnyj_stalker
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 06 Mar 2010, 15:27
Ostatnio był: 25 Paź 2015, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Axideus w 06 Sie 2010, 21:57

czarnyj_stalker napisał(a):
Blood_431973 napisał(a):
czarnyj_stalker napisał(a):Ulubiona pukawka?
Nie używam pistoletów,gdyż dysponują zbyt małą siłą ognia.


Nie zgadzam sie z tym pistolety są dobre tylko po uleprzeniach.



Mając do wyboru ulepszony pistolet i ulepszony karabinek,ten pierwszy nie ma szans.
Karabinek to broń precyzyjniejsza,potężniejsza, z większą ilością pocisków w magazynku.
Życzę powodzenia z pistoletem w ręku,w walce z powinnością np, na dowolnym dystansie :o


W cieniu czarnobyla pistolety były dużo słabsze od karabinów. I tu bym się zgodził z czarnyj_stalker :wink: .
Jednak w czystym niebie już można broń podrasowywać i tu już pistolety wchodzą do gry. Czarnyj od razu wiem że twój styl walki to wbiegnięcie do bazy i strzelanie do wszystkiego :D . Ja prefeuje taktyke więc tu wchodzą już do gry pistolety. Gdy musisz z bliska szybko kogoś zastrzelić tak by nie wydać ani jednego dźwięku pistolet jest niezastąpiony. Pozatym pistolet pozwala na lepszą kontrolę dzięki czemu możesz wprowadzać wrogów w pułapki.
Do walki na otwartym terenie na dalekie dystanse kiedy nie ma szans na podejście wroga używam VLA Avalnche. Doskonała szybkostrzelna, celna, lekka i wyciszona broń. Większy magazynek od wintara pozwala na więcej możliwości w użytku i taktyce. Dodatkowo możliwość zaczepienia lunety powoduje że ta broń jest w moich oczach doskonała :E . Podsumowując ja pistolety używam do zadań specjalnych. Nie są na równi z karabinami ale na pewno są bardzo przydatne :D .
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez kuba0023 w 08 Sie 2010, 11:40

Mi najbardziej podoba się tunder , bo jest dość celny i zadaje ciężkie obrażenia
kuba0023
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 12 Cze 2010, 09:29
Ostatnio był: 09 Gru 2010, 21:52
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: -7

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Sarlinov w 08 Sie 2010, 13:10

W Cieniu zawsze używałem szybkostrzelnego AK47 w kryjówce Strieloka, później już Groza i Dragunow. Dla mnie Wintorez jest absolutnie bezużyteczny, bo jako snajperka jest za mało celny, a jako kar-masz ma za mały magazynek
Sarlinov
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 03 Lip 2010, 11:59
Ostatnio był: 25 Sie 2014, 23:31
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 6

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Axideus w 08 Sie 2010, 15:26

Sarlinov napisał(a):W Cieniu zawsze używałem szybkostrzelnego AK47 w kryjówce Strieloka, później już Groza i Dragunow. Dla mnie Wintorez jest absolutnie bezużyteczny, bo jako snajperka jest za mało celny, a jako kar-masz ma za mały magazynek

Właśnie dlatego istnieje VLA Avalanche. Duży magazynek a obrażenia większe niż wintorez. Celny wręcz niebywale i bardzo szybkostrzelny. Do tego kilka różnych trybów strzału, potężna amunicja i możliwość zamontowania celownika. Same plusy :wink: .
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez czarnyj_stalker w 09 Sie 2010, 15:24

Axideus napisał(a):W cieniu czarnobyla pistolety były dużo słabsze od karabinów. I tu bym się zgodził z czarnyj_stalker :wink: .
Jednak w czystym niebie już można broń podrasowywać i tu już pistolety wchodzą do gry. Czarnyj od razu wiem że twój styl walki to wbiegnięcie do bazy i strzelanie do wszystkiego :D . Ja prefeuje taktyke więc tu wchodzą już do gry pistolety. Gdy musisz z bliska szybko kogoś zastrzelić tak by nie wydać ani jednego dźwięku pistolet jest niezastąpiony. Pozatym pistolet pozwala na lepszą kontrolę dzięki czemu możesz wprowadzać wrogów w pułapki.
Do walki na otwartym terenie na dalekie dystanse kiedy nie ma szans na podejście wroga używam VLA Avalnche. Doskonała szybkostrzelna, celna, lekka i wyciszona broń. Większy magazynek od wintara pozwala na więcej możliwości w użytku i taktyce. Dodatkowo możliwość zaczepienia lunety powoduje że ta broń jest w moich oczach doskonała :E . Podsumowując ja pistolety używam do zadań specjalnych. Nie są na równi z karabinami ale na pewno są bardzo przydatne :D .


Jeśli chcę zrobić coś po cichu i taktycznie jak to mawiasz,także wtedy wolę użyć cichego karabinka,który jest dużo bardziej skuteczny.Chyba że ktoś tutaj chce mi wmówić,że pistolet zdziała więcej jak luneta i szybka seria pocisków przeciwpancernych. Chciałbym te super akcje,zobaczyć kiedyś na YT.
czarnyj_stalker
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 06 Mar 2010, 15:27
Ostatnio był: 25 Paź 2015, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Axideus w 09 Sie 2010, 16:00

Czarnyj nie bądź tak agresywny co? Mówię Ci kulturalnie że pistolety też się czasami przydają. W zewie to równie często co karabinu używałem pistoletu. Nie podoba Ci się moje zdanie dobra ale nie musisz zaraz być nieprzyjemny :| . Jak kiedyś nagram taką akcje to chętnie dam Ci linka na YT :wink: .
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez czarnyj_stalker w 09 Sie 2010, 17:05

Axideus napisał(a):Czarnyj nie bądź tak agresywny co? Mówię Ci kulturalnie że pistolety też się czasami przydają. W zewie to równie często co karabinu używałem pistoletu. Nie podoba Ci się moje zdanie dobra ale nie musisz zaraz być nieprzyjemny :| . Jak kiedyś nagram taką akcje to chętnie dam Ci linka na YT :wink: .


Spoko,nie bierz tego tak osobiście.
Jedyną przewagą pistoletu jest waga i mały rozmiar.W grze ciężar jest tylko wirtualny,więc pistolety jako mniejsza siła ognia, mogą być co najwyżej zabawką,dla ludzi je lubiących.Gdy zaczynamy grę w CS np na bagnach,wtedy te małe pistoleciki zdają się być skuteczną bronią.Kiedy dostaniesz do ręki taką kosiarę jak "Thunder" zaczynasz rozumieć dopiero co to siła ognia.
Rozumiem że ktoś lubi się zakradać i robić headshoty pistoletem z tłumikiem.
Ja to samo zrobię moim wyciszonym karabinkiem,z tą różnicą że z wiekszą precyzją i szybciej, z powodu "cięższej" amunicji.O przewadze dystansu/celności nie ma co wspominać.
Tak więc można lubić pistolety,ale karabinki są skuteczniejsze z powodu:
-zasięgu
-większego magazynka
-celowników
-szybkostrzelności
-amunicji przeciwpancernej
czarnyj_stalker
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 06 Mar 2010, 15:27
Ostatnio był: 25 Paź 2015, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Axideus w 09 Sie 2010, 17:39

Nie no czrnyj nie przekonuje Cię że pistolety są lepsze od karabinu. Ale czasami są równie przydatne. I oto mi chodzi.
Poza tym thunder wcale nie jest taki super i nie wiem czemu wszyscy się nim zachwycają. Ja moim avalanache składałem 3 strzałami kolesi w exo i to celująć w nogę! 2 na klate, a w łep to wiadomo :wink: . To jest silna broń :P .
I uniwersalna. Duży magazynek, możliwość zamontowania celownika, celność snajperki, obrażenia svd, w miarę lekki i bardzo mobilny :D . Czego chcieć więcej od karabinu? :P .
Image

Za ten post Axideus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive czarnyj_stalker.
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Zonan w 09 Sie 2010, 17:47

Moja ulubiona broń to Thunder 14 (o ile się nie mylę to tak naprawdę jest to OC 14 Groza) za jej "kop" i niezłą celność.
Zonan Barbarian!

Tak ja też czekam na Lost Alpha...
Awatar użytkownika
Zonan
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 08 Sie 2010, 08:21
Ostatnio był: 26 Maj 2011, 13:37
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez czarnyj_stalker w 09 Sie 2010, 18:31

Axideus napisał(a):Nie no czrnyj nie przekonuje Cię że pistolety są lepsze od karabinu. Ale czasami są równie przydatne. I oto mi chodzi.
Poza tym thunder wcale nie jest taki super i nie wiem czemu wszyscy się nim zachwycają. Ja moim avalanache składałem 3 strzałami kolesi w exo i to celująć w nogę! 2 na klate, a w łep to wiadomo :wink: . To jest silna broń :P .
I uniwersalna. Duży magazynek, możliwość zamontowania celownika, celność snajperki, obrażenia svd, w miarę lekki i bardzo mobilny :D . Czego chcieć więcej od karabinu? :P .


Thunder ma bodaj najwiekszą siłę obalającą na krótki dystans.(spośród karabinków)
W ZEW-ie pozbawiono go definitywnie celownika optycznego,obniżając jego efektywność na dystans.
Avalanche to naprawdę dobra sprawa,godna polecenia.

CS miało lepszy system ulepszeń moim zdaniem.Tam jeszcze bardziej mogliśmy nadać swoim broniom odpowiedni charakter,skupiając się na szybkostrzelności bądź celności.Wiele broni dużo straciło na braku tej opcji.
czarnyj_stalker
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 06 Mar 2010, 15:27
Ostatnio był: 25 Paź 2015, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Axideus w 09 Sie 2010, 18:44

Nie wiem czemu tak wszyscy Clear sky nie cierpią :| . Jak dla mnie był najlepszy :D . A ulepszenia istotnie były lepiej zrobione :E .
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość