S.T.A.L.K.E.R. - Film

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Chciałbyś ujrzeć S.T.A.L.K.E.R.'a na ekranie TV lub w kinie?

Tak
93
95%
Nie
5
5%
 
Razem głosów : 98

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Film

Postprzez Axideus w 31 Lip 2010, 16:11

Powiem tylko jedno sam miałem pomysł żeby taki film powstał ale prawda jest taka i pewnie większość jak widzę mało rozgarniętych lub po prostu "płytkich" użytkowników to zaskoczy ale żaden rosyjski reżyser nie podejmie się tego tematu właśnie z powodu filmu Tarkowskiego :wink: .Zresztą za granicą też nikt takie nie zrobi ze względu na to że ten film już jest, a aby nakręcić znowu jakąś kaszankowy film reżyser sprawdza czy jego "dzieło" było już wcześniej kręcone.Jeśli tak to reżyser normalnie odpuszcza.Taki dziwny mechanizm prawda? :) .A tak na marginesie to powiem wam dlaczego nie rozumiecie filmu Tarkowskiego i jest on dla was nudny.To proste większość z was widzi w stalkerze tylko walkę [ dziękować GSC :mad: ] tymczasem Tarkowski pokazuje Zone właśnie tak jak ja ją widzę.Jako miejsce niezwykłe,tajemnicze i mroczne.Miejsce gdzie człowiek może przejść duchową przemianę.Miejsce które aby zrozumieć trzeba zostać właśnie prawdziwym stalkerem.Niestety nie ma tak dobrze i prawda jest bolesna i smutna że 80 % użytkowników tego forum jest po prostu imitacją prawdziwych stalkerów :( lub jest za głupia by zauważyć piękno i głębie tego filmu.Niestety ale wkurzam się gdy widzę, że ktoś obsmarowuje film którego po prostu nie rozumie :mad: .
Prawdą jest że dla 90 % userów liczy się tylko walka, a nie wiedza czy głębszy sens.Tym się z wami różnie ja nie skupiam się na walce tylko na poznaniu.Taka mała różnica :wink: .
Image

Za ten post Axideus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Ogar, Imbefalasion, pygoter.
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Film

Postprzez rafallpfan w 31 Lip 2010, 18:42

Prawde powiadasz użytkowniku Axideus postawił bym Ci kozaka, ale jakiś limit jest :P :wódka:
Do tematu.
Którego z polskich aktorów widzieli byście, do PODKŁADANIA głosu aktorom w filmie?
Image
Obrany cel - narodowe dążenia
By ziścił się sen tego pokolenia
Obrany cel - Wielka Polska na wieki
Pod znakiem falangi po wolność idziemy!
----------------
Początek nowej ery, matoły i komputery-Miodowe Lata, Karol Krawczyk

Za ten post rafallpfan otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Axideus.

rafallpfan
Wygnany z Zony

Posty: 57
Dołączenie: 19 Gru 2009, 14:55
Ostatnio był: 12 Lut 2012, 15:22
Miejscowość: Mrągowo
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Film

Postprzez Axideus w 31 Lip 2010, 18:50

Ta tak myślałem że te kozaki to odwrotny odniosą skutek.Teraz na forum agresja rosnąć będzie :).Też bym ci postawił no ale wiesz :D .
Image

Za ten post Axideus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive rafallpfan.
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Film

Postprzez Ogar w 01 Sie 2010, 11:49

Axideus dobrze prawisz :) Masz ode mnie fłaszkę ;)

Wczoraj przeczytałem info o polskim filmie "Czarnobyl 2012" Ma być to ponoć horror, więcej info puki co nie ma ;) Ale może warto lub nie przyjrzeć się temu dziełu ;)
They move. They breathe. They suck. www.deadzone.pl
Awatar użytkownika
Ogar
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 28 Gru 2008, 17:04
Ostatnio był: 09 Mar 2012, 21:02
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 5

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Film

Postprzez Gnuśny Wasyl w 06 Sie 2010, 18:44

Jak dla mnie film "Stalker" to bomba i tyle! Jest może i nużący jeśli chodzi o akcję, ale ile w nim nostalgicznego klimatu!!! A już ostatnia scena gdzie koleś jest przedstawiony na tle wielu książek... Odezwał się ( podczas zwiedzania Zony ) sam z siebie tylko raz ( o muzyce ) a i tak go nie zrozumiano. Lecz żaden z naukowców, którzy mu towarzyszyli nie podjęli tematu, bo go nie zrozumieli. A tu się okazuje, że koleś to nie jest jakiś tam dziwak ino znawca tematów wszelkich i mistyk jak się patrzy! I to co mówi on i jego żona na końcu... To jest podstawa dawnych czasów. Nic od razu! A same wstawki, że niby koleś nie ma racji - dylematy moralne jego i jego towarzyszy na końcu filmu... Zona... To nie miejsce dla niedowiarków! Jeden z nich poznał siłę Zony w momencie, gdzie słyszał głosy przy budynku. Ale olał to!
To wielki film, choć może nudzić. Tak się wtedy filmy kręcono. Pamiętam taki "ruski" film "Śniadanie Przy Szafocie", "Spacer Po Szafocie" czy jakoś tak. Nie wiem jak bym go teraz odebrał, ale jak miałem te 15 lat, to zarządził i tyle! Grunt to wyobraźnia! A jak nie pomaga zwykłe postrzeganie to marycha i jedziemy! Po niej wszystko staje się jasne!
:wódka:
Awatar użytkownika
Gnuśny Wasyl
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 21 Cze 2010, 23:18
Ostatnio był: 04 Maj 2015, 22:58
Miejscowość: Prypeć, ul. Radosna 6/66
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 30

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 18 gości