[MysticThumbs]Podgląd plików DDS, TIFF w folderze.

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

[MysticThumbs]Podgląd plików DDS, TIFF w folderze.

Postprzez impulse_101 w 28 Lip 2010, 23:09

.
MysticThumbs
Program umożliwiający podgląd plików: DDS, Photoshop, Adobe Acrobat, Targa, TIFF, RAW Camera, PCX, Windows Metafile WMF/EMF, Adobe PDF, JPEG 2000, Maya, Google Sketchup itp z poziomu windows'owskich folderów.

http://mysticcoder.net/Example.jpg

Download:
MysticThumbs v2.19
Wersja_32bit[~2.5MB] (Xp/Vista/Win7)
Wersja_64bit[~4,2MB] (Vista/Win7)

Ghostscript
Dodatek umożliwiający przeglądanie plików PDF, AI, EPS, PS (nie jest wymagany do działania)
Wersja_32bit[~15.6MB]
Wersja_64bit[~16.2MB


Uwagi:
Testowany na Win764bit i działa bez zarzutu, nie musze chyba pisać że bardzo ulatwia przeglądanie obszernych katalogów z texturami :wink:
Jeżeli miniatury nie pojawiają się natychmiast po zakończeniu instalacji należy ponownie uruchomić system. Wiecej na oficialnej stronie
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Reklamy Google

Re: [MysticThumbs]Podgląd plików DDS, TIFF w folderze.

Postprzez utak3r w 29 Lip 2010, 01:32

Hmmmm..........
Po pierwsze, jak to "ułatwia"?... Pliki przegląda się odpowiednimi programami, choćby XnViewer. A na dodatek.... serio korzystasz z windowsowego explorera?? To chyba najgorsza metoda na nawigowanie wśród katalogów i plików :facepalm:
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [MysticThumbs]Podgląd plików DDS, TIFF w folderze.

Postprzez lukass w 29 Lip 2010, 07:51

Ja używam FastStone, ale mam również zainstalowane kodeki do explorera do wielu rozszerzeń.
Po pierwsze, jak to "ułatwia"?

Tak to ułatwia, że w katalogu pełnym niepodpisanych plików łatwo i szybko mogę znaleźć co trzeba. Kodeki pozwalają mi ponadto na otwieranie pliku w windowsowym podglądzie. I na co mi dodatkowy program kiedy chcę jedynie znaleźć plik do edycji.
Rozumiem uśmiech politowania a nawet oburzenie "profesjonalistów" na widok osoby używającej InternetExplorera... są lepsze przeglądarki. Ale do przeglądania(nie edytowania) plików w zupełności wystarcza Explorer(z kodekami).

ps. mam "potąd" zdjęć w nef'ach i nigdy żadna dodatkowa przeglądarka nie uprościła mi znalezienia pliku.... bo niby jak. Jak sobie nie pokatalogujesz, program Ci nie pomoże.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45


Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości