Czy chciałbyś trafić do Zony w realu?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Czy chciałbyś trafić do Zony w realu?

Postprzez Raptor w 20 Lip 2010, 10:49

Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem i nie wiem czy pisze go w odpowiednim dziale.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czy chciałbyś się znaleść w Zonie w realu gdyby istniała taka Zona jak w Stalkerze?? Co byś zrobił, do jakiej frakcji byś dołączył itp.?

Ja osobiście chciałbym się tam znaleść ponieważ wydaje mi się bezpieczniejsza od reszty świata. Pewnie ubiegał bym się o miejsce w szeregach Powinności. Fajnie by było polatać z dubeltówką,kałachem, :wódka: i ubić czasem jakiegoś mutanta :)

Za ten post Raptor otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wk1996, Strelok_90,
Negative Generał Golonka.
Raptor
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 15 Lip 2010, 12:26
Ostatnio był: 27 Mar 2011, 12:32
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Czy chciałbyś trafić do Zony w realu?

Postprzez Mroczny w 20 Lip 2010, 11:09

Mi by pasowało takie rozwiązanie, rządzi ten kto umie przeżyć i ma więcej pocisków w magazynku. Nikt nie przejmuje się jakimiś dokumentami, ZUS'em , kontami bankowymi , policja i cala masa innych pierdół które zniewalają człowieka. Także jeśli o mnie chodzi to chętnie, mimo że dyskutowałbym z bezpieczeństwem, to jednak jestem na Tak. A dołączyłbym tam gdzie dawaliby najwięcej Ru ;)
Image
Image
Image

Gdy odwrócisz się ujrzysz ich prawdziwą twarz, cios zadany w plecy to jest ich najlepsza broń.
Spójrz więc prawdzie w oczy nie akceptuj dziś ich słów,trzymaj swoja stronę nigdy nie daj im się zwieść.
Awatar użytkownika
Mroczny
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 24 Wrz 2008, 13:42
Ostatnio był: 11 Maj 2016, 09:36
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Czy chciałbyś trafić do Zony w realu?

Postprzez specPL w 20 Lip 2010, 11:10

taaa. bezpieczniejsza niż reszta świata? dobre sobie. no, chyba że jesteś weteranem sił specjalnych, który jest świetnie przygotowany fizycznie i psychicznie - to tak. "zwykły" człowiek nie przetrwałby w Zonie długo- najprędzej dostałby "świra". to miejsce dla ludzi brutalnych, umiejących walczyć o swoje, i lubiących zabijać oraz ryzykować życiem. czyli taki człowiek to już 3/4 psychola. jeśli pasowałby ci taki układ - nie ma sprawy.

mi by pasował w każdym bądź razie. ryzyko było by bardzo duże ale zarobki adekwatne do ryzyka. narobiłbym kasy, potem wyjechał, najął ochronę przed dawnymi wrogami jeszcze z czasów Zony, i do końca życia cieszyłbym się Ferrari, tudzież Porsche, tuzinem panienek i willą gdzieś w ciepłym kraju, nie wiem...w Majorce może?
specPL
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 06 Cze 2010, 20:14
Ostatnio był: 26 Sie 2011, 22:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 7

Re: Czy chciałbyś trafić do Zony w realu?

Postprzez Dodox w 20 Lip 2010, 11:27

Bardzo ciekawe prawie identyczny temat stworzyłem nie dawno a go usunięto a tu psssss.
Ale do rzeczy ja przystąpił bym do szeregów Powinności by walczyć z Zoną .
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą
Image
Awatar użytkownika
Dodox
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 11 Cze 2010, 21:21
Ostatnio był: 06 Mar 2013, 19:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

Re: Czy chciałbyś trafić do Zony w realu?

Postprzez Raptor w 20 Lip 2010, 12:14

no może z tym bezpieczniejszym światem przesdziłem :E
Raptor
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 15 Lip 2010, 12:26
Ostatnio był: 27 Mar 2011, 12:32
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Czy chciałbyś trafić do Zony w realu?

Postprzez Alchemik w 20 Lip 2010, 12:20

Tak! Zostałbym wtedy Monolitowcem i pilnował tego wielkiego,świecącego ,miętowego cukierka w sarkofagu! Strzelałbym do każdego, biegał po Prypeci i po pijaku ganiał mutki (Monolitowcy nie są przez Mutanty atakowani).

Nikt nie przejmuje się jakimiś dokumentami, ZUS'em , kontami bankowymi , policja i cala masa innych pierdół które zniewalają człowieka.

I byś nie miał lekarza, nikt by Ci nie pomógł, jakby Cię okradli,miałbyś monotonną dietę i mógłbyś nigdy już nie zobaczyć bliskich.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Czy chciałbyś trafić do Zony w realu?

Postprzez Sarlinov w 20 Lip 2010, 13:06

CIekawy temat! xD
Tak, pewnie że tak. Dobrze by było gdyby Zona istniała. Możnaby było uciec od "prawdziwego świata", zderzyć się z czymś anormalnym, pójść tam gdy nie ma się po co żyć lub ofc żeby zarobić. Mimo niebezpieczeństw chciałbym tam trafić.
:wódka:

Za ten post Sarlinov otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Krzyk19.
Sarlinov
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 03 Lip 2010, 11:59
Ostatnio był: 25 Sie 2014, 23:31
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 6

Re: Czy chciałbyś trafić do Zony w realu?

Postprzez R4-P17 w 20 Lip 2010, 13:15

No i ten specyficzny mikroklimat kombinezonu np. w upalny, lipcowy dzień. :facepalm:


Ale spójrzmy na to nieco prościej (przez chwilę poudaję, że nie rozumiem konwencji rozmowy). Jeśli ktoś pragnie takich przeżyć na prawdę - to są one w zasięgu ręki. Ciągle jest na świecie masa miejsc gwarantujących bardzo podobne przeżycia:
rządzi ten kto umie przeżyć i ma więcej pocisków w magazynku. Nikt nie przejmuje się jakimiś dokumentami, ZUS'em , kontami bankowymi , policja i cala masa innych pierdół które zniewalają człowieka.

można wyjechać praktycznie w każdej chwili. :E
Uwaga! Opcja save/load - nie działa, żeby potem nie było nieporozumień :wink:

Oczywiście to taki mały żarcik, ale warto o tym pamiętać.
R4-P17
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 11 Lip 2010, 21:27
Ostatnio był: 20 Lip 2010, 13:24
Kozaki: 0

Re: Czy chciałbyś trafić do Zony w realu?

Postprzez Mroczny w 20 Lip 2010, 13:30

Alchemik napisał(a):I byś nie miał lekarza, nikt by Ci nie pomógł, jakby Cię okradli,miałbyś monotonną dietę i mógłbyś nigdy już nie zobaczyć bliskich.

Kulka w łeb lekarz czy nie jesteś dead :D Czy by mi nikt nie pomógł, hmm, porównajmy to do przebywania w strefie wojny, że tam niby policja Ci pomoże, wolne żarty, tam można tylko liczyć na kumpli z oddziału. Problem złodziei rozwiązałby się sam, niwelacja ołowiem ;) Monotonną dietę? Ja i tak ziemnaików nie lubie :D Jakoś na bliskich nie ide, zresztą mało kto co chiałby "mieszkać" w Zonie miałby taki problem.
Image
Image
Image

Gdy odwrócisz się ujrzysz ich prawdziwą twarz, cios zadany w plecy to jest ich najlepsza broń.
Spójrz więc prawdzie w oczy nie akceptuj dziś ich słów,trzymaj swoja stronę nigdy nie daj im się zwieść.
Awatar użytkownika
Mroczny
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 24 Wrz 2008, 13:42
Ostatnio był: 11 Maj 2016, 09:36
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Czy chciałbyś trafić do Zony w realu?

Postprzez El Diablo w 20 Lip 2010, 22:32

Jak dla mnie to chętnie! Zona jest niebezpieczna, ale życie codzienne też lekkie nie jest, mało to ludzi wychodzi z psem na spacer i już nie wraca bo jakiś debil ożenił mu kosę pod żebra za paczkę fajek? Więc chętnie bym się sprawdził w Zonie z dala od systemów i ustrojów z paczką Stalkerów przy flaszce i ognisku, to mogłaby być zaje**sta przygoda, choć nie łatwa pewnie, przynajmniej na początku :wink:
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: Czy chciałbyś trafić do Zony w realu?

Postprzez Znajomy w 21 Lip 2010, 21:54

Ja jednak wolałbym zostać w domu niż spędzić (zapewne) resztę życia w Zonie. Dlaczego? Anomalie, mutki, wrogo nastawieni ludzie... jeszcze wiele innych czynników... Zresztą jaką broń miałbyś na początek? Scyzoryk z domu? Pojechałbyś i liczył na fart, że ktoś da ci za darmo AK? Nie liczyłbym na to... może artefakty są drogie ale jeszcze trzeba je znaleść... fakt niby są te detektory i śrubki ... ale w grze to w grze, tam jest to o wiele trudniejsze ... Zresztą gdybym miał chodzić po jakiś podziemiach w pojedynkę... nie dzięki... (chyba, że dasz paczkę Pampersów no i jeszcze w pizdylion amunicji + magazynek bez dna) :facepalm:
Do tego dochodzi promieniowanie, złe odżywianie, ogromny strach (w realu zesrałbyś się na widok dwóch świecących oczek... o czym ja mówię, spotkaj choćby dzika)...
Fakt... Zona to miejsce, do którego zapewne chciałbym pojechać i zobaczyć jak tam jest... lecz wolałbym wycieczkę z przewodnikiem i to max, kilkudniową...
A co do frakcji... jakbym już musiał być w Zonie to starałbym się być neutralnym (czyt. Samotnik), ponieważ trafiając do jednej frakcji stajesz się wrogiem dla drugiej... tak więc powód jest prosty...
Image
Image
Image

Za ten post Znajomy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Porucznik Igi.
Awatar użytkownika
Znajomy
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 01 Lip 2010, 11:14
Ostatnio był: 07 Gru 2013, 15:04
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 7

Re: Czy chciałbyś trafić do Zony w realu?

Postprzez ja420 w 21 Lip 2010, 22:39

Trząsł bym gaciami w wiosce u kotów. Ale serio. Przyłączył bym się do Powinności, Kupił SEVA Groze i Detektor. I zarabiał na :wódka: . Heh! A potem się schlać.... :)

Za ten post ja420 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive SlendySnork.
Awatar użytkownika
ja420
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 13 Lip 2010, 13:17
Ostatnio był: 27 Mar 2011, 13:06
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość