Problem z wczytaniem save

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem z wczytaniem save

Postprzez yardi1993 w 19 Lip 2010, 13:53

Mianowicie, jak w temacie, mam problem z trzecią grą serii S.T.A.L.K.E.R. o podtytule Zew Prypeci. Przechodząc do sedna, mój problem polega na tym, że gdy zostanę zabity ( :wódka: ) to przy wczytywaniu save ostatniego wywala mnie z gry w 95% przypadków do okienek poprzez znanego nam już dzięki serii S.T.A.L.K.E.R. bugtrapa. Chciałbym również zwrócić uwagę na to, że zdarza się to także przy przechodzeniu pomiędzy strefami, a konkretniej:
Zaton -> Jupiter 35%
Jupiter -> Zaton 95%
Prypeć -> Jupiter 35%
Jupiter -> Prypeć 70%
Dla uściślenia powiem iż posiadam najnowszego patcha do gry i do tego trzy modyfikacje:
-ATP (Absolute Texture Pack), a konkretniej jego dwie części (ta od tekstur budynków i terenu)
-AtmosFEAR
Z ciekawości także zapytam, czy te dwie modyfikacje mogą mieć wpływ na moją grę w multiplayer, bo przy dwóch dostępnych wersjach zawsze wyskakuje mi komunikat iż posiadam nieprawidłową wersję, z tym że przy mojej wersji gra niby zaczyna się ładować.
yardi1993
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 04 Wrz 2009, 15:37
Ostatnio był: 18 Wrz 2015, 12:36
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem

Postprzez GaRRuSS w 19 Lip 2010, 20:09

Czy bez modów gra działała normalnie?
Awatar użytkownika
GaRRuSS
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 11 Kwi 2010, 20:08
Ostatnio był: 31 Sie 2019, 06:12
Miejscowość: Прип'ять
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Problem

Postprzez yardi1993 w 19 Lip 2010, 20:15

Powiem, że nie próbowałem. Grę przeszedłem i nie ma bata, bym grał w nią bez tych modów, ponieważ grafika w oryginalnym CoP jest tragiczna i dużo gorsza od tej w SoC i CS. Więc raczej ta opcja odpada by próbować bez, poszukuje osoby która miała podobny problem i wie jak go rozwiązać.
yardi1993
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 04 Wrz 2009, 15:37
Ostatnio był: 18 Wrz 2015, 12:36
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 0

Re: Problem z wczytaniem save

Postprzez lukass w 19 Lip 2010, 20:43

Przede wszystkim podaj loga, w nim tkwi rozwiązanie(zazwyczaj).
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści loga błędu (Dokumenty udostępnione/S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci/logs) od linijki FATAL ERROR.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: Problem z wczytaniem save

Postprzez GaRRuSS w 21 Lip 2010, 18:37

Ja też korzystam z Absolute Texture Pack i jeszcze kilku modów. Co jakiś czas wyskakują mi bugtrapy (ale to dla Stalker'a normalne :wink: ). Był pewien moment po zmianie systemu na win 7 że po 5min grania wywalało mnie do pulpitu i już się nie dało wrócić do gry ale po przeinstalowaniu wszystko dobrze działa.
Tobie też radze przeinstalować Stalker'a. Jak to nie pomoże to już jest większy problem.
Awatar użytkownika
GaRRuSS
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 11 Kwi 2010, 20:08
Ostatnio był: 31 Sie 2019, 06:12
Miejscowość: Прип'ять
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości